Apetyt rośnie w miarę jedzenia, także po wczorajszym trafionym kuponie nie zatrzymujemy się i typujemy dalej. Czy dziś znów rozliczymy kupon na plus? Czy Wielka Sobota będzie udana? Mecze już od 14:50, więc lecimy z typami!

Kliknij w link i załóz konto z kodem promocyjnym 1225PLN,aby otrzymać:

1050 PLN od depozytu + 150 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet

pro100- Nemiga

Sobota, 11.04.20 – 14:55

Dziś po lupę biorę spotkanie dwóch ekip, które zmierzą się w ramach 6 sezonu LOOT.bet z bilansem 0 zwycięstw, 1 porażka. Cała liga odbywa się w systemie szwajcarskim co oznacza, że przegrany z dzisiejszego pojedynku będzie miał ostatnią szansę na wygranie, ponieważ zespoły z bilansem 0-3 odpadają z rozgrywek. O pierwsze zwycięstwo bić się będzie pro100 oraz Nemiga. Nie jest to tier 1, czyli grupa najlepszych zespołów na świecie, lecz z pewnością nie zabraknie emocji oraz dobrego Counter Strike’a. Pro100 zajmuje 42 pozycję w światowym rankingu HLTV a Nemiga 55. Mimo, że rosyjska formacja jest na wyższym miejscu, to w ostatnim czasie widać, że mają lekki kryzys. Przykładem mogą być na to między innymi 3 ostatnie przegrane pod rząd, nie ugrywając żadnej mapy.. Jeśli chodzi o dzisiejszych “gości” czyli zespół białoruski, sytuacja wygląda trochę lepiej. Oczywiście również mają mecze, gdzie wyglądają beznadziejnie, lecz mimo wszystko wygranych jest więcej. Głównym zawodnikiem, który przyczynia się do zwycięstw jest 23-letni zawodnik z Białorusi. Igor “lollipop21k” Solodkov to bezapelacyjnie młody talent tamtej sceny Counter Strike’a. Gdy ogląda się jego grę to widać, że posiada już doświadczenie a każde jego zagranie jest przemyślane. Przykładem mogą być jego ostatnie występy, które były obfite w fragi. W ostatnim meczu, który był również pierwszym w 6. sezonie LOOT.bet, lollipop21k na pierwszych dwóch mapach łącznie zdobył aż 63 zabójstwa. Jest to kosmiczny wynik i jestem pewien, że żaden gracz nie powstydziłby się takiej liczby. Przed ostatnim spotkaniem z SKADE, Nemiga miała prawie miesiąc wolnego, także zawodnicy mogli skupić się na indywidualnych przygotowaniach. Widać, że młody talent białoruskiej sceny wykorzystał ten czas bardzo dobrze. Gdy jednak spojrzymy wstecz, czyli na starcia bo1 , które były rozgrywane w ramach ESEA MDL, zobaczymy, że lollipop21k robił w meczu średnio 19 killi. Jest to przyzwoity wynik, ale co się dziwić jeśli gracz posiada rating na poziomie 1.08. Z bardzo dobrą propozycją właśnie na wspomnianego zawodnika wychodzi Ewinner. Oferuje linie 33,5 zabójstw łącznie na dwóch pierwszych mapach. Oczywiście biorę over z zamkniętymi oczami i mam nadzieję, że tym razem również będzie skutecznie.

pro100 – Nemiga

Typ: lollipop21k +33,5 zabójstw (1. i 2. mapa)

Kurs: 1.55

SKADE – Sprout

Sobota, 11.04.20 – 14:50

O tej samej godzinie co mecz wcześniejszy z różnicą pięciu minut rozpoczniemy starcie pomiędzy SKADE a Sprout. Bułgarzy w ostatnim czasie są na fali i potwierdzają to 7 zwycięstwami z rzędu. Z drugiej strony Niemcy, również nie mogą powiedzieć, że są w dołku, ponieważ radzą sobie dobrze, mając serię 4 wygranych spotkań. Dziś ktoś dobrą passę zakończy, lecz nie będę zgadywał kto. Tym razem skupię się kolejny raz na fragach danych zawodników. Pod lupę biorę gracza SKADE. Jest to Alex “Rainwaker” Petrov, który jest najlepszym graczem z piątki Bułgarów. Do tego w dzisiejszym meczu również w zespole rywali nie ma nikogo kto mógłby pochwalić się takim ratingiem (1.19). Dla przykładu mogę podać kilka ostatnich meczów:

– z Endpoint 49 eliminacji

– z AGO 41 eliminacji

– z Nemiga 43 eliminacji

– z Espada 63 eliminacji

Oczywiście podałem ilość zabójstw, które  Rainwaker zdobył tylko na pierwszych dwóch mapach. Po tych statystykach można śmiało potwierdzić, że żaden z zawodników SKADE nie może mu dorównać.Już długo nie widzieliśmy u niego spadku formy lub meczu, w którym byłby cieniem własnego siebie. Mam nadzieję, że tym razem też tak nie będzie a linia 34 zabójstw jak na niego będzie bułką z masłem.

Endpoint – North

Sobota, 11.04.20 – 17:50

Kolejnym spotkaniem Home Sweet Home Cup będzie starcie pomiędzy Endpoint a North. Tutaj również skupiać będę się nad zawodnikiem, który ma najwyższy rating (1.10). Mowa o Markus “Kjaerbye” Kjærbye, podstawowym zawodniku drużyny duńskiej. Tak samo jak we wcześniejszym przypadku, celujemy w minimum 34 fragi. Myślę, że jest to bardzo możliwe, patrząc na to jak w ostatnim czasie prezentuje się Markus. Tylko raz w meczu z fnatic a było to 21 marca, Duńczyk zagrał naprawdę kiepsko i zdobył zaledwie 26 eliminacji na dwóch mapach. Oprócz tego potknięcia, nie mogę sobie przypomnieć meczu, w którym zagrałby tak słabo i nie zdołałby uzyskać 34 fragów. Uważam, że dziś będzie również dobrze i Kjaerbye pokaże nam się z bardzo dobrej strony.

Typ: Rainwaker (SKADE) & Kjaerbye (North) – każdy minimum 34 eliminacje (1. i 2. mapa)

Kurs:  1.90

  • NAJWAŻNIEJSZE! Załóż konto z kodem: 1225PLN

  • Wpłać depozyt

  • Pierwszy kupon na nowym koncie będzie objęty zakładem bez ryzyka do 150 PLN

  • Jeśli przegrasz, pieniądze wracają na konto bonusowe

  • Minimalna kwota zakładu – 20 PLN

  • Obrót ewentualnego zwrotu 6x po minimalnym kursie 2.5!

typy