ESL Pro League bywa dość mocno zaskakujące. Dobrze pokazało to wczorajsze starcie Astralis z fnatic, gdzie Nicolai “device” Reedtz zagrał dość przeciętnie. Dzisiaj przyjrzymy się jednak bliżej Natus Vincere oraz mousesports, a także FaZe i Astralis. Czy Oleksandr “s1mple” Kostyliew ponownie poprowadzi Natus Vincere do zwycięstwa? Jak tym razem zagra device? A może to Olof “olofmeister” Kajbjer odkuje się w meczu z Astralis? Graj z nami w betfan!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!
Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN
Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

Natus Vincere – mousesports

Wtorek, 07.04.20 – 18:00 

ESL Pro League zaskakuje jak mało, która liga. W końcu kto by się spodziewał, że Astralis po dwóch meczach w stage 2 będzie miało dwie porażki. Jedną z Natus Vincere, a drugą z fnatic. Dodatkowo obydwie przegrane były z wynikiem 1:2, a Inferno w starciu z FNC zakończyło się wynikiem 14:16, po nieudolnej próbie comebacku ze strony Duńczyków. Jednak na pierwszy ogień weźmiemy mousesports i Natus Vincere. Oleksandr “s1mple” Kostyliew, ukraińska gwiazda Counter Strike’a, czy Robin “ropz” Kool? Na’Vi razem z s1mplem zaczęło drugi etap EPL-a od dwóch zwycięstw. Najpierw ograło Astralis 2:1, a później pokonało OG tym samym wynikiem.

Ostatnia linia z s1mplem jaką graliśmy została pokryta dość łatwo. Wtedy Oleksandr rywalizował z devicem. Tym razem na jego drodzę stanie ropz. 20-letni Estończyk jest ważnym ogniwem mousesports, jednak umiejętnościami nie dorównuje do s1mple’a. Jego rating w ostatnim czasie wynosi aż 1.20, ale pomimo tego, dużo brakuje mu do Ukraińca. Dla Na’Vi oraz mouse to ważne starcie i obydwaj gracze będą chcieli ponieść swoją formację do zwycięstwa. Dziewięć punktów po trzech meczach to łakomy kąsek dla obydwóch ekip. s1mple już w wielu meczach udowadniał, że presja nie jest mu straszna, a miano drugiego najlepszego zawodnika ubiegłego roku to dla niego zdecydowanie za mało.

Betfan oferuje na te starcie aż 103 zakłady. Większość odnosi się do map lub eliminacji i właśnie w kierunku eliminacji kierowałbym się tym razem. s1mple nie powinien mieć większych problemów ze zdobyciem większej liczby fragów niż ropz. Bukmacher na to, że tak będzie, gdy Oleksandr zacznie mecz z -4.5, oferuje kurs 1.83 co jest dość wysoką stawką. Taka sama jest propozycja w przypadku ropza. Ja jednak stawiam na Oleksandra i to samo proponuję wam.

Moja propozycja:

Typ: s1mple (-4.5) więcej eliminacji niż ropz

Kurs 1.83

FaZe Clan – Astralis

Wtorek, 07.04.20 – 22:00 

Na 22:00 w ramach ESL Pro League zaplanowane zostało starcie FaZe z Astralis, czyli formacji, które mają duży problem teraz. Porażka eliminuje obydwa zespoły, więc zawodnicy dołożą wszelkich starań, żeby dzisiaj wygrać. FaZe rozpoczęło ten etap EPL-a od przegranej z fnatic i mousesports. Z kolei Astralis uległo Na’Vi i fnatic. Warto przypomnieć, że Duńczycy w ubiegłym roku byli bezsprzecznie najlepszą ekipą, a reszta stawki była daleko za nimi. Być może przeniesienie EPL-a do internetu nie służy formacji device’a. W końcu gracze zmagają się z problemami z internetem i mają większe opóźnienie niż na lanie. Z drugiej strony FaZe być może ma ten sam problem. 

Porażka, którejś z ekip, może doprowadzić do zmian w drużynie. Astralis już wcześniej zapowiedziało dołączenie do nich szóstego gracza. Być może FaZe postanowi zrobić coś ze swoim składem. Jednak widać, że gra drużynie gwiazd nie idzie już od dłuższego czasu i nie radzą sobie w starciach z lepszymi ekipami. Bardzo mało eliminacji zdobywa Olof “olofmeister” Kajbjer. Co prawda legendarny zawodnik ma inną rolę w formacji, ale często brakuje od niego tych killi. Astralis z kolei potrafi grać przyparte do muru, co już udowodniło wielokrotnie, rywalizując w dolnej części drabinki. Czy teraz będzie tak samo?

Betfan na zwycięstwo Duńczyków oferuje kurs 1.51, co jest dość wysokie. Z kolei w przypadku wygranej FaZe Clan do zgarnięcia jest 2.51. Jednak ja osobiście kierowałbym się w stronę ekipy device’a, która po prostu musi pokonać FaZe i zdobyć pierwsze punkty w drugim etapie ESL Pro League. Najlepsza formacja 2019 roku i pretendent do zdobycia tego tytułu w 2020 roku miałby odpaść już w tej fazie EPL-a? To byłoby duże rozczarowaniem dla zawodników i ich kibiców. Jedno jest pewne, dzisiejszy dzień przyniesie dużo rozstrzygnięć. Astralis w połączeniu z s1mplem da nam kurs 2.76. Warto to zagrać. 

Moja propozycja:

Typ: zwycięstwo Astralis

Kurs 1.51

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.