Dwa kupony z Challengerowych zmagań, oba na plus, jednak ze zwrotami. Jak będzie tym razem, czy uda nam się w pełni ograć buka? Zapraszam na finały do Las Vegas!

Skorzystaj z oferty powitalnej Fortuny!

1000 PLN od depozytu + 120 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Kod promocyjny: 1140PLN

 

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

W tym tygodniu rozgrywane są trzy turnieje rangi ATP 250. Od poniedziałku na kortach o nawierzchni twardej zawodnicy rywalizują w Antwerpii, Moskwie, oraz Sztokholmie.

Ze względu na marne zdobycze punktowe w ogólnym rozrachunku sezonu oraz zbliżające się wielkimi krokami turnieje takie jak:

 • Erstee Bank Open w Wiedniu
 • Swiss Indoors Basel w Bazylei
 • Rolex Paris Masters w Paryżu
 • Nitto ATP Finals oraz Next Gen

które wieńczą sezon, wielu czołowych zawodników nie wystąpiło w rozgrywanych w tym tygodniu turniejach, co pozwoliło na dotarcie do finałów niespotykanym tam od dawna postaciom.

Zestawienie turniejów i par finałowych tego tygodnia:


-European Open w Antwerpii, Belgia
Stan Wawrinka-Andy Murray


-VTB Kremlin Cup w Moskwie, Rosja
Adrian Mannarino- Andriej Rublow


-Intrum Stockholm Open w Sztokholmie, Szwecja
Filip Krajinovic- Denis Shapovalov

Wszystkie z wyżej wymienionych finałów, postanowiłem pominąć ze względu na bardzo wyrównane zestawienie. W pierwszym z nich zmierzą się powracający do dobrej dyspozycji tenisowi weterani, w drugim już spotkanie młodego perspektywicznego Rosjanina, który zdaje się być zdecydowanym faworytem oraz grający w kratkę Krajinovic przeciwko młokosowi z Kanady, to wszystkie spotkania w których można by dzisiaj spróbować wyjść na spory plus, jednak ja wybieram sprawdzone rozgrywki w USA, zagram dzisiaj zarówno finał debla, jak i singla w mieście hazardu, jakim jest Las Vegas.

Ruben Gonzales/Ruan Roelofse- Nathan Pasha/Max Jacob Schnur

Jako pierwsze już o godzinie 20:00 rozegrane zostanie spotkanie deblistów, w którym zmierzą się rozgrywający wspólnie dopiero piąte spotkanie Ruben, oraz Ruan z doświadczonymi już we wspólnych zmaganiach Pashą i Schnurem.

W obecnym turnieju pierwszy duet rozegrał trzy spotkania, każde rozstrzygając w tie breaku. Pierwszy z zawodników jest już można powiedzieć doświadczonym deblistą, stale rozgrywającym starcia w tej formule, jednak zazwyczaj swoje zmagania kończy na pierwszej rundzie. Jego kolega z pary podobnie jak partner-stała rywalizacja bez stałej pary i szybkie kończenie turniejów już na początku zmagań.

Druga para to już zupełne przeciwieństwo rywali, zawodnicy w tym roku rywalizujący z przeciwnikami w stałym zestawieniu, dwadzieścia dwa wspólne spotkania i 14 wygranych. Na koncie mają sukcesy w zmaganiach tego typu, kilka wygranych turniejów i przede wszystkim usposobienie w grze do tego typu rywalizacji oraz niezbędne zgranie i znajomość słabości swojej drużyny.

Co obstawiać?

Zdecydowane zwycięstwo Pashy i Shnura. Osobiście zagram szybkie 2:0, jednak tutaj zabezpieczam się jeszcze rozgrywką w tie breaku. Nathan w parze z Maksem przede wszystkim stale dochodzą do finałów turniejów, a dla ich rywali finał debla to nowość i sama presja z tym związana może być kluczowa.

TYP: Pasha/Shnur

Kurs: 1,8  (Fortuna)

James Duckworth- Vasek Pospisil

James Duckworth to 27-letni reprezentant Australii, który największe sukcesy święcił w roku 2016, kiedy to wygrywał trzy turnieje w Bangkoku, Canberze i Toyocie. Ogólnie w karierze ma wygranych ich już 11, w tym dwa w obecnym sezonie. Jego statystyki bieżącego sezonu to 40 zwycięstw, przy 25 porażkach, zaś na nawierzchni twardej jest to już 28-16. Turniej rozgrywany w LV jest jego drugim na amerykańskiej ziemi z rzędu. W ubiegłym tygodniu zagrał w Fairfield, gdzie odpadł z dobrze prezentującym się Brandonem Nakashimą. O czym zresztą pisałem już dwa dni temu.

Vasek Pospisil to obecna 191 rakieta świata w obecnym sezonie nie odniósł jeszcze zwycięstwa w turnieju, jednak ma na koncie ich już 8, w tym dwa z zeszłego roku z Rennes, oraz Budapesztu. Statystyki sezonu w jego wykonaniu to 13 zwycięstw oraz 8 porażek, a to wszystko z powodu powrotu na kort dopiero w trakcie Wimbledonu. W ostatnim czasie gładkie przejście kwalifikacji w Rolex Master w Szanghaju. W trakcie turnieju wyeliminował Diego Schwartzmana oraz Joao Sousę, odpadając dopiero w trzeciej rundzie z późniejszym triumfatorem Miedwiediewem. Turniej w Las Vegas przechodzi jak burza, mimo trudnej drabinki. Po drodze musiał pokonać m.in Daniela Taro – również stałego zawodnika turniejów wyższej rangi, czy choćby O’Connella, zwycięzcę z Firefeld sprzed tygodnia.

Co obstawiać?

Moim zdaniem doświadczenie Pospisila wielokrotna gra na szczeblu ATP jest gwarantem zwycięstwa w tym spotkaniu. Dobra zagrywka i gra wzdłuż linii wydaje sie być odpowiednią metodą na Australijczyka, który spotkania opiera na długich wymianach. Szybki i dobry return powinien zapewnić tutaj Vaskowi łatwe zwycięstwo.

TYP: V.Pospisil -1,5 seta

Kurs: 1,69 (Fortuna)

Zagranie bez ryzyka:

 • Tylko z kodem promocyjnym: 1140PLN
 • Dla nowych graczy
 • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
 • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
 • Stawka maksymalnie 120 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
 • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
 • Jednokrotny obrót bonusem.typy tenis