Pierwsze typy na LEC Spring Split 2022 zakończyły się 50-procentową skutecznością (1/2 trafione propozycje). W sobotę pod lupę bierzemy starcie Rogue, a więc jednego z europejskich potentatów z Misfits Gaming, czyli średniakiem, który ma ogromny potencjał. Następnie jeszcze na tapet weźmiemy G2 Esports, które tym razem powalczy z Astralis.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1640 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Rogue – Misfits Gaming: typy, kursy i zapowiedź meczu (15.01.2022)

W piątkowych meczach do 100-procentowej skuteczności zabrakło dobrej dyspozycji Team Vitality. Drużyna super gwiazd zawiodła po całości, czego kompletnie się nie spodziewaliśmy. Dzisiaj na tapet bierzemy Rogue oraz Misfits Gaming. To spotkanie otworzy nam drugi dzień zmagań w League of Legends European Championship 2021. Starcie zaplanowane zostało na godzinę 17:00 i z całą pewnością można powiedzieć, że będzie to jedno z dwóch najlepszych spotkań tego dnia. Łotry naturalnie są ogromnymi faworytami, bo mają lepszą kadrę, większy potencjał i świetnie dostosowują się pod rywali. Pokazały to zresztą w piątek, kiedy to bez żadnego problemu ograli SK Gaming.

Nawet jeżeli spotkanie się trochę przeciągało, to i tak śmiało możemy stwierdzić, iż ograli rywali w stosunkowo krótkim czasie. Trymbi i spółka mieli tę rywalizację pod kontrolą od pierwszej do ostatniej minuty, ale dzisiaj wcale niekoniecznie tak musi być. Misfits Gaming jest budowane pod okiem m.in. Hatchiego i jest to mądrze dobierany skład, który potrafi robić różnice na serwerze i nadrabiać braki w umiejętnościach za pomocą przemyślanych rotacji oraz gry dwójkami, czy nawet trójkami, co zresztą pokazali w rywalizacji z Astralis i jest to dość istotne przy esportowych typach.

Co typuję?

Typy na mecz Rogue – Misfits Gaming będą jednak skupione na czystym zwycięstwie Trymbiego oraz spółki. Polski wspierający i jego koledzy pokazali, że pomimo zmian w składzie dalej są w stanie aspirować do europejskiej czołówki. RGE ma wiele argumentów po swojej stronie, które może wykorzystać, jak przygotowanie do meczu, indywidualna forma Malranga, Larssena i Trymbiego, a także zupełnie nowy skład MG.

STS
Rogue wygra mecz
grupa zagranie na fb

G2 Esports – Astralis: typy, kursy i zapowiedź meczu (15.01.2022)

Spotkanie G2 Esports z Astralis na pewno nie będzie tak gorące, jak wczorajsza rywalizacja Team Vitality z MAD Lions, czy dzisiejsze starcie Rogue – Misfits Gaming. Pomimo tego dalej na pewno warto się mu przyjrzeć głównie ze względu na fakt ciekawej oferty wystawionej przez STS. Za nim jednak do tego przejdziemy, to jeszcze omówimy piątkowe występy obu ekip. Pomimo wielu obaw o to, jak poradzi sobie G2 w debiucie (przypomnijmy, że ta organizacja wymieniła 3/5 składu przed sezonem), byli mistrzowie Europy stanęli na wysokości zadania. Spotkanie z exceL mieli pod kontrolą od pierwszej do ostatniej minuty.

Co prawda rywale przynieśli europejskiemu mixowi trochę problemów, szczególnie, gdy na początku dwukrotnie świetnie zaatakowali BrokenBlade’a. Niemiecki top laner jednak świetnie poradził sobie z presją i pomimo początkowych trudności finalnie odegrał kluczową rolę w zwycięstwie swojej ekipy. Na pewno warto zwrócić uwagę też na fakt, że draft w wykonaniu G2 znowu był podkręcany, tak jak przed dwoma laty, gdy mieli największe sukcesy. To coś, czym Samuraje zabłysnęli w latach chwały i do czego teraz wracają. W sobotę znowu możemy spodziewać sie nieoczywistych wyborów, które zaprowadzą G2 do wygranej.

Co typuję?

O formie Astralis nie ma zbytnio co się rozwodzić, bo to obok exceL zdecydowanie najsłabsza ekipa w stawce i tak naprawdę będzie walczyła tylko o to, żeby nie zająć ostatniego miejsca w tabeli. G2 Esports dzisiaj będzie miało duże pole manewru podczas draftu i znowu może nas czymś zaskoczyć. Czy BrokenBlade po raz kolejny będzie w roli carry? W piątek się to sprawdziło, więc dlaczego G2 nie miałoby tego rozwiązania sprawdzić także teraz, gdy rywal jest teoretycznie o wiele słabszy?

Tutaj stawiamy na to, że niemiecki top laner będzie miał co najmniej cztery eliminacje w całym meczu. Nie jest to wysoka linia, a trzeba mieć na uwadze fakt, że jeżeli G2 znowu zbuduje wokół niego oraz Capsa draft, to będą na to duże szanse. Jankos tym razem może też postarać się o wywieranie większej presji na topie, dlatego stawiamy właśnie na taki wynik. Taki zakład możesz obstawić w STS z bonusem w postaci gry bez ryzyka do 234 PLN i nie będziesz musiał się wtedy martwić o wynik meczu.

STS
BrokenBlade powyżej 3.5 eliminacji w całym meczu
kupon LEC, STS, 15.01.2022
fot. sts

Obrazek w tle: PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze