Ostatnich wyników Astralis, FaZe Clan, fnatic i mousesports w ESL Pro League chyba mało kto się spodziewał. Duńczycy z bilansem 1-2? OG pokonujące fnatic? FaZe z zerowym dorobkiem punktowym po trzech spotkaniach? To wszystko prawda. A przed nami jeszcze trochę meczów w europejskim EPL-u zostało. mousesports vs. FNC, FaZe Clan z Na’Vi i Astralis w starciu z OG. Kto środę zaliczy do udanych? Graj z nami w betfan!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!
Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN
Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

mousesports – fnatic

Środa, 08.04.20 – 14:25 

ESL Pro League zaskakuje na każdym kroku. W pierwszej fazie dość sporą niespodzianką był świetny start ze strony OG, a później wyeliminowanie z rozgrywek Team Vitality. Drugi etap nie zaczął się po myśli formacji Matuesza “mantuu” Wilczewskiego, ale tego można się było spodziewać. Astralis z bilansem 1-2 po trzech starciach również było dość niespodziewanym obrotem spraw. Zerowy dorobek punktowy FaZe Clan przekreślił szanse ekipy Olofa “olofmeistera” Kajbjera na awans do półfinału lub bezpośrednio do finału. Jednak taką możliwość dalej mają reprezentanci mousesports i fnatic. Myszy mają po trzech meczach dziewięć punktów. FNC z kolei ma o trzy oczka mniej i w środę będzie chciało dogonić mouse.

Większe szanse na zwycięstwo wydaje się mieć mousesports. Faworyci nie zawodzą w drugim etapie ESL Pro League i mają pewnie grającego Davida “frozena” Cernanskiego, którego rating aktualnie wynosi 1.20. Dla porównania w fnatic najlepszy wynik ma Freddy “KRIMZ” Johansson. Szwed zdobył “tylko” 1.11. Jednak siłą FNC jest to, że ich zawodnicy grają w miarę równo i nie ma odstających jednostek, jak to jest czasami w innych formacjach, a potrafią zdarzyć się starcia, w których niesamowicie dobrze gra JW, jak np. rywalizacja z Astralis, gdzie Szwed mierzył się Nicolai’ą “devicem” Reedtzem. Jeżeli zespół JW myśli o bezpośrednim awansie do finału, to musi pokonać Myszy.

Jednak dla mousesports to również będzie ważne starcie. Mogą odskoczyć będącym na drugim miejscu Szwedom i zapewnić sobie spokój przed ostatnim spotkaniem, które może zadecydować o ich bezpośrednim awansie do finału. W historii starć między tymi ekipami częściej po zwycięstwo sięgało mouse, które wygrało siedem razy i przegrało tylko dwa. Co ciekawe, dwa razy do rozstrzygnięcia rywalizacji potrzebna była dogrywka. Ostatni raz te formacje spotkały się ze sobą w grudniu ubiegłego roku, gdy walczyły podczas finałów poprzedniego sezonu ESL Pro League. Dość gładko, bo 3:0, wygrała drużyna frozena. Czy tym razem będzie podobnie? Betfan oferuje na to kurs 1.65, co jest bardzo dobrą ofertą, a szanse na to są dość duże, szczególnie jeżeli frozen zagra na miarę swoich umiejętności. W przypadku zwycięstwa FNC zgarnąć można ponad dwukrotność postawionej stawki. 

Moja propozycja:

Typ: zwycięstwo mousesports

Kurs 1.65

FaZe Clan – Natus Vincere

Środa, 08.04.20 – 18:00 

Jako drugie spotkanie pod lupę bierzemy FaZe Clan z Natus Vincere. Słabo grające gwiazdy przeciwko obecnie najlepszej formacji na świecie, czyli Na’Vi. Szanse FaZe na zwycięstwo są dość nikłe. W wielu meczach brakuje im eliminacji od olofmeistera, a czasami o przegranej decydują proste błędy i detale. Jednak to właśnie te rzeczy determinują to, czy jesteś najlepszy, czy nie. Dla porównania ekipa s1mple’a ma sześć punktów po trzech meczach i w starciu z drużyną Olofa jest faworytem. Europejska ekipa gwiazd walczy już jedynie o punkty honorowe, a Rosjanie z Oleksandrem w składzie o awans do półfinału lub finału. ESL Pro League już nie raz pokazało podczas tej edycji, że potrafi zaskoczyć. Jednak tym razem nie spodziewałbym się tego i postawił swój typ na Na’Vi.

W końcu jeżeli s1mple chce udowodnić, że zasługuje na to, aby odzyskać miano najlepszego gracza na świecie, to musi poprowadzić Na’Vi co najmniej do finału europejskiego ESL Pro League, a starcie z FaZe Clan jest ważnym przystankiem w drodze od najważniejszego meczu w EPL-u. Poza tym ostatnio przebudził się też Ilya “Perfecto” Zalutskiy. 20-letni Rosjanin we wtorek robił co mógł w meczu z mousesports, jednak tym razem to koledzy z zespołu nie pomogli mu wygrać. Jednak jeżeli utrzyma tak dobrą formę dzisiaj, a do tego Oleksandr zagra tak jak zawsze, to Natus Vincere powinno ograć FaZe bez większych problemów. 

Betfan na to, że wygra Na’Vi oferuje kurs 1.66. W przypadku zwycięstwa FaZe jest to 2.19. Jednak ja swój typ kieruje w stronę Natus Vincere, które ma praktycznie wszystkie argumenty po swojej stronie, a ten typ w połączeniu z fnatic da nam kurs 2.74. Za 100 złotych możemy zgarnąć ponad 241 złotych. Kupon ma duże szanse na powodzenie, w końcu czas najwyższy, żeby ESL Pro League przestało zaskakiwać wszystkich.

Moja propozycja:

Typ: zwycięstwo Natus Vincere

Kurs 1.66

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.