Czas na fazę play-off w regionie CIS! Będą pościgi, będą wybuchy, z pewnością będą taktyki, których świat nie widział! Dziś postaramy się wykorzystać wybuchowość tego regionu na naszą korzyść i powalczymy o podwojenie naszej stawki! Czekają nas niesamowite emocje!

 

Z kodem rejestracyjnym 1145PLN
odbierzesz 100% do 1000 zł od depozytu+ 125 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

tylko na

100% do 1000 zł od depozytu

+ 100 125 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 1125 zł, a z naszym kodem: 1145PLN

Kod rejestracyjny
1145PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 125 zł
FREEBET: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Spirit – Virtus.pro
15.05.2020 r. Godz. 13:00

 

Nadszedł czas na półfinały w regionie CIS! W pierwszym z nich zmierzą się ze sobą Spirit oraz Virtus.pro, zwycięzcy swoich grup. Ta pierwsza drużyna wyraźnie zdominowała swoich grupowych rywali, wygrywając każdy z pięciu rozgrywanych spotkań. Virtus.pro przedostało się do półfinału z nieco większymi problemami, jednak najważniejsze w tym momencie dla nich jest walka o kolejny etap, z pewnością zostawili swoje nieudane spotkania za sobą. Bukmacherzy w tym spotkaniu faworyzują ekipę Spirit, co zresztą może być uzasadnione przez pryzmat fazy grupowej. Nie zapominajmy jednak, że mamy do czynienia z regionem, w którym niemożliwe staje się możliwe, a największe niespodzianki są na porządku dziennym. Przejdźmy jednak do analizy spotkania!

Spodziewam się dziś wyrównanego spotkania, zarówno jedna jak i druga drużyna pokazała już, na co ich stać, dlatego dzisiejszy pojedynek z pewnością obdarzy nas ciekawymi zagraniami, jednak sam wybór zwycięzcy w spotkaniu takiej rangi w tym regionie jest niczym wróżenie z fusów. Z tego powodu skupimy się dziś na mapach, jakie mogą zostać wybrane przez drużyny, oraz na możliwościach, jakie dane mapy dają dla nas. Z racji niższej pozycji w rankingu, prawdopodobnie jako pierwsi wybierać będą zawodnicy Virtus.pro, więc to oni będą mieć przewagę w tym aspekcie nad przeciwnikiem. Najmocniejszą aktualnie mapą tej drużyny jest zdecydowanie Inferno, na którym wygrali 10/10 swoich spotkań!! Jest to naprawdę imponujący wynik, co pozwoli nam kreować naszą analizę wokół tej mapy. Jeśli spojrzymy na statystyki Spirit na Inferno, to również zauważymy, że jest to znajoma im mapa, rozegrali tam w ramach swoich ostatnich spotkań aż 22 meczów, wygrywając 59% z nich.

Jeśli chodzi o dostępne wykluczenia map, Virtus.pro prawdopodobnie zbanuję mapę Nuke, natomiast ich przeciwnicy najczęściej decydują się na wyrzucenie z puli mapy Vertigo, która jest z kolei pierwszym wyborem ekipy Bustera. Wobec takiej sytuacji będziemy mieć dwie możliwości rozstrzygnięcia się fazy wyboru map. Albo Spirit zdecyduje się na ich standardowe wykluczenie, jednocześnie zostawiając otwarte Inferno, na którym Virtus.pro gra ostatnio fenomenalnie, albo pozostawią otwarte Vertigo, na którym zupełnie sobie nie radzą. Moim zdaniem najbardziej prawdopodobna jest opcja pierwsza, w wyniku której zobaczymy Inferno jako wybór Virtus.pro.

Jeśli chodzi o formę indywidualną zawodników, to z pewnością należy wyróżnić Mira oraz Choppera po stronie Spirit, oraz Bustera po stronie przeciwników. Są to zawodnicy, którzy zanotowali najwyższy progres podczas obecnych rozgrywek i stali się kluczowymi elementami gry swoich drużyn. Patrząc na obydwie drużyny, widzimy zauważalną poprawę u niemalże wszystkich zawodników, co zresztą pozwoliło im dostać się do półfinałów. W tym aspekcie przewaga jest po stronie zawodników Spirit, co może mieć przełożenie na końcowy wynik spotkania.

Podsumowując analizę, mecze w regionie CIS od zawsze są pełne zwrotów akcji i niespodzianek. Kupowanie na siłę w każdej rundzie, często niezrozumiałe decyzje taktyczne, czy niesamowite rundy są esencją tych spotkań. Z tego powodu zdecyduję się dziś na bezpieczniejszy wariant i postawię na zwycięstwo jednej mapy przez Virtus.pro. Ich Inferno prezentuje się naprawdę świetnie w ostatnich spotkaniach, a ewentualna przewaga w postaci Vertigo z pewnością gra na ich korzyść. Jeśli ktoś lubi ryzyko, wtedy świetnie prezentuje się kurs na zwycięstwo pierwszej mapy przez nich, jednak ja dziś gram bezpieczniej.

 

Spirit – Virtus.pro
15.05.2020 r. Godz. 13:00
Typ Virtus.pro wygra przynajmniej jedną mapę.
Kurs: 1.37

 

 

 

 

Vitality – G2
15.05.2020 r. Godz. 16:30

 

Zmieniamy region i przechodzimy do francuskiego hitu dnia! W ramach finału niższej drabinki regionu europejskiego zmierzą się ze sobą Vitality oraz G2, dwie fenomenalne drużyny mające lata historii i doświadczenia na scenie Counter Strike. Kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko? Czy Zywoo i Shox poprowadzą swoją druzynę do triumfu?

Dzisiejsze spotkanie to swego rodzaju pojedynek o tytuł króla Francji. Pretendentami do tronu po jednej i po drugiej stronie są snajperzy, KennyS oraz Zywoo. Kwestia takiego pojedynku z pewnością doda mu emocji oraz motywacji dla graczy. Skupmy się jednak na samej analizie. Bukmacherzy delikatnie faworyzują ekipę Vitality w tym spotkaniu, przewidują wyrównany mecz, zakończony jednak zwycięstwem shoxa i spółki. Również według mnie to ta drużyna ma więcej argumentów przemawiających na ich korzyść, co zaraz postaram się przedstawić.

W spotkaniach takiej rangi jak to, z pewnością obydwie drużyny będą opierały się na swoich sprawdzonych mapach. Vitality z pewnością wykluczy mapę Train, natomiast ich wybór rozstrzygnie się prawdopodobnie pomiędzy Nuke a Inferno. W przypadku G2 wybory nie są już tak oczywiste, gdyż na swojej dotychczasowej pierwszej mapie, czyli Duscie 2, prezentują się ostatnio koszmarnie, co z pewnością ułatwiłoby zadanie ich przeciwnikom, którzy notują aktualnie serię czterech zwycięstw na tej mapie. Wobec tego G2 może zastanawiać się nad wyborem Vertigo, jednak nie jest to ich bardzo pewna mapa, co również rodzi okazję dla Vitality. Już w samej fazie wyboru map widać, że Vitality ma o wiele większy komfort map.

Kolejnym aspektem, na który musimy zwrócić uwagę, jest indywidualna forma zawodników. Na najwyższym poziomie czasami świetne aimowe umiejętności zawodników potrafią odwrócić losy rundy, co widzieliśmy już dostateczną ilość razy podczas tych kwalifikacji. Tutaj z pewnością musimy docenić Zywoo, który zdaje się, że odzyskał swoją świetną formę, otwierając tabelę Vitality z ratingiem 1.26! Świetną postawę prezentują również shox i apex, często zapewniając kluczowe lub otwierające rundę zabójstwa. Po stronie G2 widzimy delikatne osłabienie formy u ich strzeleckiego lidera, huntera. Również kennyS nie pokazuje się z tak świetnej strony, do jakiej nas przyzwyczaił. Moim zdaniem w tym aspekcie przeważa Zywoo ze swoją drużyną. Ich gra cieszy oko, wygrywają pojedynki strzeleckie i zapewniają sobie tym samym łatwiejsze podejście do rundy, co może mieć kluczowy wpływ na dzisiejsze spotkanie.

Jeśli nie przekonują nas statystyki, to z pewnością przekona nas sama gra. G2 notuje w ostatnich spotkaniach znaczący spadek formy, porażka z North i Astralis, następnie wymęczone zwycięstwo z Heretics z pewnością nie dają wiele pozytywów w perspektywie starcia z Vitality. Ekipa Zywoo po kiepskim starcie kwalifikacji wydaje się wychodzić na prostą, zarówno jeśli chodzi o grę indywidualną, jak i o zgranie i komunikację w drużynie. Moim zdaniem to oni są faworytami do zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu, Zywoo z pewnością poprowadzi swój zespół do wygranej.

 

 

Vitality – G2
15.05.2020 r. Godz. 16:30
Typ: Hit Dnia Vitality wygra
Kurs: 1.95