fot. Norbert Barczyk

Jesteśmy prawie na półmetku LCK, ale emocji stale tylko przybywa! Dziś byliśmy świadkami dwóch fenomenalnych spotkań, w tym jednego zachwycającego hitu pomiędzy T1 a DRX. Już jutro czeka na nas następny hit, mecz pomiędzy DWG KIA, a Hanwha Life Esports. Zapowiada się emocjonujące starcie dwóch drużyn z czołówki, jednak czy DWG jest w ogóle do zatrzymania? Start spotkania już jutro o 12:00, a tymczasem zapraszam do lektury!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Hanwha Life Esports – Damwon Gaming KIA
20.02.2021 r. Godz. 12:00 (może ulec zmianie)

Jest to zdecydowanie ten ciekawszy mecz dziś, gdyż drużyna z pierwszego miejsca podejmować będzie tę z trzeciego. DWG prowadzi naprawdę fenomenalny sezon, notując bilans 8-1 i przegrywając jedynie pięć map od początku rozgrywek. HLE natomiast pomimo ostatniej wpadki z Sandbox wygląda naprawdę solidnie. Ostatnie starcie tych dwóch drużyn zakończyło się szybką wygraną 2:0 przez DWG. Czy jutro historia się powtórzy?

Moim zdaniem kursy na DWG w tym meczu są o wiele za niskie, natomiast na HLE sporo zawyżone. Chociaż grają oni fenomenalnie na przestrzeni całego sezonu, tak jednak zdarzały im się słabsze momenty z drużynami ze środka tabeli, co było widoczne, chociażby w spotkaniu przeciwko KT Rolster, które zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli. HLE są obecnie trzeci, jednak ich ambicje sięgają dużo wyżej. Pokazali już, że potrafią wygrywać przeciwko drużynom z czołówki, pokonując GenG, DRX czy walcząc do końca z T1. I chociaż w pierwszym meczu przeciwko DWG nie pokazali się z wybitnej strony, to jednak w dalszych spotkaniach pokazali, że są drużyną z absolutnego topu i są w stanie wygrać z każdym.

Baner grupy esportowej facebook

Damwon Gaming idzie jak burza przez ten sezon, jednak oni również nie obeszli się bez małych wpadek. Ich pierwsza przegrana, przeciwko Fredit Brion była zaskoczeniem dla wszystkich, bo nikt chyba nie przewidywał, że niepokonana dotąd drużyna polegnie w starciu z ogonem tabeli. Mecz ten pokazał, że DWG nie są tak idealną drużyną, jak niektórzy twierdzą i że da się ich pokonać. I pomimo tego, że od tamtej porażki minęło już trochę czasu, to jednak w ostatniej kolejce również się odsłonili i dopiero na trzeciej mapie wyrwali zwycięstwo przeciwko KT Rolster. Tym bardziej dziwią mnie tak wysokie kursy na HLE w jutrzejszym meczu.

Z tego powodu, typuję zwycięstwo Hanwha Life Esports w tym spotkaniu. Wiem, że jest to dosyć ryzykowny typ, jednak widzę value w tak wysokim kursie. HLE udowodniło, że chce i potrafi walczyć o najwyższe miejsce w tabeli, i ma zawodników, którzy są w stanie rywalizować na absolutnie najwyższym poziomie. Dodatkowo DWG ma swoje słabsze dni i nie jest zupełnym dominatorem ligi, co było widać w kilku spotkaniach w tym sezonie. Jeśli LCK nas czegoś nauczyło, to z pewnością tego, żeby nie brać niczego za pewne, jak chociażby zwycięstwa Damwon w meczu z Fredit Brion. Skoro jednak dziewiąta drużyna ligi wygrała mecz z liderem, a szósta drużyna ligi walczyła z nimi na przestrzeni trzech map, to co stoi na przeszkodzie, by trzecia drużyna napsuła krwi liderowi.

Jeśli ktoś szuka bezpieczniejszej opcji, to polecam handicap map w stronę HLE, bo myślę, że nie poddadzą się oni bez walki. W ofercie Forbet znajdziecie mnóstwo opcji na to spotkanie, ja jednak decyduje się na ryzyko i wybieram ich czyste zwycięstwo. Jest dużo argumentów za tym, że będziemy świadkami przynajmniej bardzo wyrównanej gry,  a kursy są ustawione jakby Real Madryt mierzył się z Wisłą Płock. Nie wiem, czy jest to 100% pewny typ, jednak z pewnością jest w nim value. Spodziewam się tutaj wyrównanego meczu, jednak widzę bardzo duże szanse na zwycięstwo Hanwha. Wrzucamy singla na kupon i czekamy na spotkanie!

Hanwha Life Esports – Damwon Gaming KIA
20.02.2021 r.  Godz. 12:00
Typ: Hanwha Life Esports wygra
Kurs: 4.03

 

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

 

 

Kupn forbet 20.02