Wczorajsze overy w Europie i Ameryce Północnej przyniosły oczekiwany rezultat, a po dzisiejszym meczu oczekuję podobnych rezultatów. Na warsztat weźmiemy finał NA LCS, a także poranną 2. rundę rozgrywek LCK w fazie play-off. Wczorajsze wyniki wskazały drogę, którą pójdziemy mając na względzie zysk. Zrezygnowałem z typowania dzisiejszego finału LEC, ze względu na to, że jednym z uczestników jest G2 Esports – chyba najbardziej nieprzewidywalna ekipa na świecie.

Odbierz nawet 1499 PLN na start!

Tylko w sobotę i niedzielę, tylko u nas – 230 złotych w zakładzie bez ryzyka!

Cloud9 – FlyQuest
19.04.2020 22:00

Wspomniany finał NA LCS, spotkanie na które wszyscy czekali. Niespodziewanie w tym finale pojawiła się formacja FlyQuest, która była w stanie całkowicie zdominować Evil Geniuses, będące murowanym faworytem w tym spotkaniu, zwłaszcza że w tych play-offach już z nimi raz wygrali – i to dość solidnie. Ten typ jest bardzo ryzykowny, bo Cloud9 jest formacją, która ugięła się w fazie zasadniczej tylko jeden raz. Ich wynik w tym etapie sezonu to 17 zwycięstw, 1 porażka. Ekipą, która zdołała urwać im mapę było TSM – a ich pogromcami jest FlyQuest. De facto mecz ten udało się wygrać po ciężkich bojach, ale jednak wszystkich zaskoczył ten rezultat. FlyQuest pokazało również wczoraj, że format BO5 im sprzyja i że nie mogą być lekceważeni. Wspinali się po szczeblach drabinki aż do finału – to imponujące. Czy uda im się pokonać niemal nieosiągalne Cloud9? Nie wiadomo, zapewne nie. Liczę natomiast, że urwą chociaż jedną mapę. Podoba mi się w tej formacji, że grają w swoim komforcie jednocześnie potrafiąc wyciągnąć w drafcie coś oryginalnego. Ostatnimi czasy prezentują fenomenalną formę w zagraniach drużynowych, ich rotacje są na bardzo wysokim poziomie, do którego przyzwyczailiśmy się raczej na mistrzostwach świata, a nie w Ameryce, która uchodzi za słaby region. Jeśli jesteście nocnymi markami, to gorąco polecam – obejrzyjcie ten mecz. Uwaga: można zaryzykować wynik 3:1 dla C9.

Moja propozycja:

Suma map: +3,5 mapy

Kurs: 1,90

DragonX – DAMWON Gaming
20.04.2020 10:00

Drugie spotkanie na kuponie może sprawiać wrażenie oczywistego, choć nie do końca ufałbym tu DragonX – dlatego dajemy im margines błędu w postaci jednej mapy. Ten mecz powinien skończyć się szybko, bo DragonX historycznie nigdy nie przegrało na DAMWON w tym sezonie. Mimo wszystko w Korei Płd. w fazie zasadniczej nie występuje format BO1, tylko BO3 i jest on bardziej zbliżony do formatu BO5, w którym odnaleźć muszą się gracze podczas play-offów. Liczę, że DragonX tę serię zakończy bezbłędnie. Posiadają serię siedmiu zwycięstw z rzędu i ewidentnie są w gazie. DAMWON nie może pochwalić się takim wynikiem, a w pierwszej rundzie męczyli się nawet w formacie BO3 z wyraźnie słabszym KT Rolster, dlatego skłaniam się do handicapu -1.5 jako bezpiecznej opcji na zysk. Istnieje możliwość zagrania dokładnego wyniku 3:0, ale nie rekomenduję tego.

Moja propozycja:

Handicap map: DragonX(-1.5)

Kurs: 1,72

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.