Oj działo się w styczniu! Aż 4 rundy, 20 nagród o łącznej wartości ponad 5000 PLN i ogrom emocji! Możecie być spokojni, że w lutym nie zwolnimy tempa i już śpieszymy z kolejnymi nowościami… Tym razem macie możliwość podkręcenia swoich liczników da nagród, które Was interesują! Limit nagród? W lutym wszyscy mają szanse na nagrody – sprawdźcie co zrobić żeby cieszyć się ze zwycięstwa! Zapraszam do lektury!

Edycja luty 2020!

W tym miesiącu wracamy do dobrze Wam znanego rankingu miesięcznego. W styczniu prowadziliśmy 4 rundy, w których łącznie rozdaliśmy aż 20 nagród. Tym razem wracamy do rozliczenia miesięcznego. Przez cały luty macie możliwość zbierania punktów i monitorowania rankingu na naszej stronie typomania.net. Ranking miesięczny oznacza powrót do bardziej wartościowych nagród, a w tym miesiącu są one bardzo atrakcyjne! GoPro Hero 8, smartwach’e Fossil, Applewatch, Airpods, wycieczka, słuchawki Bose oraz Sony i wiele innych nagród czeka na Ciebie! Jak zgarnąć wymienione nagrody? O tym w dalszej części artykułu!

nagrody apple

Warto podkreślić, że w tym miesiącu limit nagród nie istnieje! Każdy gracz, który nie zmieści się w pierwszej dziesiątce, a przekroczy 3000 punktów otrzyma od nas freebet do wykorzystania u bukmachera! Dlatego walczcie o punkty, bo każdy z Was ma naprawdę duże szanse na zgarnięcie nagrody!

Podkręć licznik i sam wybierz nagrodę!

W tym miesiącu przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego. Tradycyjnie – za każde miejsce w pierwszej dziesiątce przyznamy nagrody gwarantowane, ale tym razem macie okazję na coś czego jeszcze wcześniej nie było! Od teraz każdy gracz ma możliwość podkręcenia swojego licznika, który przełoży się na większą liczbę punktów, a co za tym idzie – lepsze i bardziej wartościowe nagrody!

podkręć licznik

Każdemu miejscu przypisaliśmy próg punktowy, który upoważniał będzie do lepszej nagrody! Jeśli nie uda Ci się załapać na wyższą nagrodę, to nic złego się nie stanie. Nagroda gwarantowana i tak trafi w Twoje ręce!

Podział nagród i punktów prezentuje się następująco:

 • 1. miejsce (nagroda gwarantowana) – GoPro Hero 8 Black
 • 1. miejsce i 100 tys. punktów – MacBook Air 13”
 • 2. miejsce (nagroda gwarantowana) – Smartwatch Fossil
 • 2. miejsce i 40 tys. punktów – Apple Watch Series 5
 • 3. miejsce (nagroda gwarantowana) – Apple Airpods
 • 3. miejsce i 20 tys. punktów – Wycieczka na wymarzone wakacje
 • 4.-10. miejsce (nagroda gwarantowana) – Słuchawki bezprzewodowe Sony
 • 4.-10. miejsce i 15 tys. punktów – Słuchawki Bose On-Ear
 • Poniżej 10. miejsca – freebet XL

Na którą nagrodę masz ochotę i o którą powalczysz? 😀

nagrody 1. miejsce

Nie masz jeszcze konta? Dołącz już teraz!

Jeśli nie założyłeś jeszcze konta na typomania.net to nie ma najmniejszego problemu! W każdej chwili możesz rozpocząć walkę o atrakcyjne nagrody. Pamiętaj, że teraz Twoje szanse na wygrane są niezwykle wysokie! wszyscy gracze, którzy na swoim koncie zgromadzą co najmniej 3000 punktów otrzymają od nas nagrodę! A jeśli znajdziesz sie w pierwszej dziesiątce, to Twoja nagroda uwarunkowana będzie ilością punktów. Dlatego nie trać czasu i walcz o jak najlepsze nagrody!

Dla tych co nie wiedzą o co chodzi:

 • Typomania to konkurs dla wszystkich graczy, którzy założyli konto u jednego z bukmacherów (Betclic, forBET, PZBuk oraz STS) z naszym kodem rejestracyjnym.
 • Rywalizujesz o lokaty w rankingu, zdobywając punkty za każdy obstawiony zakład (również ten przegrany!): każdy 1 PLN obstawiony u bukmachera = 1 PKT w Typomanii.
 • Co wyróżnia Typomanię na tle innych tego typu rankingów? Grając w Typomanii jednocześnie zbierasz punkty za zakłady obstawione u kilku bukmacherów, nie musisz decydować się na grę u jednego. Wiemy, że u buka X może być lepsza oferta na piłkę, a u buka Y na NBA, dlatego nie musisz wybierać, punkty i tak się należą!

Kliknij w poniższy przycisk i dołącz do Typomanii:

[WCHODZĘ W TO]

Laureaci czwartej styczniowej rundy

Aż 4 rundy i aż 20 nagród o łącznej wartości ponad 5000 PLN za nami! Walka toczyła się m.in. o: roczny abonament na telewizję cyfrową, Airpodsy, voucher na sprzęt sportowy, grę na PS4, zestawy do pokera oraz słuchawki Xiaomi Mi Airdots! Tym razem poniżej prezentujemy listę laureatów wraz z nagrodami w czwartej rundzie – serdecznie gratulujemy! Życzymy również powodzenia w lutowym rankingu Typomanii! 

wyniki typomania