Zła passa cały czas trwa, ale wiadomo jak to jest w bukmacherce. Po każdej burzy musi przyjść słońce, także nie poddajemy się i walczymy dalej. Miejmy nadzieję, że dzisiejszy dzień okaże się szczęśliwy i w końcu będziemy mogli cieszyć się z profitu.

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1259PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

sts baner

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

mousesports – OG

Niedziela, 29.03.20 – 14:25

Niedzielne zmagania w lidze Esl Pro League zaczynamy w grupie C. Mousesports zmierzy się z OG. Jak dotąd oba zespoły zagrały po jednym meczu, które wygrali.  Myszy rozegrały wczoraj bardzo emoconujące spotkanie z FaZe, które zakończyło się na trzeciej mapie. Jak zwykle bardzo dobrze zaprezentował się ropz oraz frozen. Ważną rzeczą jaką musimy zauważyc to fakt, iż formacja z karriganem na czele ma świetnie przygotowane  CT. Jedynie na Nuku mieli lekkie problemy lecz była to mapa wybrana przez gości, którą bardzo dobrze wykorzystali. Mimo wszystko wygrana z taką ekipą jak FaZe jest krokiem milowym dla mousesports, ponieważ był to jeden z trudniejszych rywali w grupie.

Dziś spotkanie z OG czyli zespołem, który nie może pochwalić się znakomitymi osiągnięciami na scenie Counter Strike’a. Drużyna utworzona została w grudniu a pierwszym ich rywalem w oficjalnym meczu na turnieju cs_summit_5 było właśnie mousesports na które przegrali 0:2.  ISSAA i spółka, tak jak wspominałem wcześniej, wygrała wczorajszy mecz z TYLOO. Nie oddali przeciwnikom ani jednej mapy, jednak musimy pamiętać, że chińska drużyna jest zdecydowanie najsłabszą drużyną w grupie, także 2:0 nie powinno nikogo dziwić.

Jeśli chodzi o wybór map to na 99,9 % nie zobaczymy Vertigo ani Overpassa, ponieważ są to mapy banowane przez zawodników obu drużyn. Pozostały map pool jest na korzyść niemieckiej formacji. Nawet Nuke, na którym mieli spore problemy może być utrapieniem dla rywali, ponieważ na 5 spotkań wygrali tam tylko raz. Myślę, że dobre humory od wczoraj, po dzisiejszym starciu z myszami mogą ulec zmianie. Przede wszystkim uważam, że ekipa karrigana jest bardzo dobrze ułożona i bardziej doświadczona. Grają ze sobą już długi czas co na pewno pomaga w różnych sytuacjach. Wnioski z błędów na Nuku zostały już wyciągnięte i jestem przekonany, że zobaczymy świetną grę na obu mapach zawodników mouseports.

mousesports – OG

TYP: mousesports -1,5 handicap

Kurs: 1.90

G2 – FaZE

Niedziela, 29.03.20 – 18:00

Drugim dzisiejszym meczem w grupie C jest starcie G2 z FaZe. Szczerze mówiąc nie mogę się doczekać tego pojedynku, ponieważ będzie to fantastyczne widowisko. Oba zespoły zajmują miejsca w pierwszej dziesiątce rankingu HLTV.

Jak dotąd Francuzi rozegrali jedno spotkanie z TYLOO, po którym bardzo się na nich zawiodłem. Dust 2 czyli pick G2 z takim zespołem jak chińska ekipa, powinien być bułką z masłem, lecz tak nie było. KennyS i spółka mieli ogromne problemy po stronie terrorystów przegrywając pierwszą połowę 4:11. Mimo to wrócili do spotkania i w jednym momencie wygrali 10:0 po ct dając wynik 14:11. Rywale byli kompletnie spłukani, także grali na samych pistoletach oraz jednym skaucie. G2 taką rundę przegrało co poskutkowało, iż przegrali mecz 14:16. Myślę, że był to dowód na to jak szybko można roztrwonić taką przewagę chwilowym brakiem koncentracji. Mam wrażenie, że Francuzi mają nierzadko takie momenty, w których czują się bezradni, co rywale często wykorzystują. W tym roku G2 zagrało 10 spotkań w formiacie BO3. Aż 6 z nich kończyło się wynikiem 2:1 co wskazuje na to co napisałem przed chwilą.

Jeśli chodzi o FaZe to również mają wzloty i upadki. Na własnej mapie są silnym zespołem, lecz gdy przychodzi mapa rywala, który jest bardzo dobrze do niej przygotowany to zaczynają się problemy. Tak było m.in. wczoraj czy na zawodach w Katowicach, gdzie na 4 spotkania, 3 z nich skończyło się na trzeciej mapie. Nie będę typował w tym meczu faworyta, bo po tym co pokazały oba zespoły jest o to bardzo trudno. Myślę, że będzie to wyrównany pojedynek, a po drugiej mapie zobaczymy wynik 1:1

G2 – FaZe

Typ: +2,5 mapy

Kurs: 1.90

Zakład bez ryzyka w STS do 30 złotych z kodem: 1259PLN

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1259PLN
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze