Emocje w świecie Counter Strike nie odpadają, ledwo co przeżywaliśmy porażkę Anonymo w skandalicznie powtórzonym meczu, a już kilkanaście godzin później Ci sami zawodnicy zafundowali nam istny thriller w pojedynku przeciwko Hyenas, jednak ostatecznie to Polacy przechodzą dalej i będą już niedługo walczyć z DBL Poney w kolejnym meczu dolnej drabinki! Dziś jednak na chwilę opuszczamy ekipę Snaxa, zostajemy jednak w turnieju Flashpoint, bo tutaj czekają na nas dwa bardzo interesujące spotkania. Najpierw naprzeciw siebie staną drużyny Heroic oraz G2 i to właśnie ten mecz zapowiada się jako dzisiejsze hitowe starcie, zwłaszcza patrząc na to, jak dobrze G2 wyglądało w ostatnich tygodniach. Na koniec znowu mecz z NiP w roli głównej, którzy dziś będą podejmować FunPlus Phoenix i chociaż według bukmacherów to Szwedzi są delikatnymi faworytami, tak jednak cała społeczność wyraźnie stoi przeciwko nim i kibicuje drużynie Styko. Jakiego jednak wyniku możemy spodziewać się na serwerze?

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

 
STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 130 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1690 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 130 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Heroic – G2
20.05.2021 r. Godz. 18:00

Przed nami dzisiejszy hit dnia, to spotkanie zdecydowanie przyciąga najwięcej entuzjastów dobrego CS-a, ale także jest po prostu interesujące, bo te dwie drużyny ostatni raz spotkały się podczas DreamHacka Fall 2020, a od tamtej pory zaszło mnóstwo zmian w grze zarówno jednej, jak i drugiej ekipy. Heroic zajmuje obecnie trzecie miejsce w rankingu hltv, plasując się tuż za Gambit oraz Natus Vincere i trudno nie zgodzić się z takim umiejscowieniem Duńczyków. G2 natomiast wspięło się na piąte miejsce i powoli puka do podium światowej czołówki, jednak ciągle pomimo dobrych występów na turniejach, brakuje im tego ostatecznego ciosu i przebicia się przez te najlepsze drużyny. Czy dziś jest na to idealny moment?

Według bukmacherów faworytem tego spotkania jest oczywiście Heroic, głównie z uwagi właśnie na swój ranking, ale też na naprawdę świetną grę w ostatnich tygodniach, w ciągu minionych 13 tygodni, jedynymi drużynami, które były w stanie pokonać Duńczyków był oczywiście Gambit oraz Natus Vincere. Nie dziwi więc wysokość kursów na ich zwycięstwo, jednak według mnie G2 swoimi występami zasłużyło na to, żeby rozważać ich w kategorii przynajmniej równego rywala, który z pewnością będzie w stanie nawiązać walkę, a możliwe, że i nawet pokonać Heroic. Ja nie zdecydowałem się tutaj na wytypowanie zwycięzcy, bo według mnie, chociaż Heroic jest delikatnym faworytem, tak jednak G2 z tygodnia na tydzień staje się coraz lepsze i zaskakuje coraz bardziej.

Zdecydowanie najciekawszą mapą w tym starciu będzie Mirage, na którym obydwie ekipy grają bardzo dobrze. Jest to co prawda zwyczajowy pierwszy wybór G2 i mają oni więcej rozegranych spotkań, więc prawdopodobnie po prostu znają mapę lepiej, czują się na niej pewnie, ale Heroic z kolei notuje tam serię siedmiu wygranych z rzędu, czym również pokazuje prawdziwą siłę. Heroic z kolei prawdopodobnie zdecyduje się na wybór mapy Nuke, ale tam natomiast G2 ma również bardzo wysoki procent zwycięstw, pokonywali tam takich rywali jak Mousesports, Spirit czy OG.

Patrząc na formę obydwu zespołów, map pool, formę indywidualną graczy, doszedłem do wniosku, że faktycznie najbardziej spodziewałbym się w tym meczu overu 2,5 map. Spodziewam się wygrania przez obydwie drużyny swojego wyboru i dopiero trzecia mapa będzie musiała wyłonić zwycięzcę. Jest to bardzo atrakcyjny typ również ze względu na wysokość kursu, który z racji tego, że Heroic jest faworytem, został trochę podwyższony. Według mnie będzie to bardzo wyrównany pojedynek i trzy mapy idealnie oddadzą poziom rywalizacji i po prostu aktualną formę obydwu ekip. Tak jak pisałem wcześniej, G2 z meczu na mecz staje się coraz lepsze, Nexa mówił o stałej ciężkiej pracy i o tym, że ciągle wyłapują jakieś mankamenty do poprawy. Heroic natomiast od kilkunastu tygodni jest w absolutnej światowej czołówce, nie mogę się doczekać tego pojedynku!

STS
2.00
Powyżej 2,5 mapy

 

Baner grupy typerskiej facebook


Ninjas in Pyjamas – FunPlus Phoenix

20.05.2021 r. Godz. 21:00

 

NiP w ciągu kilkunastu godzin z jednej z najbardziej lubianych organizacji w Polsce stał się jedną z najbardziej znienawidzonych, a wszystko oczywiście za sprawą powtórzonego meczu z Anonymo. Dzięki wtorkowej wygranej z Polakami NiP awansowało dalej w górnej drabince i dziś podejmować będzie FunPlus Phoenix, które natomiast w pierwszej rundzie w dosyć łatwy sposób pokonało drużynę Hyenas. Jak dziś rozkładają się szanse obydwu drużyn, na co warto zwrócić uwagę i co typować?

Według bukmacherów faworytem są oczywiście Szwedzi, jednak kursy nie są jakoś bardzo oddalone od siebie. Według mnie jest to bardzo wyrównane zestawienie, bo FPX gra naprawdę fenomenalnie, a seria czterech wygranych spotkań nie wzięła się z przypadku. W świetnej formie są Zehn oraz Maden, również Emi dostarcza wiele trafień, które często decydują o wygraniu rundy przez drużynę. Z uwagi na zawirowania w turnieju być może mieli trochę mniej czasu na przygotowanie się na konkretnego rywala, jednak oni przynajmniej obserwowali całą sytuację z boku, podczas gdy ich dzisiejsi przeciwnicy stali w samym centrum uwagi całego zamieszania.

No właśnie, NiP w tym tygodniu było na ustach wszystkich i w większości nie były to pochlebne wypowiedzi. Na zawodników spadła nie tylko ogromna presja związana z powtarzaniem spotkania, ale również mnóstwo hejtu, który poleciał na zawodników. I chociaż wszyscy możemy się zgodzić, że Anonymo zostało potraktowane niesprawiedliwie, tak jednak hejt i życzenia śmierci wobec zawodników zawsze są niedopuszczalne. To oczywiście ma wpływ na grę zawodników i według mnie dziś przez to FPX może zdobyć dodatkową przewagę. NiP nie gra specjalnie wybitnie w tym turnieju, w meczu z Anonymo byli bardzo wyraźnymi faworytami, a jednak męczyli się z Polakami do końca, nawet gdy udało im się uzyskać powtórzenie mapy, to Anonymo przegrało ledwo co.

Według mnie stawianie tutaj na wygraną FPX jest bardzo korzystną opcją, pokazali się oni z naprawdę wybitnej strony nie tylko w spotkaniu pierwszej rundy, ale również  w ostatnich kwalifikacjach do IEM czy w ESL Pro League. Ninjas in Pyjamas natomiast grają bardzo nierówno, a widać, że potrzeba czasu na wprowadzenie nowego gracza do drużyny, nawet jeśli byłby to Dev1ce. Według mnie więc stawianie na czyste zwycięstwo FPX jest jak najbardziej opłacalne, jednak z racji tego, że wysoki kurs mamy już z pierwszego meczu, to tutaj zdecydowałem się na bezpieczniejszą opcję i wybrałem typ na wygranie przynajmniej jednej mapy przez ekipę Styko. Grają oni naprawdę świetnie na mapie Nuke, a NiP pokazał już, że nie potrafi jeszcze odpowiednio poprowadzić tam swojej gry. Kurs co prawda nie jest najwyższy, jednak w połączeniu z pierwszym typem uzyskujemy naprawdę fajne AKO do podwojenia!

STS
1.35
FPX wygra przynajmniej jedną mapę

 

Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).

  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.
  • Sprawdź opinie na temat STS!

 

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

STS Kupon esportowy 20.05

fot. Norbert Barczyk/pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze