Wczoraj bardzo udany dzień za nami i na cztery zaproponowane kupony, trafiliśmy trzy! Dzień rozpoczynamy naturalnie od Australii, gdzie przed nami ostatnie spotkanie sezonu zasadniczego i jest to m.in. czas pożegnań. Swoją bogatą karierę kończy Deyvison Rogério da Silva a w skrócie Bobo i dzisiaj należy spodziewać się jego występu od pierwszych minut z opaską kapitana. Czy jego ostatnie spotkanie będzie okraszone golem? Oby, zapraszam do lektury!

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Brisbane Roar – Sydney FC: typy i kursy bukmacherskie (10.05.2022)

Na samym początku zachęcam Cię do sprawdzenia kodu promocyjnego w Forbet! Jest to kolejny nieudany sezon w wykonaniu Roar. Miano drugiej najgorszej drużyny od końca nie jest żadnym sukcesem, wręcz przeciwnie podczas przerwy pomiędzy rozgrywkami należy wyciągnąć wnioski, aby nie powtórzyć tej kampanii. Był taki moment, gdzie wydawało się, że idzie to w dobrym kierunku, ale szybko przeminął. Atut własnego obiektu też nie został w pełni wykorzystywany, ale 17 punktów w spotkaniach domowych nie jest złym wynikiem. Problemy były delegacje, bo w tej roli ekipa z Brisbane zdobyła jedynie sześć oczek. Wydaje się jednak, że od kilku dobrych tygodni Roar gra na luzie i ich ostatnia wygrana datowana jest na początek kwietnia. Szkoda, bo była szansa, aby poprawić nieco nastroje przed przerwą i przede wszystkim zachęcić kibiców do wspierania. Czy gospodarze przełamią swoją złą serię?

 
Baner Zagranie

Po drugiej stronie barykady znajduje się Sydney FC, dla którego jest to jeden z najgorszych sezonów od lat. Szczerze mówiąc, nie pamiętam, kiedy ostatnio przyjezdni nie zakwalifikowali się, chociażby do play-off i tak się właśnie wydarzyło. Oczekiwana jest spora rewolucja w The Sky Blues, ponieważ wielu zawodników po prostu zasiedziało się w tym miejscu i nie mają większej motywacji, aby osiągać kolejne cele. Z klubem rozstaje się Bobo, który jeszcze niedawno był prawdziwym liderem swojego zespołu. To od niego rozpoczynało się budowanie składu i jego współpraca z Milosem Ninkovicem była wzorowa. Ten duet przynosił wiele goli w swoim prime, ale czas w piłce szybko przemija. Przed Brazylijczykiem ostatni mecz w roli zawodnika i z pewnością postara się godnie pożegnać ze swoimi fanami. Czy Deyvison Rogério da Silva będzie cieszył się z szóstego gola w tych rozgrywkach A-League?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 24 maja 2022 15:08.

Statystyki:

  • Ostatnie spotkanie Brisbane Roar w lidze zakończyło się porażką 0:2 z Central Coast Mariners
  • Brisbane Roar znajduje się na 11. miejscu w lidze z dorobkiem 23 punktów
  • Ich bilans meczów domowych w tym sezonie to 5 zwycięstwa, 2 remisy i 5 porażek
  • Ostatnie spotkanie Sydney FC w lidze zakończyło się porażką 1:4 z Melbourne Victory
  • Sydney FC znajduje się na 8. miejscu w lidze z dorobkiem 31 punktów
  • Ich bilans meczów wyjazdowych w tym sezonie to 4 zwycięstwa, 3 remisy i 5 porażek
  • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem 1:1
  • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami na stadionie Brisbane Roar, zakończyły się 1 wygraną gospodarzy, 2 remisami i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Muszę przyznać, że od początku miałem pomysł, aby zaproponować gola Bobo. Przede wszystkim obie drużyny mogą zagrać na luzie, ponieważ nie będą występować w play-off i klimat sparingu powinien być wyczuwalny. Z drugiej strony Sydney FC pragnie godnie pożegnać swoich weteranów, w tym brazylijskiego napastnika, który w przeszłości przyczynił się do wielu sukcesów The Sky Blues. Należy spodziewać się występu Bobo od pierwszych minut z opaską kapitańską i lepszej motywacji na trafienie nie będzie. W tym sezonie pełnił marginalną rolę, bo był dżokerem wchodzącym z ławki, ale dzisiaj dostaje swoją szansę na ostatni występ w zawodowej karierze. Jestem zdania, że padnie kilka goli w Brisbane, a autorem jednego z nich będzie nasz bohater. Dzięki Bobo za świetną przygodę i liczymy mocno na Ciebie!

forBet
2.75
Bobo strzeli gola
Zawodnik Sydney FC Bobo
Bobo- napastnik Sydney FC
10.05. Forbet

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze