Virtus.pro części fanom Counter Strike’a kojarzy się z legendarną marką, złotą piątką i masą trofeów. Jednak ostatnie lata dla Niedźwiedzi były dość średnie, żeby nie powiedzieć, że słabe. Teraz Virtusi zmierzą się z mousesports, czołową drużyną na świecie. Później czeka nas starcie z udziałem dobrego 100 Thieves i bardzo słabego MIBR. Emocjonujący dzień i dużo do wygrania!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!
Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN
Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

mousesports – Virtus.pro

Wtorek, 31.03.20 – 18:00

Virtus.pro to marka bardzo mocno zakorzeniona w świecie CS:GO. Oczywiście organizacja posiada także inne dywizje, w tym tą z DOTA 2, jednak to drużyna CS-a jest bardziej popularna. Parę lat temu polscy fani mogli cieszyć się z wygranych turniejów Virtusów. Legendarna marka i jeszcze bardziej legendarni zawodnicy jak np. Filip “NEO” Jakubowski czy Wiktor “TaZ” Wojtas. Niedźwiedzie w ostatnim roku dość często rotowały składem, aż w końcu pożegnały się z naszymi rodakami. Zamienienie Polaków na Kazachów może dziwić. Nowi zawodnicy Virtus.pro grają bardzo słabo, momentami gorzej od ostatniego, polskiego składu VP. Podczas EPICENTER 2019, DreamHack Open Leipzig i Intel Extreme Masters Katowice Niedźwiedzie nie wygrały żadnego spotkania, odpadając po dwóch przegranych. Podobnie było też na ICE Challenge 2020, ale tam Virtusom udało się wygrać jedno starcie. 

Początek ESL Pro League też nie był dobry w wykonaniu Kazachów. W starciu z FaZe Clan to raczej ci drudzy byli zdecydowanymi faworytami. Drużyna gwiazd nie pozostawiła też żadnych złudzeń, kto jest lepszy i pokonała Virtus.pro 2:0. Powiedzieć, że Niedźwiedzie są w dołku to jak nic nie powiedzieć. Drużyna myśli nad zmianami składzie, a w rankingu HLTV znalazła się ledwo w TOP 20. Virtusom, którzy mają problemy, przyjdzie się teraz zmierzyć z mousesports.  Myszy ostatnie tygodnie mogą uznać za udane. Zwycięstwo podczas ICE Challenge 2020, dobry występ na Intel Extreme Masters Katowice i rozpoczęcie ESL Pro League od zwycięstwa. mousesports zanotowało też jedną porażkę podczas EPL-a, gdy przegrało z OG 1:2. Mouse obecnie jest uznawane za czwartą drużynę na świecie, a ich win ratio wynosi 70 procent. W przypadku Virtusów jest to tylko 12.5 procent. Ten mecz jest ważny dla obydwóch ekip.

Niedźwiedzie mają trudny terminarz i każda możliwość zdobycia punktów jest dla nich ważna. Jednak w tak słabej formie jakiekolwiek zwycięstwo w ESL Pro League będzie niespodzianką. Z kolei mousesports nie może sobie pozwolić na kolejne porażki i starcia z Virtus.pro i TYLOO powinny być tylko formalnością. W historii meczów pomiędzy tymi drużynami Myszy sięgały po zwycięstwo aż dziesięć razy. Z kolei Virtusom udało się wygrać tylko dwa razy.  Map pool również jest po stronie mousesports. W ostatnich trzech miesiącach jedyne mapy, na których Virtusi mają większy procent zwycięstw, to Overpass i Vertigo, jednak warto dodać, że na nich Myszy nie rozegrały nawet trzech starć. David “frozen” Cernansky, aktualnie najlepszy gracz mousesports, w ostatnich tygodniach ma rating na poziomie 1.19, co jest bardzo dobrym wynikiem. Właśnie ku frozenowi skłaniałbym swój zakład. 17-letni Słowak jest wielkim talentem, który nieraz pokazywał duże umiejętności na serwerze. Na Betfan możecie obstawić, że zgarnie minimum 20.5 eliminacji. Biorąc pod uwagę to, w jakiej jest formie i w ostatnich trzech miesiącach pokonuje średnio 0.75 rywala na rundę, to kurs 1.93 wydaje się bardzo atrakcyjny.  

Moja propozycja:

Typ: 1. mapa – frozen (mouse) powyżej 20.5 zabójstw (z dogrywką)

Kurs 1.93

100 Thieves – MIBR

Wtorek, 31.03.20 – 22:00

100 Thieves w ostatnich tygodniach pokazuje pazur. Złodzieje przeszli dużą transformację, która pozytywnie odbiła się na ich wynikach i formie. Podczas Intel Extreme Masters Katowice dotarli do ćwierćfinału, gdzie przegrali z fnatic 0:2. Z kolei w aktualnym sezonie ESL Pro League po trzech meczach mają na koncie dwa zwycięstwa. Przegrali tylko w starciu z Team Liquid, gdzie po zaciętej rywalizacji ulegli 0:2. Ciekawe jest to, że jeżeli 100T przegrywało w ostatnich miesiącach, to tylko 0:2. Nie zdarzyło się im wygrać mapę i jednocześnie ulec w całym spotkaniu. W przypadku meczu z MIBR są zdecydowanym faworytem. Słabo grający Brazylijczycy mają spory kryzys. Od dłuższego czasu pikują ostro w dół z formą, co też rzutuje na wynikach i rankingu HLTV, gdzie aktualnie znajdują się na 24. miejscu.

24 pozycja to zdecydowanie za nisko dla drużyny, która w swoim składzie ma takie gwiazdy jak Gabriel “FalleN” Toledo czy Fernando “fer” Alvarenga. Co ciekawe, pomimo słabej formy Brazylijczycy mają win ratio na poziomie 50 procent. Jak na tak źle grającą ekipę to dużo. Jednak w ESL Pro League MIBR sobie nie radzi. W pierwszym meczu przegrało z Team Liquid 0:2, a w poniedziałkowych derbach Brazylii uległo FURII 1:2. Zespół FalleNa ma duży problem. Jeżeli chce wrócić do czołówki, to musi zacząć wygrywać. Jednak terminarz nie sprzyja Brazylijczykom. Oprócz wtorkowego starcia z 100 Thieves, zagrają później przeciwko Evil Geniuses i Swole Patrol. EG jest zdecydowanie lepsze od MIBR, a SP prezentuje podobny poziom. W takim wypadku mecz z 100T, które ostatnio gra o wiele lepiej, jest bardzo ważny dla Made in Brazil. 

100 Thieves ma wszystkie argumenty po swojej stronie, a szanse na zwycięstwo formacji Joakima “jkaema” Myrbostada są duże. W przypadku wygranej 100T, ekipa Jkaema powiększy swoją przewagę nad Liquid, Evil Geniuses, Swole Patrol oraz MIBR. Z kolei dla Brazylijczyków byłyby to pierwsze punkty w ESL Pro League.  Betfan oferuje ciekawe zakłady na te starcie z dobrymi kursami. Dla przykładu na zwycięstwo Złodziei kurs wynosi 1.45. W połączeniu z linią postawioną na frozena daje nam to ponad dwukrotny zysk i właśnie w tym kierunku bym obstawiał.

Moja propozycja:

Typ: zwycięstwo 100 Thieves

Kurs 1.45

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze