Wczorajsze mecze w Valorancie na plus, a jak będzie dzisiaj? Pod lupę wziąłem dwa spotkania. W jednym z nich Envy zagra z T1, a w drugim Cloud9 Blue podejmie Rise Gaming. Są to ważne spotkania dla tych drużyn, a faworyci muszą wreszcie pokazać, dlaczego są zaliczani do czołówki w swoich regionach. Miejsca na błędy zbyt wiele nie mać, a to tylko podnosi rangę spotkania. 

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Envy – T1
(21:00 sobota, 03.07.2021)

Historia rywalizacji pomiędzy Envy, a T1 nie jest może jakaś specjalnie długa, ale dalej to jedna z ciekawszych par, jakie zobaczymy w zmaganiach w Północnej Ameryce. Dotychczas obie ekipy zmierzyły się ze sobą cztery razy. Pierwszy mecz to 23 lipca ubiegłego roku, kiedy to podczas PAX Arena T1 zwyciężyło 2:0. Niecałe trzy tygodnie później znowu dokonało tej sztuki, tym samym wynikiem. Tym razem jednak różnił się jedynie turniej, bowiem było to podczas FaZe Clan VALORANT Invitational. Nawet mapy były takie same, jak za pierwszym razem (Ascent i Blind), a wyniki na nich zbliżone. Jednak kolejne dwa spotkania to już dobre widowisko ze strony Envy. Te wygrało podczas Pop Flash VALORANT Invitational 2:1, a następnie powtórzyło to w trakcie First Strike’a. 

Jednak wszystkie mecze były w ubiegłym roku, a co się zmieniło od tego czasu? Przede wszystkim forma obu ekip. Envy dotychczas w 2021 roku grało bardzo przyzwoicie i do meczu z Braxem i spółką będzie podchodziło jako faworyt. Trudno tak naprawdę szukać argumentów przeciw tej drużynie, bowiem gra wygląda przyzwoicie. Dotychczas podczas otwartych kwalifikacji do VCT nie przegrała nawet mapy, kolejno ogrywając Carno’s Ark, Carpe Noctem i Squirtle Squad. T1 z kolei na pięć ostatnich meczów ma zaledwie trzy wygrane i dwie porażki. Najpierw nie poradziło sobie z Cloud9 Blue, a później przegrało na Sentinels.

Co obstawiać?

Nawet jeżeli spojrzymy na to, że T1 w eliminacjach do VCT ma trzy wygrane, to rywale pokroju Dark Matter Purple, O.O.D.A Loopers, czy Ghost Gaming są o klasę słabsi od Carpe Noctem, czy Squirtle. Do tego Brax i jego drużyna stracili mapę w rywalizacji z Ghost, co nie powinno się przydarzyć takiej drużynie. Będzie to dopiero piąte spotkanie pomiędzy Envy, a T1, jednak uważam, że oglądając ostatnie spotkania mogliśmy zauważyć, iż to pierwsza z tych ekip jest w wyższej formie. STS proponuje kurs 1.50 na jej wygraną, a to dobra opcja do zagrania w AKO.

STS
1,50
Envy wygra z T1

Baner grupy esportowej

Cloud9 Blue – Rise
(21:00 niedziela, 04.07.2021)

Spotkanie Cloud9 Blue z Rise zaplanowano na niedzielę, 04.07.2021 i będzie to kolejny mecz tej ekipy w ramach Valorant Champions Tour. C9 dotychczas było lepsze od każdej z ekipy, ogrywając kolejno Foxy, 303 Esports i Team Basilisk. Forma tej drużyny w 2021 roku jest stabilna, a do Reykjaviku nie poleciała głównie ze względu na słabe losowanie. Trafiła na Sentinels i Version1, a co za tym idzie, drużyny, które wtedy były poza zasięgiem. C9 Blue dalej jest w grze o mistrzostwa świata, ale do tego potrzebuje dobrego wyniku w VCT. Największa gwiazda tej ekipy to niewątpliwie leaf, który ma rating na poziomie 1.17. Może nie wygląda to imponująco na papierze, ale widać gołym okiem, że daje bardzo dużo swojej drużynie. Podobnie zresztą jak floppy, czy Xeppaa. 

Rise z kolei to solidny średniak na amerykańskiej scenie Valoranta. Solidny, ale no właśnie średniak. W ostatnich pięciu spotkaniach wygrało na Noble, Xplicit, zmc i Built By Gamers. Uległo jedynie na Complexity, ale też trzeba pamiętać, że nie byli to rywale pokroju właśnie Version1, czy Sentinels. Patrząc na line up tej ekipy, trudno szukać głośniejszych nazwisk, a oglądając mecze widać, że wiele zagrywek jeszcze jest niedopracowanych. Trudno więc spodziewać się tutaj niespodzianki.

Co obstawiać?

Cloud9 Blue to mocny faworyt w rywalizacji z Rise i nie spodziewam się, żeby tutaj miało dojść do sporej niespodzianki. Druga z tych ekip być może ugra mapę, ale na wygraną BO3 raczej nie ma co liczyć. Zakłady bukmacherskie STS z kolei proponują kurs 1.50 na to, że C9 Blue sięgnie po zwycięstwo. To przecież zakład dający spore value i AKO na poziomie 2.25!

STS
1,50
Cloud9 Blue wygra z Rise
Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.
  • Więcej o ofercie STS przeczytasz TUTAJkupon sts valorant

Zaloguj się aby dodawać komentarze