Na chwilę przed startem gali FAME MMA 11 z walki wypadł Boxdel. Włodarzom jednak szybko udało się ogarnąć zastępstwo za niego i do oktagonu wskoczy Filip Zabielski. Popularny tik toker i influencer zmierzy się z dotychczasowych rywalem Boxdela. Zobacz, jakie są na walkę Zabielski Maksym typy/kursy i graj bez ryzyka!

Filip Zabielski – Maksym Ziółkowski: kursy, TYPY i zakłady

Już dzisiaj czeka nas FAME MMA 11, czyli kolejna gala tej federacji. Podczas niej dojdzie do kilku bardzo interesujących starć. Wiemy, że z walki na dosłownie ostatni moment wypadł Boxdel. W jego miejsce jednak wskoczył Filip Zabielski, który zmierzy się z Maksymem Ziółkowskim. Warto więc, żebyś zapoznał się z zapowiedzią walki. Sprawdź też, jakie są na starcie Zabielski Maksym typy/kursy.

W międzyczasie sprawdź też typy i kursy na FAME MMA 11. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy dedykowany tekst pod całą galę —> https://zagranie.com/fame-mma-11-typy-kursy-zaklady-i-zapowiedz-gali-02-10-2021/

Filip Zabielski – Maksym Ziółkowski: zapowiedź walki FAME MMA 11

Podczas FAME MMA 11 w oktagonie zobaczymy Filipa Zabielskiego. Ten na ostatnią chwilę przyjął walkę z Maksymem Ziółkowskim. Popularny tiktoker bez większego przygotowania zmierzy się z rywalem, który ciężko trenował do starcia z Boxdelem. Dla obu zawodników nie jest to na pewno komfortowa sytuacja, ale z całą pewnością można stwierdzić, że w lepszej sytuacji jest Maksym. Za nim więcej opowiemy o typach i kursach na walkę Zabielski – Maksym, to jeszcze krótko opowiemy o obu zawodnikach.

Filip Zabielski

Podczas FAME MMA 11 w oktagonie zobaczymy Filipa Zabielskiego. To popularny influencer i tiktoker, który na ostatni moment, bo dzień przed walką, przyjął zaproszenie do oktagonu. Zabielski wskoczy więc do niego bez większego przygotowania i będzie miał bardzo trudne wyzwanie, czyli stoczenie starcia z Ziółkowskim. Na pewno trudno tutaj szukać w Filipie Zabielskim faworyta, ale może będziemy świadkami dobrego widowiska.

grupa zagranie

Maksym Ziółkowski

Maksym Ziółkowski być może nie jest tak popularny, jak jego rywal, ale na pewno ma o wiele większe szanse niż Zabielski. Aż 88 procent osób stawia na Maksymalnie. Trudno się temu dziwić, bowiem na walkę Zabielski Maksym typy/kursy także są w tę stronę. Niżej zresztą znajdziesz propozycje od nas na tę walkę.

Filip Zabielski – Maksym Ziółkowski: typy na walkę

Filip Zabielski Maksym Ziółkowski typy/kursy – co wiemy o tej walce? Sporo osób się zastanawia nad tym. Zabielski jednak praktycznie w ogóle nie przygotowywał się do walki i na pewno nie zdąży nadrobić zaległości. Jednak na pewno nie podda się w pierwszej rundzie, a kurs na over 1.5 rundy jest bardzo ciekawy i to właśnie w tę stronę pójdziemy.

Betclic
1.50
+1.5 rundy w walce

Filip Zabielski – Maksym Ziółkowski: kursy

Na walkę Zabielski Maksym typy/kursy są dość ciekawe. Bardzo mocno faworyzują Maksymalnie, co akurat nas nie dziwi. Jednak jednocześnie warto pamiętać, że Zabielski ma dość silne uderzenie i nawet jak nie miał czasu się przygotowywać, to w tym aspekcie może poszukać swoich szans. Niżej przedstawiamy najciekawsze propozycje na tę walkę.

Kursy na zwycięzcę walki

Zdaniem bukmacherów faworytem jest Maksym, który na papierze wygląda solidniej niż Zabielski. Jednak kursy są tak niekorzystne, że tutaj poszukamy innych opcji, jakie warto jest zagrać na rywalizację tych zawodników.

1/2

Kursy na wygraną walki Zabielski - Ziółkowski

Betclic
4.55
Zabielski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.12
Ziółkowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Rezultat końcowy: KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja

Kursy na rezultat przez KO, TKO, czy poddanie także nie zachęcają do zagrania. Jest bardzo duża różnica w nich i trudno tutaj znaleźć value. Zabielski jednak jest bardzo mocnym underdogiem, a w tym wypadku jego zwycięstwo jest wyceniane z kursem 15.00!

Betclic
15.00
Zabielski KO, TKO, DQ lub poddanie

Kursy na wygraną na punkty

Kolejną, interesującą rzeczą do obstawienia są zakłady na wygraną na punkty. W przypadku tego starcia jednak celujemy w to, że tak się nie stanie. Maksym ma ogromną przewagę pod niemal każdym względem. Zapoznaj się z kursami na obie możliwości:

Wygrana na punkty

Kursy na wygraną na punkty w walce Zabielski - Ziółkowski

Betclic
3.80
Tak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.18
Nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Filip Zabielski – Maksym Ziółkowski: kto wygra walkę?

Zabielski Maksym typy/kursy – kto wygra tę walkę? Często szukacie odpowiedzi na to pytanie, więc śpieszymy z odpowiedzią. Faworytem niewątpliwie jest Ziółkowski i powinien wygrać tę walkę bez większych problemów.

Zakłady na walkę Filip Zabielski – Maksym Ziółkowski

W Betclic dostępne są bardzo ciekawe zakłady na walkę Zabielski Maksym Ziółkowski, a proponowany typ daliśmy wyżej. Jeżeli szukasz propozycji na inne walki, to te również warto rozważyć, a na Zagranie mamy przygotowane dedykowane teksty!

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

FAQ

Dlaczego Maksym zmienił rywala na FAME MMA 11?

Tuż przed samą walką wypadł Boxdel, który miał walczyć z Maksymem. Na szybko szukano mu rywala i na starcie zgodził się Filip Zabielski!

Gdzie obejrzę FAME MMA 11?

Walki na FAME MMA 11 obejrzysz w systemie PPV od tej federacji!

Zaloguj się aby dodawać komentarze