Po kilku nietrafionych kuponach czas zrobić sobie przerwę z rozgrywkami w Esl Pro League. Tym razem skupimy się na innych ligach, może mniej prestiżowych, ale moim zdaniem bardziej przewidywalnych. Mam na myśli tutaj LOOT.BET Season 6. Czy tym razem będzie to dobry wybór? Przekonamy się około godziny osiemnastej.

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:
1200 PLN od depozytu +150 PLN zakład bez ryzyka

sts_bez_ryzyka_150-1

Heretics – Nordavind

Niedziela,04.05.20 – 11:55

W niedzielne południe będziemy świadkami meczu inauguracyjnego w 6 sezonie LOOT.BET. Na pierwszy ogień zobaczymy starcie Heretics z Nordavind. Oba zespoły grały w 5 sezonie oraz mierzyły się ze sobą. Norweska formacja wygrała  2:0 do 9 oraz 16. W ostateczności zajęli 4 miejsce na koniec ligi a Heretics dopiero 9-11. Francuski zespół z kioShima na pierwszym planie nie zagrał oficjalnego spotkania od miesiąca. Ostatni raz w europejskich kwalifikacjach do Minora w Rio wygrywał ku zaskoczeniu wielu osób po 2:0 z OG oraz Heroic. Dziś będą mieć jednak troszeczkę zmieniony skład, ponieważ zamiast zawodnika o nicku jeyN wystąpi Nivera. Tak naprawdę nie umiem odpowiedzieć na pytanie czy to dobre posunięcie ze strony Heretics, bo będzie to pierwszy oficjalny mecz zawodnika reprezentującego Belgię. Mimo, iż jest to mecz online to gdy przytrafi się jakaś sytuacja 1vs1 będzie odczuwał lekki stres. Nordavind również miało czas na przygotowanie oraz odpoczynek. Ostatnie ich spotkanie miało miejsce 19 marca, gdzie zakończyli swoje rozgrywki w ESEA MDL na 4 miejscu. Fakt, przegrali je z Jalapeno 1:2, lecz Szwedzi byli po prostu lepsi. Uważam jednak, że była to bardzo dobra dyspozycja dnia, którą znakomicie wykorzystali.

Dziś spodziewałbym się wyrównanego pojedynku, lecz analizując jakie mapy zostaną odrzucone i wybrane większe szansę stawiałbym jednak na Norwegów. Nie zobaczymy pewnie Dusta 2, czyli najlepszej mapy Heretics oraz de_Train. Tutaj Nordavind mogłoby mieć problemy, lecz na pozostałych uważam, że powinni dać sobie radę. Reasumując, myślę, że TENZKI i spółka dobrze wejdą w 6 sezon loot.bet i pokażą, że kolejny raz będą chcieli liczyć się w walce o najwyższe miejsca a wygrana w takim meczu na pewno by ich zadowoliła.

Heretics – Nordavind

Typ: Nordavind

Kurs: 1.75

AGO – Secret

Niedziela, 04.05.20 – 14:55

Drugim moim typem w dzisiejszym dniu jest mecz pomiędzy polską drużyną AGO a europejskim Secret. Będzie to pierwsze spotkanie w ramach 6 sezonu LOOT.BET. Polacy w tej lidze czują się bardzo dobrze, ponieważ piąty sezon wygrali zgarniając przy tym 18 tysięcy dolarów a dla porównania rywale zajęli  14 miejsce. AGO pokonało między innymi takie zespoły jak HAVU czy Winstrike a to jest już jakieś osiągnięcie.

Szósty sezon rozpoczynamy systemem szwajcarskim, w którym występować będzie 16 drużyn. Na pewno osoby, który dłużej interesują się grą Counter Strike to kojarzą ten system z najbardziej prestiżowych rozgrywek rangi Major. Znaczącą różnicą jest jednak fakt, iż mecze w lidze LOOT.BET rozgrywane będą w formacie best of 3.

Przejdźmy już teraz do dzisiejszego spotkania i zatrzymajmy się na statystykach. W rankingu HLTV, AGO zajmuje 41 miejsce a Secret dalekie 192. W ostatnim czasie rywale polskiego zespołu zagrali 3 spotkania w kfalifikacjach, które wygrali. Dwukrotnie z Singularity 2:1 oraz z BLUEJEAYS 2:0. Głównym zawodnikiem, który ciągnął zespół tak naprawdę na każdej mapie był nowy nabytek Martin “PERCY” Wessel. Nie są to jednak zespoły, które mogłyby się liczyć w walce o najwyższe laury, lecz widać było, że po dość długiej przerwie, zespół Secret poprawił swoją grę co wpłynęło na wyniki.  Jeśli chodzi o AGO to Polacy rozegrali aż 14 spotkań w marcu w ESEA MDL. Tylko 3 spotkania okazały się porażką, lecz były one mało ważne, ponieważ formacja z mHL na czele wygrała całą ligę.

Na pewno Polacy 2 tygodnie wolnego wykorzystali na solidne przygotowanie i sądzę, że będzie to widoczne. Zespół Secret jest ich pierwszym sprawdzianem w 6 sezonie loot.bet a wygrana sprawi, że dobrze wejdą w ligę. Myślę, że jest to bardzo prawdopodobny scenariusz a końcowy wynik będzie oznaczał zwycięstwo formacji AGO.

AGO – Secret

Typ: AGO

Kurs: 1.57

Zakład bez ryzyka w STS do 150 złotych:

1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/stsbezryzyka
2. Zakładasz konto z kodem: ZAGRANIE
3. Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 150 PLN
zwrotu (minus podatek).
4. Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
5. Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
6. Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
7. Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
8. Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
9. Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.