Miałem dzisiaj nie dzielić się więcej swoimi propozycjami na środę, ale dobry początek dnia, gdzie trafiłem 3/3 typy w Australii zmotywował mnie do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat finału eliminacji Mistrzostw Świata strefy Oceanii. Jest to jedyny region piłkarski, którego kwalifikacje nie dają bezpośredniego awansu do Mundialu, ale zwycięzca będzie miał możliwość zagrania z piątą drużyną Ameryki Północnej, a więc najprawdopodobniej z Kostaryką. Faworyt jest znany, ale Wyspy Salomona postarają się o niespodziankę. Czy uda im się pokonać Nową Zelandię w Katarze? Zapraszam do lektury!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1600 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Wyspy Salomona – Nowa Zelandia: typy i kursy bukmacherskie (30.03.2022)

Odkąd Australia odeszła ze strefy Oceanii to właśnie Wyspy Salomona są największym rywalem Nowej Zelandii w walce o wyjazd na Mistrzostwa Świata. Ich turniej rozgrywany w Katarze jest bardzo dobry i trzy zwycięstwa to potwierdzają. Niestety ich grupa eliminacyjna była dotknięta koronawirusem i dwie ekipy musiały się wycofać z dalszej rywalizacji. Zdążyli jednak wygrać z Wyspami Cooka oraz Tahiti, a w półfinale po małych problemach pokonali Papuę Nową Gwineę. Trzeba przyznać, że sam mecz z ostatnim rywalem był wyrównany, ale tylko na samym początku. Potem zawodnicy Wysp Salamona przejęli inicjatywę i wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Przeciwników stać było jedynie na bramkę kontaktową i zasłużony awans do finału stał się faktem. Ze świetnej strony spisują się dwaj napastnicy Alwin Hou oraz Raphael Le’ai. Szczególnie ten drugi traktowany jest jako spory talent w tym kraju. Czy Wyspy Salomona stać będzie na wyrównaną walkę z faworytami?

Zagranie baner

Nowa Zelandia to zdecydowanie najlepsza reprezentacja na ten moment w Oceanii. Zawodnicy z tego kraju występują przecież w europejskich klubach i najbardziej znanym piłkarze jest występujący na co dzień w Newcastle Chris Wood. Częste dośrodkowania na w jego stronę zakończone są golami bądź celnymi strzałami, ponieważ jego warunki fizyczne zdecydowanie przewyższają graczy rywali. Popisał się już czteroma trafieniami i ma ochotę na więcej, szczególnie podczas finałowego starcia. Mało kto wyobraża sobie, aby formalni goście nie awansowali do baraży interkontynentalnych, gdzie czeka na nich najprawdopodobniej Kostaryka i w czerwcu odbędzie się decydująca batalia o udział na Mundialu. Najpierw jednak nie można pozwolić sobie na zlekceważenie Wysp Salamona. Czy Nową Zelandię czeka łatwa i przyjemna przeprawa w finale kwalifikacji strefy Oceanii?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 maja 2022 14:54.

Co obstawiać?

Szczerze powiedziawszy, widzę tutaj szanse dla outsidera. Wyspy Salomona prezentują się na turnieju rozgrywanym w Katarze bardzo dobrze i szczególnie duet napastników Alwin Hou oraz Raphael Le’ai jest niezwykle skuteczny w swoich poczynaniach. Obejrzałem sobie ostatni pojedynek Nowej Zelandii z Tahiti i kompletnie mnie nie przekonali. Jasne, teraz mogą wznieść się na wyżyny, ale jestem zdania, że formalni gospodarze powalczą. Ryzykownie postawię na BTTS z wysokim kursem w STS. No właśnie, jeżeli nie macie konta u tego bukmachera, to zachęcam do skorzystania z kodu promocyjnego u tego bukmachera, który oferuje wiele bonusów na start. Faworyci musieli już raz wyciągać piłkę z siatki i było to przy okazji wysokiej wygranej z Nową Kaledonią. Formalni goście nie mierzyli się w eliminacjach strefy Oceanii z takim rywalem jak Wyspy Salomona i stawiam na gole z obu stron. H2H z dalekiej przeszłości wskazuje na to, że padał BTTS w bezpośrednich pojedynkach. Oby dzisiaj było podobnie!

STS
2.80

Bez ryzyka STS

30.03. STS Oceania

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze