FAME MMA 8 – gdzie obejrzysz w systemie PPV? Kiedy FAME MMA 8 na PPV? Następna gala FAME MMA zbliża się wielkimi krokami, a w sieci już teraz jest gigantyczne zainteresowanie transmisją “na żywo” w systemie PPV. Jak wykupić PPV na FAME MMA 8? Ile kosztuje FAME MMA 8 na PPV? Sprawdź, jak obejrzeć FAME MMA w transmisji live Pay Per View.

Zarejestruj konto w Betclic i odbierz zakład bez ryzyka 550 złotych! Betclic jest jedynym bukmacherem w Polsce, u którego możesz obstawiać kupony na FAME MMA 8! Sprawdź więcej informacji o kodzie promocyjnym Betclic!

Zakłady bukmacherskie Betclic są jedynym operatorem na FAME MMA. Jak sprawa wygląda z transmisją PPV w FAME MMA 8? Gdzie dokładnie możesz oglądać galę FAME MMA w PPV? Wyjaśniamy poniżej:

FAME MMA 8 PPV – gdzie kupić?

Transmisje “na żywo” w systemie Pay Per View to od kilku lat normalne zjawisko w świecie sportów walki. Wielkie gale bokserskie, imprezy MMA (UFC, KSW) można oglądać właśnie za pośrednictwem Pay Per View. To indywidualny dostęp do transmisji z wydarzenia po wykupieniu odpowiedniego abonamentu. PPV nie obejmuje żadnego pakietu telewizyjnego – po prostu, żeby otrzymać prawo do transmisji, trzeba zapłacić za kilkugodzinną galę.
FAME MMA od początku pojawienia się na rynku sprzedaje swoje gale za pośrednictwem PPV. To oznacza, że walk FAME MMA 8 nie zobaczysz w TV na sportowych antenach np. Polsatu czy Canal+. Federacja FAME MMA posiada własne kanały transmisji swoich gal właśnie poprzez system PPV.

Dostęp do gali FAME MMA 8, która odbędzie się 21 listopada 2020 roku uzyskasz za pośrednictwem strony internetowej famemma.tv. Jeśli nie masz konta w tym serwisie, to najpierw przed wykupieniem PPV – trzeba się zarejestrować.

FAME MMA 8 – ile kosztuje transmisja PPV?

Za FAME MMA 8 trzeba zapłacić, żeby uzyskać dostęp do wszystkich walk “na żywo” m.in. starcia Marcina Najmana z “Don Kasjo”, Kacpra Błońskiego z Marcinem Dubielem czy “Soboty” z Filipkiem. Ile kosztuje PPV na FAME MMA 8? Tutaj włodarze federacji utrzymują stałą cenę za swoje gale. Od kilku miesięcy dostęp do transmisji w PPV na FAME MMA kosztuje 19.90 PLN.

Tutaj dowiesz się więcej, kiedy i gdzie odbędzie się gala FAME MMA 8: https://zagranie.com/fame-mma-8-kiedy-i-gdzie-ogladac/.

Za PPV na FAME MMA 8 zapłacisz w serwisie famemma.tv. Właściciele federacji udostępnili kilka wygodnych metod płatności takich jak BLIK, hotpay, ePrzelew, Paysafecard, SMS Premium czy karty VISA i Mastcard. Wiele z tych metod na pewno znasz m.in. z zakładów bukmacherskich, bo polscy operatorzy także pozwalają robić wpłaty np. przez BLIK i Paysafecard.

FAME MMA 8 PPV – jak oglądać?

Po wykupienie transmisji live przez Pay Per View walki FAME MMA 8 możesz oglądać w portalu famemma.tv. Strona działa na komputerach, telefonach i Smart TV. Na chwilę obecną FAME MMA nie można oglądać na telewizyjnych kanałach, jak to ma miejsce w przypadku np. KSW, które oferuje PPV także w TV.

Start transmisji w systemie PPV podczas gali FAME MMA 8 został zaplanowany na godzinę 19:30.

Wymagania techniczne dotyczące transmisji na komputerze: zaktualizowany system operacyjny do Windows 10 lub macOS 10. Procesor: min. 1,6GHz, pamięć RAM min. 8GB. Internet o przepustowości 10Mbps+.

Jeśli chodzi o transmisje na telefonie to zaleca się system Android 9+ lub iOS 13+.

Chcesz obstawić FAME MMA? Sprawdź nasze typy na walki FAME MMA 8, a także poznaj kursy bukmacherskie: https://zagranie.com/fame-mma-8-typy-i-kursy-bukmacherskie/.

Betclic kod promocyjny na FAME MMA 8

Cena za PPV w FAME MMA 8, to 19.90 złotych. Nie jest to wygórowana kwota, ale można by ją odrobić. W jaki sposób? Możesz wykorzystać kod promocyjny Betclic na FAME MMA 8 i odebrać darmowy bonus na start!

Betclic to sponsor FAME MMA 8, a zarazem jedyny bukmacher z ofertą na walki w tej federacji. Typowanie starć w FAME MMA możliwe jest tylko w zakładach bukmacherskich Betclic. Bukmacher jeszcze bardziej próbuje zachęcić do siebie oferując specjalny kod promocyjny dostępny na FAME MMA. Jaki to kod? Jeśli chcesz typować FAME MMA 8, a nie jesteś graczem Betclic – kliknij w nasz link i rozpocznij rejestrację, a w polu kod promocyjny wpisz: VIPFAME.

Co oznacza nasz kod na FAME MMA? Bonus powitalny, który w tym przypadku jest zakładem bez ryzyka do kwoty 550 złotych! Po założeniu konta możesz wpłacić 625 PLN i obstawić wybrane walki FAME MMA 8. Co gdy twój typerski nos cię zawiedzie i przegrasz? W takiem sytuacji w życie wchodzi promocja cashback, która oznacza zwrot stawki bez podatku, a więc w tym przypadku 550 złotych!

Więcej o bonusie na FAME MMA 8 od Betclic znajdziesz w naszym osobnym artykule: https://zagranie.com/bonus-na-fame-mma-8/.

Betclic słynie wśród graczy także z szerokiej oferty transmisji live. Wielu może przypuszczać, że FAME MMA 8 znajdzie się w transmisja “na żywo” w Betclic TV. Na chwilę obecną tak się jednak nie dzieje, bo obie strony podpisały umowę dotyczącą zakładów bukmacherskich, a nie prowadzenia transmisji z gali. W Betclic TV można obejrzeć inne sporty np. piłkę nożną i tenis ziemny.

fame mma 8

Wiesz już jak oglądać FAME MMA 8 w PPV, a także ile kosztuje transmisja w systemie Pay Per View. Dzięki nam poznałeś także kod promocyjny na FAME MMA, za który otrzymasz specjalny zakład bez ryzyka. Poniżej przypomnimy dodatkowo kartę walk, czyli to, co nas czeka podczas najbliższej gali FAME MMA 8, która zostanie przeprowadzona 21 listopada:

 • Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel: 1.25 – 3.30
 • Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński: 2.70 – 1.37
 • Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski: 1.48 – 2.40
 • Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik: 2.20 – 1.55
 • Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi: 1.30 – 3.00
 • Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak: 2.00 – 1.65
 • Alan „Alanik” Kwieciński – Piotr Pająk: 3.00 – 1.30
 • Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk: 1.13 – 4.50
 • Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk: 1.65 – 2.00
 • Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran: 2.40 – 1.45
 • Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska – zawodniczka nieznana

Zaloguj się aby dodawać komentarze