Europejskie ESL Pro League powoli zmierza do końca. W meczu o wielki finał zagrają reprezentanci Astralis oraz mousesports. Wygrany zmierzy się z fnatic o 75 000 dolarów i miano mistrza EPL-a. Podobnie jest w przypadku amerykańskich zmagań, gdzie o miejsce w finale powalczą FURIA Esports i Evil Geniuses. Emocjonujący dzień, ale ostatecznie zwycięzcy mogą być tylko jedni.

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

Astralis – mousesports

Sobota, 11.04.20 – 18:25

Jeszcze parę miesięcy temu nikt by nie pomyślał, że Astralis może zabraknąć w finale ESL Pro League. Bezsprzecznie najlepszy zespół ubiegłego roku zaczął 2019 od problemów. Średni występ na Intel Extreme Masters Katowice i problemy w EPL-u zrodziły dziesiątki pytań. Czy to faktycznie koniec ery Duńczyków? Kto teraz przejmie miano najlepszej formacji? Należy się ono Natus Vincere? Teraz już wiemy, iż Na’Vi nie należy się TOP 1. Jeden świetny turniej to za mało, aby mieć go na dłużej. W walce o zwycięstwo w esportowej Lidze Mistrzów pozostało jednak Astralis, które ma szanse na rehabilitacje.  Duńczycy wychodzili już z podobnych opresji. Jednak tym razem na ich drodze stanęło mousesports, które również ma dużo do udowodnienia. Myszy w końcu chcą na stałe zagościć w TOP 3, a może i nawet TOP 1. Jednak przeszkoda w postaci graczy Astralis może im bardzo pokrzyżować plany. W ESL Pro League mouse miało duże wahania formy. Zawodnicy tej organizacji jednego dnia nie potrafili wyeliminować rywala obróconego do nich plecami, a drugiego grali fenomenalnego CS-a. Trudno stwierdzić jednoznacznie jak będzie tym razem, jednak większe szanse ma ekipa Nicolai’a “device” Reedtza.

To właśnie device będzie kluczowy dla tego meczu. Duńczyk może poprowadzić Astralis do zwycięstwa, ale jednocześnie także może okazać się ich zgubą. W grze zespołu Reedtza dużo zależy właśnie od niego, jego snajperki i formy. Dla device’a ten rok jest też ważny pod kątem indywidualnych osiągnięć. W końcu w 2019 roku zabrakło mu trochę, żeby znaleźć się chociaż w TOP 2. Doprowadzenie swojej drużyny do finału ESL Pro League, a także sukcesy w kolejnych turniejach i dobra gra na Majorze, mogłyby umieścić go tam. Jednak, żeby tak się stało, to najpierw trzeba pokonać Myszy.

Reedtz udowodnił już wielokrotnie, że potrafi strzelać jak mało kto. Betfan na ten mecz oferuje typ z udziałem Duńczyka i Robina “ropza” Koola. Kurs na to, że device będzie miał więcej eliminacji w całym meczu, wynosi 1.83. Jest to dość dobra oferta. Co prawda statystyki minimalnie lepsze ma ropz, jednak to formacja device’a ma więcej argumentów za sobą. Czy Nicolai poprowadzi swój zespół do zwycięstwa? Dowiemy się dzisiaj wieczorem! 

Moja propozycja:

Typ: device więcej eliminacji niż ropz

Kurs 1.83

FURIA Esports – Evil Geniuses

Sobota, 11.04.20 – 18:25

W drugim meczu z kolei zagrają reprezentanci FURII Esports i Evil Geniuses. Wesoły, szybki Counter Strike zderzy się z mającymi wahania formy, ale podchodzącym do gry na chłodno EG. Brazylijczycy, żeby zagrać o finał amerykańskiego ESL Pro League musięli pokonać w derbach Brazylii Made in Brazil. Z kolei Evil walkę o bezpośrednie miejsce w finale przegrało z Liquid, przez co spadło do dolnej części drabinki. Dla drugiej z tych ekip EPL jest bardzo ważnym turniejem, gdyż zły wynik może spowodować kolejne zmiany w zespole, których ostatnio nie brakuje. Do formacji dołączył w końcu Wilton “zews” Prado, który jest trenerem Counter Strike’a. 32-letni Brazylijczyk wcześniej był szkoleniowcem MIBR, Team Liquid, SK Gaming i Luminosity. W międzyczasie grał również w Immortals. W meczu z FURIĄ może zadziałać efekt nowej miotły, a EG zapewne pomoże wsparcie tak doświadczonej osoby. Jednak oprócz tego potrzebne są również umiejętności strzeleckie i forma, a ta ostatnio jest dość chwiejna u podopiecznych zewsa.

Wpływ na to może mieć głównie to, że zmagania zostały przeniesione do internetu z powodu pandemii koronawirusa. Mecze online pod wieloma względami różnią się od tych na lanie. Zaczynając od warunków technicznych, gdzie gracze mają problem z opóźnieniem, po całkiem inną rangę meczu. Evil Geniuses musi wygrać, a FURIA Esports tylko może. Spotkanie zapowiada się na bardzo zacięte. Więcej argumentów po swojej stronie wydaje się mieć EG, jednak Brazylijczycy już nieraz pokazali, że potrafią zaskoczyć. Osobiście stawiałbym, że wygrają minimum jedną mapę, albo i nawet całe spotkanie.

Betfan na to, że FURIA Esports wygra co najmniej jedna mapę oferuje kurs 1.37. W połączeniu z zakładem na device’a daje nam to kurs 2.51. Możemy zgarnąć ponad dwukrotność stawki. W przypadku postawienia 100 złotych, daje nam to ponad 220 złotych, a szanse na powodzenie są dość duże. Dzisiejszy wieczór zapowiada się bardzo emocjonująco, ale czy device i Brazylijczycy sięgną po zwycięstwa? Przekonamy się za kilka godzin. 

Moja propozycja:

Typ: Furia Esports wygra minimum jedną mapę

Kurs 1.37

Regulamin promocji 200% normy dla aktualnych graczy w BETFAN:

-akcja obowiązuje do 15.04. do godziny 23:59

-należy dokonać depozytu (min. 10 zł), aby otrzymać 20% bonusu od pierwszej wpłaty dokonanej w okresie trwania promocji (można otrzymać max. 100 zł bonusu)

-aby odblokować bonus, należy jednokrotnie obrócić wpłaconym depozytem jednym lub kilkoma kuponami o łącznym kursie min. 2.0

-aby przenieść środki bonusowe na saldo główne, trzeba 5-krotnie nim obrócić (min. 2 zdarzenia każdy z kursem min. 1.45)

-BETFAN przy przenoszeniu środków z salda bonusowego na saldo główne mnoży wygraną x10!