Fame MMA powraca już z siódmą odsłoną. Zobaczymy na niej, aż 10 pojedynków. Debiutować w klatce będzie między innymi Król Albanii – Popek. Debiut Pawła będzie walką wieczoru, co pokazuje, że mimo upływającego czasu, dalej cieszy się ogromną popularnością. Na gali wystąpi również kontrowersyjna Marta Linkiewicz, oraz nieśmiertelny Marcin Najman. El testosteron zapowiada przejście na emeryturę, więc może to być jedna z ostatnich szans do podziwiania(?) tego zawodnika(?).

Zagraj bez ryzyka w Betclic ze zwrotem na konto depozytowe do 50 PLN!

Nie wejdzie? Pieniądze możesz od razu wypłacić!

Kod aktywujący promocję: ZAGRANIE50

Fame mma 7

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Kamil „Hassi” Hassan vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka

Na ostatniej gali Kamil zaprezentował widzom spektakularny nokaut i posłał wysokim kopnięciem rywala na deski. Zakończenie walki odbyło się szerokim echem, bo widać było w nim spore umiejętności. Nie powstydziłaby się ich niejedna profesjonalna organizacja. Z całą pewnością można stwierdzić, że Hassan w Fame MMA jest zawodnikiem z jedną z najlepszych gier stójkowych. Doświadczenie w karate procentuje i jego efektowny styl walki może się podobać. Wiewiór w ostatniej walce zmierzył się właśnie z Hassanem i wygrał ten pojedynek decyzją sędziowską. Gala ta jednak miała miejsce 18 miesięcy temu, więc jest to czas, podczas którego można całkowicie zmienić swoją grę i poprawić umiejętności w każdej płaszczyźnie, szczególnie jeżeli mowa o początkujących zawodnikach, czyli walczących na galach Fame MMA. Hassan w ostatniej walce świetnie się zaprezentował i wydaję się, że poczynił duże postępy. Dodatkowym atutem Kamila będzie formuła bez dźwigni skrętnych na kolano i ustalony limit wagowy. Hassan będzie chciał utrzymać pojedynek w płaszczyźnie stójkowej, a Maksymilian sprowadzić walkę do parteru i tam poddać lub skończyć rywala ciosami. Skrętówka należy do jednej z najskuteczniejszych dźwigni w BJJ, dodatkowo jest popisowym zagraniem Wiewióra, czy bez niej będzie umiał skończyć Hassiego?. Uważam, że Hassan jest lepszym zawodnikiem, oraz dodatkowe wymogi ustalone pod ten pojedynek będą jego dodatkowym atutem. Stawiam na zwycięstwo Kamila.

Moja propozycja: Kamil „Hassi” Hassan

Kurs: 1.40

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Dawid Malczyński vs Wojciech Gola

Dawid Malczyński trenuję pod okiem świetnego zawodnika MMA – Grzegorza Szulakowskiego, który należy do czołówki zawodników wagi lekkiej w Polsce. Dawid jest mistrzem federacji Fame MMA i z rekordem 3-0 jest jedną z największych gwiazd freakowych gal. Naprzeciw niego stanie włodarz Wojciech Gola. Pojedynek wzbogacił kartę walk w ostatniej chwili wobec kontuzji Don Kasjo. Dawid pod okiem Szulakowskiego przed poprzednimi walkami robił błyskawiczne postępy, a społeczność oceniała go, jako jednego z nielicznych, którzy mogliby odnaleźć się na profesjonalnych ringach. Ostatnią walkę skończył błyskawicznie, demolując Olejnika kopnięciami na tułów. Wojciech Gola będzie jednak dużo bardziej wymagającym rywalem i z całą pewnością stworzy Dawidowi większy opór. Potężny włodarz w formule MMA premiuje się rekordem 1-1, a w ostatniej walce wygrał z Rafonixem. Dawid Malczyński w swoich dotychczasowych walkach pokazywał dużo lepszy poziom sportowy i przede wszystkim lepszą wydolność, niż Wojciech Gola, co w walce wziętej w zastępstwo może mieć kluczowe znaczenie. Kiedy walka wyjdzie za pierwszą rundę, braki kondycyjne mogą dać znać o sobie Wojciechowi. Wątpliwe pozostaje też, aby włodarz będący zajęty organizacją gali sumiennie trenował w tak intensywnym dla federacji czasie. Przewiduję, że Malczyński zwycięży tę walkę i udowodni po raz kolejny, że pas mistrzowski wisi na jego biodrach nie bez powodu.

Moja propozycja: Wygra Dawid Malczyński 

Kurs: 1.58

Paweł „Popek” Mikołajuw vs Damian „Stifler” Zduńczyk

Do walk w oktagonie wraca Król Albanii. Wystąpi w walce wieczoru gali Fame MMA 7, co pokazuje tylko, jak popularny jest to człowiek. Naprzeciw niego stanie kompletny debiutant, człowiek, który ze sportami walki nie ma nic wspólnego, Stifler szerszej publiczności znany jest z rozrywkowego show. Popek stoczył w klatce już 7 walki i 3 krotnie wychodził z nich pokonany. Jednak należy pamiętać, że już w debiucie w federacji KSW zmierzył się z legendą polskiego sportu, Mariuszem Pudzianowskim. Paweł prawą ręką potrafił nawet „usadzić” najsilniejszego człowieka świata, więc świadczy to, że posiada niesamowitą siłę ciosu. Z całym szacunkiem dla Stiflera, porównywanie go i Mariusza Pudzianowskiego, w kontekście wartości sportowej byłoby mocno obraźliwe dla byłego strongmana. Stifler nie ma żadnego doświadczenia w sportach walki, dodatkowo jest dużo lżejszy od Popka, przewaga siłowa Króla Albanii będzie ogromna, każdy klincz będzie kończył się błyskawicznym upadkiem Zduńczyka. Stifler w swoich wypowiedziach niejednokrotnie mówił, że nie ma charakteru do walki i nie lubi tego robić. W przypadku Popka problemem zawsze były braki kondycyjne, ale umiejętności i charakteru odmówić mu nie można było. Jak na zawodnika freakowego Paweł posiada naprawdę niezłe umiejętności, popisał się szerokim wachlarzem technik parterowych i lekkością w przechodzeniu od jednej do drugiej. Nie widzę innej opcji, niż zwycięstwo Popka. Zdziwi mnie, jeżeli Popek nie skończy tej walki w 1 rundzie, a nawet w 1 minucie

Moja propozycja: wygrana Popka

Kurs: 1.15

Zakład bez ryzyka w Betclic – zwrot na konto depozytowe do 50 PLN! ✅

Warunki otrzymania bonusu w formie zwrotu na konto główne:
• 🎯Zarejestruj się z linku: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
• 🎯Użycie w procesie rejestracji kodu ZAGRANIE50
• 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
• 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE
• 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN, żeby ją otrzymać, trzeba zagrać za 57 PLN

✅Link do rejestracji: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
✅Kod promocyjny: ZAGRANIE50
Pieniądze można od razu wypłacić 💵

typy fame mma 7

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze