Typy na galę FEN 39 – kursy, bonusy i zakłady bukmacherskie czekają! Na FEN 39 w walce wieczoru Michał Andryszak zmierzy się z Oli Thompsonem. W pozostałych walkach również może dojść do ciekawych konfrontacji. Bukmacherzy już przyjmują zakłady na FEN 39. Co opłaca się typować? Sprawdź typy i kursy na FEN 39! Jak jest nasza analiza gali?

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 200 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 200 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Typy i kursy na FEN 39

Po styczniowej gali FEN nie brakowało opinii, że federacja ta obniża loty. Sami włodarze zaznaczali, że nie byli zadowoleni z karty walk. Tym razem ma być lepiej, choć ponownie w walce wieczou zobaczymy to samo nazwisko. Tak naprawdę Michał Andryszak wydaje się być ostatnio koniem pociągowym dla całej federacji. W sobotni wieczór zawalczy on z Oli Thompsonem.

Longer po czterech porażkach w KSW przeniósł się do FEN. Od strony sportowej to zrozumiała decyzja. W FEN rywale są mniej utytułowani, co może oznaczać dla Andryszaka w teorii łatwiejsze walki. W styczniu już w 1. rundzie uporał się z Jewgienijem Golubem, co pozwoliło mu udanie wkroczyć do nowej organizacji. Walka z Thompsonem może być trudniejsza, choć Anglik nie ma za sobą dobrego okresu.

Thompson ostatnio walczy rzadko, a kiedy pojawiał się w oktagonie, to przegrywał. Tak było w przypadku dwóch ostatnich pojedynków. W naszych typach na FEN zdecydowanym faworytem sobotniej walki jest Andryszak, co z resztą widać po kursach bukmacherskich. Typujemy, że Polak wygra przed czasem.

Totalbet
1.25
Michał Andryszak wygra przed czasem

FEN 39 karta walk

Na karcie walk FEN 39 znalazło się miejsce dla ośmiu pojedynków. Wszystkie konfrontacje będą z udziałem mężczyzn. Główne dane wieczoru, to walka w wadze ciężkiej pomiędzy Michałem Andryszakiem a Oli Thompsonem. Pozostałe pojedynki będą udział zawodników z niższej kategorii wagowej. Na FEN 39 zawalczą m.in. Kacper Formela, Marcin Wójcik, Bartosz Szewczyk i Robert Bryczek.

Oto pełna karta walk FEN 39:

120.2 kg.: Michał Andryszak (23-10-0) vs. Oli Thompson (21-14-0)
65.8 kg.: Kacper Formela (12-4-0) vs. Nicolae Hantea (5-1-0)
93 kg.: Marcin Wójcik (14-8-0) vs. Paweł Hadaś (7-1-0)
96.2 kg.: Bartosz Szewczyk (3-1-0) vs. Ezequiel Silvino (6-1-0)
68 kg.: Łukasz Charzewski (10-1-0) vs. Matheus Pereira (11-5-0)
83.9 kg.: Robert Bryczek (12-5-0) vs. Silas Robson (12-7-0)
70.3 kg.: Krzysztof Dobrzyński (7-4-1) vs. Patryk Duński (7-5-1)
82 kg.: Mansur Abdurzakov (5-3-0) vs. Kacper Bróździak (4-2)

FEN 39 zakłady bukmacherskie

Gdzie obstawiać FEN 39? Zakłady na najbliższą galę dostępne są u większości bukmacherów w Polsce. Nie od dziś wiadomo, że sponsorem FEN jest TOTALbet. To firma, która oferuje jedne z najlepszych kursów na FEN 39. Co więcej, zakłady na FEN w TOTALbet są szeroko rozbudowane. Co to oznacza? To że jako typer możesz obstawiać nie tylko wynik walki, ale również poszczególne rozstrzygnięcia:

  • wygrana przed czasem,
  • wygrana na punkty,
  • liczba rund,
  • w której rundzie koniec?

W TOTALbet jako nowy klient możesz użyć nasz kod promocyjny: ZAGRANIE. Wprowadzenie tego hasła przy rejestracji gwarantuje najwyższe bonusy na start, które mogą być wykorzystanie w obstawianiu FEN 39. Co otrzymasz? Zakład bez ryzyka do 250 złotych bez warunków obrotu, a także freebet i bonus 100% do 5000 złotych.

Zakłady bez ryzyka i bonusy na FEN 39

Nie tylko TOTALbet oferuje specjalne promocje dla nowych graczy z okazji FEN 39. Tego rodzaju gratyfikacje czekają na ciebie również w Superbet i BETFAN. To legalni operatorzy, którzy umożliwiają typowanie FEN 39 na stronach internetowych i mobilnych aplikacjach.

W Superbet bonus za kod promocyjny: ZAGRANIE, to zakład bez ryzyka do kwoty 1300 złotych! Co więcej, u tego bukmachera otrzymasz też freebety i klasyczny bonus od wpłaty 100% do 200 zł. Aby skorzystać z ekskluzywnej promocji – załóż konto wybierając przycisk poniżej:

Zakład bez ryzyka na FEN 39 odbierzesz też od BETFAN. To bukmacher gwarantujący zwrot za pierwszy przegrany kupon przez nowego klienta. Jeśli przy rejestracji wpiszesz: ZAGRANIE, to możesz odebrać bonusy od BETFAN, w tym ubezpieczenie pierwszego zakładu do 600 złotych!

FEN 39 TYPY i KURSY

W typach na MMA warto zwracać uwagę na detale, a więc warunki fizyczne zawodników, styl walki, a także bilans ostatnich pojedynków. Przygotowując typy na FEN 39 sprawdziliśmy wszystkich zawodników z karty walk. W ten sposób przeanalizowaliśmy poszczególne pojedynki, a poniżej przedstawiamy najlepsze zakłady, które możesz postawić przed sobotnią galą.

Kto wygra?
Superbet
1.13
Michał Andryszak
5.15
Oli Thompson
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Superbet
1.18
Kacper Formela
4.30
Nicolae Hantea
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Superbet
1.25
Marcin Wójcik
3.55
Paweł Hadaś
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Superbet
1.20
Bartosz Szewczyk
4.05
Ezequiel Braz Silvino
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Superbet
1.22
Łukasz Charzewski
3.85
Matheus Pereira
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Superbet
1.25
Robert Bryczek
3.55
Robson Silas
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Superbet
2.10
Krzysztof Dobrzyński
1.65
Patryk Duński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Michał Andryszak – Oli Thompson: typy i kursy

Oli Thompson wydaje się być już po drugiej stronie rzeki. Anglik jest o 12 lat starszy od Michała Andryszaka. Co więcej, polski zawodnik jest wyższy aż o 16 cm. Nie mamy wątpliwości, kto będzie dominował w tej walce. Naszym zdaniem Longer będzie szedł po nokaut od pierwszej minuty. Umówmy się – to rywal, który na papierze nie ma żadnych argumentów. Wydaje się, że tylko nabije rekord w karierze Andryszaka. Kursy pokazują, że podobnego zdania są też bukmacherzy.

Kacper Formela – Nicolae Hantea: typy i kursy

Po roku przerwy Kacper Formela znów wraca do oktagonu. Ostatnio ma za sobą pozytywną serię, co może dodawać mu dużej pewności siebie. Formela wygrał trzy minione walki w FEN. Na marcowej gali w 2021 roku rozprawił się z Damianem Frankiewiczem, a wcześniej zwyciężał z Edgarem Davalosem i Kamile Łebkowskim. Jego rywal, czyli Nicolae Hantea po raz pierwszy zawalczy w Polsce. Rumun powinien zostać zdetronizowany przez Formelę, dlatego typujemy wygraną przed czasem naszego reprezentanta.

Totalbet
1.85
Formela wygra przed czasem

Marcin Wójcik – Paweł Hadaś: typy i kursy

W październiku ubiegłego roku Marcin Wójcik stracił mistrzowski pas w wadze półciężkiej. Wówczas przegrał z Ederem de Souzą. The Giant wraca do oktagonu, żeby udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy. W konfrontacji z Pawłem Hadasiem Wójcik jest dużym faworytem. Naszym zdaniem będzie on wyjątkowo zdeterminowany, żeby zmazać plamę z października. Spodziewamy się, że walka rozstrzygnie się w pierwszych dwóch rundach.

Betfan
1.65
Poniżej 2.5 rundy

Bartosz Szewczyk – Ezequiel Braz Silvino: typy i kursy

Walka Szewczyk vs Silvino, to kolejna konfrontacja faworyta z underdogiem. W tym przypadku nasz reprezentant jest typowany do wygranej. Co prawda, Szewczyk ostatnio przegrał z Szymonem Bajorem, ale wcześniej seryjnie zwyciężał. Wydaje się, że Brazylijczyk został tak wyselekcjonowany, żeby być prostym łupem na drodze do odbudowania kariery. Szewczyk zwykł kończyć swoje walki przed czasem i liczymy, że tak będzie i tym razem.

Totalbet
1.40
Szewczyk wygra przed czasem

Łukasz Charzewski – Matheus Pereira: typy i kursy

Czy Polak wygra z Matheusem Pereirą? Łukasz Charzewski jest faworytem, co nie dziwi, bo w końcu ma na swoim koncie 10 wygranych i jedną porażkę. Bilans Brazylijczyka jest gorszy, bo wynosi 11 zwycięstw i 5 porażek. Pereira w 2021 roku wygrał jedna dwie walki, czym pokazał, że ponownie stać go na osiąganie zwycięstw. Dla Charzewskiego może to być ciężka przeprawa, dlatego typujemy walkę na pełnym dystansie.

Totalbet
1.75
Walka potrwa pełny dystans

Robert Bryczek – Robson Silas: typy i kursy

Dla Roberta Bryczka walka z Robsonem Silasem to szansa na to, żeby wrócić na zwycięską ścieżkę. W minionym roku Polak przegrał dwa pojedynki. Jeśli nie sprosta Robsonowi Silasowi, to może oznaczać, że nie czeka go większa przyszłość w MMA. Brazylijczyk to zawodnik z drugiej ligi, więc nie powinien pokazać niczego wielkiego. Pytanie, czy Roberta Bryczka stać na przełamanie niemocy?

Patryk Duński – Krzysztof Dobrzyński: typy i kursy

Patrząc na kursy bukmacherskie, to najbardziej wyrównana walka na FEN 39. Faworytem jest Patryk Duński, ale buki nie spisują na straty Krzysztofa Dobrzyńskiego. Duński pokonał ostatnio Kamila Łebkowskiego i Macieja Kalicińskiego. Dobrzyński również wygrał dwie walki z rzędu. Kto będzie lepszy? Tym razem przechylamy się na korzyść Patryka Duńskiego.

Superbet
1.65
Wygra Duński

Gdzie obstawiać FEN 39

Do obstawiania FEN 39 możesz przebierać spośród ofert legalnych bukmacherów. Wcześniej proponowaliśmy zakłady TOTALbet, a teraz wspomnimy o kursach w Superbet. To operator, u którego wytypujesz kupon na FEN 39 w trybie online i stacjonarnym. Jeśli chodzi o obstawianie w internecie, to możesz wybrać stronę superbet.pl lub aplikację mobilną. W zakładce ze sportami należy wybrać MMA, a następnie nazwę federacji FEN.

W Superbet zakłady są legalne, bo to bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów. Jak wspominaliśmy wcześniej za rejestrację konta możesz otrzymać wysoki zakład bez ryzyka, a także pozostałe gratyfikacje.

FEN 39 typy

Jakie typy gramy na FEN 39? Z powyższych analiz wynika, że stawiamy na pewną wygraną Andryszaka, a także triumf Kacpra Formeli i Bartosza Szewczyka. Spodziewamy się też walk na pełnym dystansie rundowym. W tym przypadku liczymy na takie starcie w konfrontacji Łukasza Charzewskiego z Matheusem Pereirą.

Propozycja kuponu na FEN 39

Na kuponie, który proponujemy przed galą FEN 39 umieściliśmy trzy typy. To podobny rodzaj rynków, bo w każdej z tych walk gramy zwycięstwo zawodnika przed czasem. Co dokładnie typujemy?

  • Michał Andryszak wygra przed czasem
  • Kacper Formela wygra przed czasem
  • Bartosz Szewczyk wygra przed czasem
kupon fen 39

Tak przygotowany kupon wygenerował kurs całkowity na poziomi 3.24, co przy stawce 100 zł daje potencjalną wygraną 324 zł.

FEN 39 zapowiedź i analiza gali

Gala FEN 39 odbędzie się już w sobotni wieczór tj. 12 marca po godzinie 20:00. Areną zmagań będzie sportowa hala w Ząbkach. Transmisja z tego wydarzenia pojawi się na dwóch kanałach TV: Polsat Sport Fight i Super Polsat.

FAQ

Co typujemy na FEN 39?

Przed galą stawiamy na pewną wygraną Michała Andryszaka, Kacpra Formeli i Bartosza Szewczyka.

Gdzie obstawiać FEN 39?

Bogatą ofertę na FEN 39 oferuje sponsor gali TOTALbet, a także pozostali bukmacherzy tacy jak Superbet i BETFAN.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze