Przed nami pierwsze mecze drugiej rundy PlusLigi rozgrywanych w ramach sezonu 2021/2022. W obu grach łatwo o wskazanie faworyta, co nie znaczy jednak, że czekają nas szybkie trzysetowe spotkania. Tym razem kupon związany z typowaniami meczów siatkarskiej PlusLigi stawiam w ETOTO.

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 300 zł od depozytu

+ 50 zł freebet (dodatkowy bonus TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jastrzębski Węgiel vs Stal Nysa (08.10.2021 r. 17:30)

Aktualni mistrzowie Polski tym razem wystąpią przed własną publicznością. W jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej będą chcieli udowodnić, że rozkręcają się z meczu na mecz. Podobnie jest w przypadku zawodników Stali Nysa. Choć oni będą chcieli dzięki temu potwierdzić nie tyle aspiracje medalowe, co fakt, że wyrównany bój z ZAKSĄ w pierwszej rundzie nie był przypadkiem.

W pierwszych grach oba wspomniane zespoły pokazały się z bardzo dobrej strony. Jastrzębski Węgiel ograł trzy do jednego beniaminka tego sezonu PlusLigi – LUK Politechnikę Lubin. Siatkarze mistrzów Polski nie ukrywają, że chcą stopniowo wchodzić w sezon, tak by szczytowa forma pojawiła się w decydujących grach. Zapewne w ten sposób można tłumaczyć to, że zaskakująco nie wygrali w pierwszej rundzie trzy do zera. Choć w całym spotkaniu lepiej radzili sobie na parkiecie od ówczesnych rywali, tak nie można zapominać, że zdarzały się dłuższe fragmenty, zwłaszcza w trzeciej partii, w której to ulegli drużynie LUK Politechnice Lubin do dwudziestu jeden. Jednak nie można zapominać również o tym, że zespół Dariusza Daszkiewicz niósł również doping swoich kibiców. Tym razem Jastrzębski Węgiel wystąpi w roli gospodarza, a nie od dziś wiemy, że dzięki wsparciu fanów, ten zespół jest w stanie dokonywać rzeczy niezwykłych.

Jednak nie można zapomnieć, że zawodnicy Stali Nysa również pokazali się z dobrej strony w pierwszym kolejce, rywalizując prawie, że jak równy z równym przed własną publicznością z ZAKSĄ Kędzierzyn – Koźle. I choć przegrali ostatecznie zero do trzech, tak należy docenić waleczność i umiejętność postawienia się znacznie wyżej notowanemu rywalowi. Zespół pod wodzą kapitana Marcina Komendy w ostatecznym rozrachunku przegrywał poszczególne partie do dwudziestu dwóch, dwudziestu jeden i dwudziestu. Kędzierzynianie triumfowali, ponieważ w końcówkach za każdym razem zachowywali chłodniejsze głowy. Podkreślił to sam trener Stali Krzysztof Stelmach w wywiadzie udzielonemu serwisowi siatka.org: „W pierwszym secie bardzo zaważyły dwie piłki przechodzące, których nie skończyliśmy. Gdyby to się udało, to może ta premierowa odsłona mogła się inaczej potoczyć”. Jak przyznał sam zainteresowany, apetyty sztabu szkoleniowego i zawodników były na coś więcej. Nie udało się, ponieważ pojawiała się momentami lekka „elektryczność”, co rzutowało na popełnianie prostych błędów i pojawieniu się wielu niedokładności.

etoto
1.66
Obie drużyny zdobędą więcej niż 132.5 pkt

Jakiego rezultatu się spodziewam? Sądzę, że po raz kolejny będziemy świadkami wyrównanego spotkania obu tych drużyn. Siatkarze Stali rozpoczęli sezon z impetem i z trudem przychodzi wierzenie w to, że nagle ot tak odpuszczą możliwość pokazania się w walce z aktualnym mistrzem kraju. Z kolei zawodnicy Jastrzębskiego Węgla nadal będą pracować nad tym, by już w warunkach meczowych przećwiczyć założenia szkoleniowca. Dlatego też sądzę, że obie drużyny zdobędą łącznie więcej niż sto trzydzieści dwa i pół punktu. Nie widzę sensu w obstawianiu np. zwycięzcy spotkania. Bukmacherzy ETOTO bowiem wycenili triumf Jastrzębskiego Węgla na 1.03, a nyskiego zespołu na 12.00. Za wyrównanym spotkaniem przemawia również to, że w tym roku obie drużyny grały ze sobą dwukrotnie i najpierw trzy do jednego wygrała Nysa, a potem do zera Jastrzębski Węgiel. Jak pokazuje historia, zmierzą się dwie drużyny, które lubią toczyć ze sobą wyrównane starcia.

Sprawdź teraz naszą recenzję zakładu bukmacherskiego ETOTO -> https://zagranie.com/etoto-opinie/

Projekt Warszawa vs Cuprum Lubin (08.10.2021 r. 20:30)

W tym meczu również będziemy świadkami starcia zdecydowanego faworyta z zespołem, który pozytywnie zaskoczył w pierwszej rundzie. Drużyna ze stolicy będzie chciała udowodnić medalowe aspiracje, a Lubinanie to, że nie było przypadku w poprzednim spotkaniu i, że faktycznie mogą starać się powoli dorównywać znacznie lepszym rywalom.

Drużyna Andrei Anastasiego w sezon weszła z przytupem, wygrywając pewnie trzy do zera z Czarnymi Radom. Projekt Warszawa zwyciężył w pierwszej rundzie w poszczególnych setach do szesnastu, siedemnastu i dwudziestu trzech. Jak widać, tylko w ostatnim secie rywale byli w stanie zbliżyć się do zespołu ze stolicy. Siatkarze Projektu Warszawa udowodnili, że od początku pokazali, że należy się z nimi liczyć w każdym meczu. Do tej pory najlepiej sezon z tego zespołu rozpoczęli Petković z Kwolkiem, którzy w poprzednim spotkaniu zdobyli odpowiednio po czternaście i trzynaście punktów. Jednak sami gracze przyznali, że nadal szukają optymalnej formy. Dzięki temu otrzymujemy zapowiedź, że mimo, iż zespół Projektu świetnie pokazał się w pierwszej rundzie, tak teraz spodziewa się, że już tak lekko nie będzie. Wszystko za sprawą tego, że tym razem zmierzą się z Cuprumem Lubin, z którym do tej pory grali w siedemnastu oficjalnych meczach i „tylko” dziewięciokrotnie okazywali się lepsi od Lubinian. I choć zwyciężali w pięciu ostatnich meczach, tak wolę podjąć się innego typu niż tego, kto zwycięży w tym starciu.

Z równie dobrej strony pokazali się siatkarze Cuprumu. Owszem, przegrali jeden do trzech w pierwszej rundzie z PGE Skrą Bełchatów. Jednak w prawie każdym secie zdobywali więcej, niż dwadzieścia dwa punkty. Ostatecznie w poszczególnych setach zdobywali: dwadzieścia dwa, dziewiętnaście, dwadzieścia pięć i dwadzieścia pięć oczek. Jednak najbardziej należy docenić to, że Lubinanie byli w stanie narzucić swój styl gry, co było najbardziej widoczne w trzeciej partii. Przede wszystkim w największym stopniu pomagało im to, że zaczęli ryzykować w polu serwisowym, czyli dokonali czegoś, co nie miało miejsca w dwu poprzednich setach. Jednak pierwsze koty za płoty już za nami. Teraz nadszedł czas na to, by sprawić trudności kolejnemu rywalowi. I wygląda na to, że nie jest to zadanie niewykonalne. I mimo, że więcej znanych nazwisk znajdzie się tym razem po drugiej stronie siatki, tak kreśląc typowanie tego spotkania, należy mieć na uwadze, że za Cuprumem przemawia przede wszystkim siła jedności zespołu. Co z resztą potwierdzili w poprzednim spotkaniu.

etoto
1.78
Obie drużyny zdobędą więcej niż 141.5 pkt

Dlatego też sądzę, że w tym spotkaniu również będziemy świadkami zaciętego spotkania. I choć ostatecznie lepsi, w mojej opinii, okażą się siatkarze Projektu, tak Cuprum nie „odda” spotkania. Pewne jest, że w Warszawie dojdzie do bardzo interesującego spotkania, w którym obie strony będą chciały potwierdzić, że nie było ani grama przypadku w ich poprzednich spotkaniach. Dlatego też typuję, że w tym meczu oba zespoły zdobędą więcej niż sto czterdzieści jeden i pół punktu. Na to zdarzenie bukmacherzy ETOTO przygotowali kurs na poziomie 1.78. Na zakończenie tekstu zapraszam Was również do zapoznania się z naszym kodem promocyjnym, jak i informacjami o bonusie u tego bukmachera.

Poniżej propozycja naszego kuponu na dzisiejsze mecze Plus Ligi!

fot. Wojciech Szubartowski

Zaloguj się aby dodawać komentarze