Wczorajszy dzień kwalifikacji przyniósł kolejne niespodzianki jak, chociażby porażka drużyny Fnatic z niżej notowanym Dignitas czy wygrana swojego meczu przez Heretics. Dziś kontynuujemy starcia o awans na majora, mając nadzieję, że tym razem drużyny zagrają zgodnie z oczekiwaniami, jakie są przed nimi postawione. Kto ostatecznie wywalczy awans do kolejnej rundy? 

 

Załóż konto z kodem promocyjnym: 550PLN ,aby otrzymać:

Najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

North – Godsent
29.04.2020 r. Godz. 15:00

 

W ramach pierwszej fazy dzisiejszych spotkań zmierzą się ze sobą North oraz Godsent, drużyny z okoliy 20. miejsca w rankingu hltv.  Godsent, mimo zajmowania w nim wyższej pozycji, w ostatnich meczach nie potrafi tego udowodnić. Przegrana na dwóch mapach z zespołem G2, następnie nerwowa sytuacja w końcówce meczu z Copenhagen Flames i wygranie meczu dosłownie w ostatnim momencie nie wróżą dobrze ekipie Styko. Wszyscy zawodnicy wyraźnie obniżyli loty, co widać w statystykach zabójstw, a także we wskaźniku KDA, który prezentuje się jeszcze gorzej niż w ciągu ostatnich trzech miesięcy.

North z kolei, wydaje się grać coraz pewniej i odnajdywać nowe rozwiązania w grze. Zarówno w przegranym meczu z Faze, jak i w wygranej na mousesports pokazali dobre, drużynowe zagrania. Indywidualnie musimy zauważyć zawodnika o pseudonimie aizy, który świetnie radzi sobie podczas turniejów online i wyraźnie przewodzi swojej drużynie. Ostatni mecz tej ekipy pokazał jednak, że w razie potrzeby wszyscy zawodnicy drużyny mogą wziąć przebieg meczu na swoje barki. Kjaerbye podczas spotkania z “myszami” odnalazł się świetnie, był wręcz nie do pokonania dla przeciwników na każdej pozycji. Ostatnie spotkania Esl Road to Rio pokazały nam, że często to właśnie indywidualne zagrania potrafią przechylić szalę zwycięstwa.

Z racji tego, że aktualnie Godsent zajmuje wyższą pozycję w rankingu niż North, to duńczycy będą mieć priorytet jeśli chodzi o wybieranie map. Co to oznacza dla całego pojedynku? Statystycznie mapa mirage jest pierwszym banem obydwu drużyn, natomiast wyborem, na który najczęsćiej decydują się gracze North, jest mapa Vertigo, gdzie obecnie utrzymują serię czterech wygranych z rzędu. Wygrywają na niej 83% swoich potyczek, co stawia ich w naprawde dobrej pozycji na tej mapie. Moim zdaniem North na swoim wyborze musi pokzać dominację i wyjść do kolejnej mapy z przewagą.

Moja propozycja:

North – Godsent
29.04.2020 r. Godz. 15:00
Typ: North wygra pierwszą mapę
Kurs: 1.65

 

 

 

 

Ence – Complexity
29.04.2020 r. Godz. 18:30

 

Drugim spotkaniem, któremu się dziś przyjrzymy, będzie mecz pomiędzy Ence a Complexity, drużynami, które w ostatnim czasie nie prezentują się najlepiej, delikatnie mówiąc. Finowie, po rewelacyjnym starcie i wygranej na 2:0 na Fnatic, nie potrafili utrzymać formy i przegrali dwa kolejne spotkania na Heretics oraz NiP. Te dwa mecze pokazały błędy, jakie pojawiały się w grze zespołu już od jakiegoś czasu. Dzięki wygranemu pierwszemu meczowi sytuacja Ence nie wygląda jeszcze bardzo tragicznie, a ten mecz będzie okazją, żeby umocnić swoją pozycję.

Przeciwnikami finów będzie drużyna Complexity, ekipa złożona z graczy różnych narodowości, której również w ostatnich meczach powinęła się noga. Trzy porażki na trzy mecze rozgrywane podczas Esl Road to Rio nie wróżą dobrze ekipie configa. Wszyscy zawodnicy opadli nieco z formy podczas turnieju, nie są aż tak niebezpieczni w pojedynkach ani wymianach. Tę zmianę widać szczególnie u snajpera drużny, blameF. Zawodził on, chociażby w meczu z Vitailty, gdzie zdobył jedynie 34 eliminacje podczas trzech map! W obliczu braku zabójstw od tak kluczowego gracza dla ekipy Complexity nie może być mowy o dominowaniu rywali.

W drużynie Ence, na wyraźnie prowadzenie pod względem zabójstw wysuwa się Allu, który naprawdę świetnie pokazuje się w ostatnich meczach. Jedynie w spotkaniu z Heretics nie pokazał się z najlepszej strony, zresztą jak cała drużyna. Przeciwko NiP wyglądał już zupełnie inaczej, mimo porażki, to on często przejmował inicjatywę na mapie i wygrywał pojedynki strzeleckie ze szwedami. W całym spotkaniu zdobył 77 fragów, najwięcej ze wszystkich zawodników. Ten zawodnik ewidentnie odnalazł swoją formę, co z pewnością pomoże Ence w walce z przeciwnikami.

Podsumowując, czeka nas dziś starcie dwóch ekip, które jak najszybciej chcą zapomnieć o swoich ostatnich spotkaniach. W ich grze widać sporo błędów, czasami brak zgrania czy umiejętności sprawnego podejmowania decyzji. Complexity rozpoczęło kwalifikacje bez wygranej, u Ence promień nadziei dało zwycięstwo na Fnatic. Moim zdaniem ekipa Allu będzie walczyć z całych sił i jest w stanie postawić się przeciwnikom. Obecny turniej jest jednak falą niespodzianek, dlatego pozostanę przy bezpieczniejszym typie.

Moja propozycja:

 

Ence – Complexity
29.04.2020 r. Godz. 18:30
Typ: Ence wygra przynajmniej jedną mapę
Kurs: 1.42

 

 

Cashback – zasady:

  • Aby wziąć udział w promocji – zakładacie konto z kodem promocyjnym: 550PLN
  • Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon.
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie ze zwrotem w przypadku porażki.
  • Obrót ewentualnym zwrotem x6.
  • Kurs minimalny 2.00.
  • Możecie zagrać pierwszy zakład na nowym koncie nawet do 625 złotych – będzie objęty cashbackiem.