Fot.Norbert Barczyk

LCK wraca po krótkiej przerwie i nareszcie mamy możliwość podziwiania najlepszych drużyn na świecie w akcji! Co prawda cały czas swoje rozgrywki kontynuowały LEC oraz LCS, jednak nie przekonam chyba żadnego fana koreańskich drużyn, że możliwość oglądania tych europejskich i amerykańskich może wynagrodzić brak ulubionej ligi. Jutro zobaczymy dwa spotkania, w tym jedno naprawdę hitowe. T1 będzie podejmować DRX i chociaż to drużyna Fakera jest faworytem, tak jednak nie spodziewam się tutaj szybkiego i jednostronnego spotkania. Mecze rozpoczynają się już jutro rano, tymczasem zapraszam do lektury!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku
 
Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


DRX – T1
19.02.2021 r. Godz. 9:00

Analizę rozpoczynamy od prawdziwego hitu LCK, czyli spotkania pomiędzy DRX a T1. Te dwie drużyny zajmują kolejno czwarte i piąte miejsca w tabeli, jednak aspirują do wygrania całego splitu. Jutro faworytem będą gracze T1, chociaż według mnie kursy na ich zwycięstwo są trochę zbyt niskie, żeby opłacało się stawiać na ich pewny sukces. Jeśli LCK nas czegoś uczy, to tego, że nawet teoretycznie najsłabsze drużyny w lidze potrafią napsuć krwi tym najlepszym, co dopiero gdy w pojedynku będą mierzyć się ekipy z podobnych miejsc w tabeli.

Jakie mam przewidywania co do tego meczu? Moim zdaniem będziemy mieć wyrównane spotkanie, chociaż niekoniecznie rozgrywane na trzech mapach. Zaciętość tego pojedynku widzę w tym, że obydwie drużyny będą starały się nie przegrać pierwszej mapy, żeby nie dać przeciwnikowi przewagi i atutu presji. Nawet pomimo bardzo dobrej formy T1 w ostatnich tygodniach, nie spodziewam się tutaj ich totalnej dominacji. Według mnie pierwsza mapa będzie kluczowa w ustanowieniu tempa całego meczu, dlatego skupię się na typowaniu wydarzeń związanych właśnie z pierwszą mapą.

W Forbet znalazłem naprawdę ciekawy zakład, polegający na tym, że podczas trwania pierwszej mapy zostanie pokonane przynajmniej pięć smoków. Dlaczego uważam ten typ za bardzo prawdopodobny i dlaczego jest tak ciekawy? Obecnie smoki w League of Legends polegają na tym, że najważniejsze jest zdobycie czterech smoków przez jedną drużynę. Gdy to się stanie, drużyna ta otrzymuje specjalnego buffa, który bardzo często przesądza o dalszym losie meczu. Napisałem jednak, że spodziewam się tutaj minimum pięciu smoków, dlaczego? Z tego powodu, że drużyna przeciwna zawsze będzie się starać przeszkodzić rywalowi w zdobyciu tego wzmocnienia, co powoduje, że często drużyny “dzielą się smokami”.

Dodatkowo musimy pamiętać, że po drugiej stronie mapy znajduje się herald, czyli drugi cel na mapie, który w początkowych fazach gry często jest wymieniany właśnie za smoka. W praktyce oznacza to mniej więcej, że np. drużyna, która ma już na koncie jednego smoka, rezygnuje z walki o drugiego, a w zamian kieruje się w stronę mapy, gdzie czeka wspominany przeze mnie herald. Skąd jednak moje przekonanie, że gra nie skończy się przed tym, jak na mapie pojawi się piąty smok? Przede wszystkim stąd, że T1 nie jest absolutnym faworytem tego starcia i czeka nas walka do ostatniej minuty. Oprócz tego pierwsza gra będzie kluczowa i pełna nerwów, dlatego spodziewam się nieco bezpieczniejszego podejścia obydwu drużyn i grania dookoła celów na mapie, a nie szukania ciągłej walki.

Podsumowując, ten typ jest moim zdaniem bardzo ciekawy, ale i ma swoje value. W większości spotkań LCK widzimy przynajmniej pięć smoków, ponieważ rzadko która drużyna jest w stanie tak dominować i kontrolować dolną część mapy, żeby nie pozwolić swojemu rywalowi na przejęcie chociaż jednego. Dodatkowo zdobycie duszy smoka jest kluczowym elementem rozgrywki i rzadko która gra kończy się przed nastąpieniem tego momentu. Według mnie będziemy tutaj świadkami długiej mapy z dużą ilością smoków, dlatego wrzucam ten typ na mój kupon!

DRX – T1
19.02.2021 r. Godz. 9:00
Typ: 1 mapa powyżej 4,5 smoków
Kurs: 1.53

Baner grupy typerskiej


Kt Rolster – Fredit Brion

19.02.2021 r. Godz. 12:00 (może ulec zmianie)

Drugie spotkanie dnia teoretycznie jest mniej ekscytujące niż to pierwsze, jednak w League of Legends to właśnie takie mecze dostarczają niespodziewanych zagrań i idących wraz z nimi wielkich emocji. Tutaj wyraźnym faworytem jest KT, które utrzymuje się w środku tabeli, natomiast Fredit Brion zajmuje przedostatnie miejsce, wyprzedzając jedynie tragiczne Sandbox. Czego spodziewam się w tym meczu i jakie typy mają dla mnie value?

W Forbet znalazłem kolejny ciekawy typ, dotyczący liczby zniszczonych wież, również na pierwszej mapie. Wieże są bardzo istotnymi celami na mapie, ponieważ nie tylko dostarczają złota dla całej drużyny, ale również otwierają mapę, co pozwala na zdobycie lepszej pozycji przy innych objectivach, takich jak smok czy baron. Linia wystawiona przez bukmachera na to spotkanie to 12,5 i uważam, że jest to bardzo wysoka linia. 13 wież zostaje zniszczonych tylko w przypadku bardzo długich gier, w których drużyny nawzajem oddają sobie prowadzenie w mapie.

W przypadku tego spotkania nie widzę drużyn, które potrafią długo grać bezbłędnie, wyrywając sobie tylko po kawałku mapy. Według mnie kto zdobędzie przewagę w tym spotkaniu będzie ją stopniowo powiększał, co doprowadzi do szybkiego skończenia gry i tym samym do zniszczenia małej liczby wież. KT jest faworytem w tym meczu i raczej to oni powinni dominować to spotkanie. Fredit Brion wyraźnie odstaje od reszty stawki, zwłaszcza pod kątem zagrań na mapie, w tym ustawianiu linii pod wzięcie wieży. Spodziewam się agresji, dużej ilości zabójstw, jednak nie, długiej i niekończącej się gry.

W ostatniej analizie LEC Maciek typował over 12,5 wież, jednak był to mecz pomiędzy dwoma najlepszymi drużynami, mecz, który trwał bardzo długo i dopiero pod wpływem czasu over ten został pokryty. Moim zdaniem ten mecz będzie zupełnie inny i nie będziemy tutaj świadkami długiego i wyrównanego meczu. Drużyny te są po prostu zbyt słabe, żeby zdominować mapę w ten sposób i nie będą sobie zaprzątać głowy sięganiem po kolejne punkty na mapie. Słabsze drużyny o wiele gorzej prowadzą swoją grę macro, co oznacza, że nie mają możliwości przejścia przez całą mapę i niszczenia kolejnych wież. Spodziewam się szybkiej gry, pełnej walki, ale małej liczby wież, dlatego dorzucam ten under do mojego kuponu!

 

KT Rolster – Fredit Brion
19.02.2021 r. Godz. 12:00
Typ: Poniżej 12,5 zniszczonych wież na pierwszej mapie
Kurs: 1.48

 

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

 

Kupon esport forbet 19.02.2021