Wczoraj bardzo mało brakowało, aby nasz kupon został rozliczony na zielono. Niestety nieprzewidywalne ENCE, kolejny raz sprawiło nam psikusa. Dziś kolejne mecze w ramach ESL – Road to Rio. Mamy nadzieję, że tym razem typy okażą się trafne i zgarniemy spory profit!

Kliknij w link i załóz konto z kodem promocyjnym 1225PLN,aby otrzymać:

1050 PLN od depozytu + 150 PLN bez ryzyka + 25 PLN Freebet

fnatic – Heretics

Środa, 29.04.20 – 18:30

Dziś od godziny 15 będziemy świadkami kolejnych zmagań europejskich zespołów w ramach ESL One – Road to Rio. My jednak skupimy się nad dwoma spotkaniami, które odbędą się o 18:30. Pierwszym z nich będzie starcie pomiędzy fnatic a Heretics. W danym momencie, dzisiejszy gospodarz zajmuje pierwsze miejsce w światowym rankingu HLTV. Zawdzięczają to między innymi wygranej w 11 sezonie ESL Pro League. Szwedzi w bieżącym turnieju nie wyglądają już tak znakomicie. Po trzech rozegranych spotkaniach, w swoim dorobku mają tylko jedno zwycięstwo. O dziwo wygrali z najbardziej wymagającym rywalem na papierze – Astralis a przegrali z ENCE oraz Dignitas, czyli zespołami, które są na 24 i 47 pozycji.

Dziś Szwedów czeka kolejny bardzo wymagający mecz z Heretics. Francuzi z Belgiem w składzie prezentują się znakomicie. Jak dotąd każde z trzech spotkań wygrali (z ENCE, Dignitas i Complexity). Przede wszystkim głównym zawodnikiem, który prowadzi swój zespół do wygranej jest Bryan „Maka” Canda. Przez ostatnie 3 miesiące jego rating jest na poziomie 1.19. My jednak powinniśmy skupić się na tym jak prezentuje się na tym turnieju. Z pełną świadomością mogę powiedzieć, iż Francuz jest w życiowej formie. Został wybrany najlepszym zawodnikiem tygodnia z najwyższym ratingiem 1.53. Co się jednak dziwić, jeśli zawodnik tyle fraguje. Jak dotąd w turnieju zdobył:

– z Complexity 46 eliminacji

– z ENCE 43 eliminacji

– z Dignitas 52 eliminacji

Gdy cofniemy się jeszcze do meczu przed turniejem Esl One – Road to Rio ze SKADE to zobaczymy, że Maka zdobył aż 60 fragów. Oczywiście wszystkie podane wyniki były tylko na dwóch pierwszych mapach. Bukmacher ewinner wystawił bardzo ciekawą linię, która mówi nam, że Francuz musi zdobyć dziś minimum 37 eliminacji. Patrząc na to w jakiej jest formie jest to bardzo prawdopodobne. Fnatic nie gra wyśmienicie, także sądzę, że Heretics postawi się Szwedom a Maka kolejny raz pokaże wyśmienite zagrywki.

fnatic – Heretics

Typ: Maka +36,5 eliminacji

Kurs: 1.90

typy

Dignitas – Vitality

Środa, 29.04.20 – 18:30

Drugim meczem, które na dziś przygotowałem to starcie szwedzkiego Dignitas z francuskim Vitality. Fani trójkolorowych powinni zacząć się martwić, patrząc na to jak w ostatnim czasie prezentują się ich zawodnicy. Trzeba powiedzieć sobie szczerze, że są w lekkim dołku. Przede wszystkim ZywOo nie gra tak jak nas do tego przyzwyczaił. Jak wiemy jeśli on gra to Vitality wygrywa a jak jest cieniem własnego siebie jak w ostatnich meczach to o wygraną jest bardzo trudno. Ich ostatnie wyniki nie są najlepsze, ponieważ na 3 rozegrane mecze, mają tylko jedno zwycięstwo. Patrząc na ich grę, ciężko dostrzec Vitality z 2019 roku. Żadnego turnieju w bieżącym roku nie mogą zaliczyć do udanych a Road to Rio powoli się oddala. Dziś przed nimi kolejny rywal – Dignitas. Zapowiada się bardzo ciężkie spotkanie dla Francuzów. Stary Ninjas in Pyjamas wczoraj wygrał z odwiecznym rywalem jakim jest fnatic. Oprócz tego przegrali z „nowym” Nipem oraz w życiowej formie Heretics. Jak widać oba zespoły mają taki sam bilans zwycięstw, także kolejne wygrane są bardzo potrzebne jednej jak i drugiej drużynie. Po wczorajszym bardzo słabym meczu Vitality z Astralis, gdzie zdołali wygrać tylko 12 rund łącznie na dwóch mapach, kursy na wygraną Dignitas momentalnie spadły. Jeszcze wczoraj wynosił w granicach 3.50 a teraz około 2.80.

Myślę, że spotkanie będzie bardzo wyrównane. Patrząc na to jak prezentuje się Vitality, moim zdaniem kursy na to spotkanie są trochę przesadzone. Jeśli miałbym wybierać zwycięzcę tego spotkania to wybrałbym dzisiejszego underdoga jakim jest Dignitas. Ja jednak zagram trochę bezpieczniej i zaproponuję minimum jedną wygraną mapę. Francuzi prawdopodobnie odrzucą de_train, także wyborem graczy ze Szwecji powinien być de_nuke. Mam nadzieję, że na tej mapie friberg i spółka poradzi sobie z przeciętnie grającym Vitality (3 na 8 zwycięstw przez ostatnie 3 miesiące).

Dignitas – Vitality

Typ: Dignitas +1,5 handicap

Kurs: 1.59

  • NAJWAŻNIEJSZE! Załóż konto z kodem: 1225PLN
  • Wpłać depozyt
  • Pierwszy kupon na nowym koncie będzie objęty zakładem bez ryzyka do 150 PLN
  • Jeśli przegrasz, pieniądze wracają na konto bonusowe
  • Minimalna kwota zakładu – 20 PLN
  • Obrót ewentualnego zwrotu 6x po minimalnym kursie 2.5!
typy csgo