Piątkowe mecze League of Legends European Championship zapowiadają się na bardzo ciekawe. Wśród dzisiejszych spotkań zobaczymy chociażby te z udziałem Misfits Gaming, czy G2 Esports. To właśnie te drużyny wziąłem na warsztat i rozłożę ich grę na czynniki pierwsze. Zapraszam do analizy i proponowanych typów na piątkowe starcia LEC Summer Split 2021!

Załóż konto w TOTALBET i zagraj bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem na konto depozytowe!

Kod promocyjny, który aktywuje promocję w TOTALbet – musisz kliknąć link: ZAGRANIE

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu, 20 + 20 zł darmowy zakład, 200 zł - zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, FREEBET: 20 + 20 zł BEZ RYZYKA (ZWROT NA DEPOZYT): 200 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie:

Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Misfits Gaming – Excel Esports
(18:00 piątek, 25.06.2021)

Dość niespodziewanie Misfits Gaming po pięciu kolejkach League of Legends European Championship Summer Split 2021 ma na koncie aż cztery wygrane i tylko jedną porażkę. Ograło chociażby Astralis, czy fnatic, a przegrało jedynie na Rogue. To akurat nie dziwi, bowiem Łotry wyglądały dotychczas bardzo solidnie. Dzięki tym wynikom drużyna Vandera znajduje się na pierwszym miejscu tabeli, które dzieli z G2 Esports. Dzisiaj Misfits czeka prostsza przeprawa, bowiem Excel to dość średnia ekipa, żeby nie powiedzieć, że bardzo słaba. Szczególnie po tych absurdalnych zmianach, jakie przeprowadziła pomiędzy splitami. 

Co jednak sprawiło, że Misfits Gaming notuje tak dobre wyniki? Główną zaletą jest czas i stabilność. Po słabym spring splicie zawodnicy nie zostali wyrzuceni lub posadzeni na ławce, a dano im wystarczająco dużo czasu, żeby mogli spokojnie przepracować ten okres, wytrenować pewne schematy i odpowiednio dobrać team compy. Efekty tego widać gołym okiem, bowiem teraz walczą o pierwsze miejsce. Śmiało można już wręcz powiedzieć, że są jednym z faworytów do wyjazdu na Worldsy. Do tego jednak potrzebują regularnego punktowania rywali. Argumentem in plus w przypadku tej ekipy jest też atmosfera, jaka panuje w drużynie. Widać, że organizacja wie, jak integrować zawodników.

Dzisiaj okazja będzie do tego dobra, bowiem Misfits zagra z Excel Esports. Te wygrało zaledwie dwa mecze, ogrywając Schalke i MAD Lions, a do tego przegrało nawet na Astralis i fnatic. EE w maju pozbyło się Czekolada, a w jego miejsce sprowadziło nukeducka. Wymienienie Polaka na Norwega to decyzja godna parodystów, co też odbija się teraz bezpośrednio na wynikach Excel, bowiem te mogły być zdecydowanie lepsze. Excel Esports nie potrafi odpowiednio przesuwać się po mapie, a nowy mid laner przegrywa większość pojedynków na środkowej alei, a także jest spóźniony w rotacjach.

Co obstawiać?

Według bukmacherów Misfits Gaming to mocny faworyt i ja też tak uważam. Za Vanderem i spółką przemawiają statystyki oraz sposób gry na mapie. Walczą o ważne obiekty, wiedzą kiedy nacisnąć, a kiedy odpuścić i potrafią wygrywać pojedynki 1 vs. 1, czy 2 vs. 2. W Totalbet znajdziemy kurs 1.45 na zwycięstwo MG – to właśnie go proponuje jako typ na ten mecz.

Zdarzenie: Misfits Gaming vs. Excel Esports

Typ: Misfits Gaming wygra mecz

Kurs: 1.45

Baner grupy esportowej

Team Vitality – G2 Esports
(22:00 25.06.2021, piątek)

O tym, że G2 Esports jest głównym faworytem do sięgnięcia po trofeum pisałem w naszym tekście poświęconym typom i kursom na LEC Summer Split 2021. Samuraje mają super gwiazdy w drużynie, pokroju Capsa, czy Rekklesa. Do tego Jankos gra przyzwoicie, a Wunder świetnie się czuje w nowej mecie (a przynajmniej tak to wygląda w meczach). G2 po tym jak przegrało w spring splicie, teraz chce wrócić na tron i rozstawić po kątach resztę ligi. Dotychczas ma na koncie cztery wygrane i tylko jedną porażkę.

Co ciekawe, G2 ograło m.in. fnatic, czy Rogue, a przegrało na… Schalke 04 Esports. To dość niespodziewany wynik, ale dalej drużyna Polaka jest na pierwszym miejscu z tabeli, chociaż jeżeli chce powalczyć o jakiś lepszy wynik, to musi dalej punktować. Starcie z Vitality to ponownie będzie rywalizacja selfmade’a z Jankosem. Oskar Boderek przeniósł się bowiem z fnatic do VIT. Decyzja FNC jest godna krytyki, a szczególnie sposób, w jaki tego drużyna dokonała. 

Vitality z kolei ma na koncie dwie wygrane i trzy remisy. Ograło Schalke 04 i SK Gaming, a uległo na fnatic, Misfits Gaming i Rogue. Terminarz dla tej drużyny nie był więc prosty, a teraz jeszcze starcie z G2. VIT musi zdecydowanie popracować nad rotacją po mapie, a także lepszą formą na dolnej alei, bowiem ta często podejmuje złe decyzje. Pomimo tego ich gra wygląda obiecująco i jest duża szansa, że selfmade i spółka dostaną się do play-offów LEC Summer Split 2021. Pamiętaj, że w Totalbet kod promocyjny to gwarancja zgarnięcia ciekawych bonusów!

Co obstawiać?

Tutaj według bukmacherów mocnym faworytem jest G2 Esports no i trudno się temu dziwić. Samuraje są dość mocni w ostatnim czasie, jednak należy pamiętać, że lubią notować wpadki. Dlatego w zakładach bukmacherskich Totalbet macie możliwość zagrania bez ryzyka do 200 PLN, o ile założycie konto z naszego linku i z kodem ZAGRANIE. Więcej informacji o tym niżej, a sam kurs na to, że G2 wygra wynosi 1.52 i to jest właśnie proponowany przeze mnie typ bukmacherski na mecz Vitality – G2 Esports.

Zdarzenie: Team Vitality vs. G2 Esports

Typ: G2 Esports wygra mecz

Kurs: 1.52

Zakład bez ryzyka do 200 PLN warunki:

Promocja obowiązuje od 15.06 od godziny 00:00 do 30.06 do 23:59
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji (jeżeli chcesz dostać piłkę, to przed zagraniem kuponu zweryfikuj jeszcze konto i zatwierdź zgody marketingowe)
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.)
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

zakład bez ryzyka Totalbet

Pełen regulamin promocji znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/go/totalbet-regulamin/

Do tego z okazji Euro 2020 możesz zgarnąć oficjalną piłkę na Euro 2020. Wystarczy, że po założeniu konta, ale przed zagraniem pierwszego kuponu, zweryfikujesz konto i zezwolisz na zgody marketingowe. Wtedy Totalbet wyśle do Ciebie za darmo piłkę – nic więc dziwnego, że opinie o Totalbet są tak pozytywne!

kupon lol 25.06.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze