Dzisiaj ostatni dzień drugiego etapu MSI 2021, który jest trochę w cieniu wydarzeń związanych z absurdalnymi decyzjami Flashpoint i jeszcze gorszym zachowaniem zawodników Ninjas in Pyjamas. Pomimo tego warto sprawdzić wtorkowe mecze, bo kwestia awansu jeszcze nie została rozstrzygnięta. Na kuponie mamy Lwy i hitowe starcie Royal Never Give Up z DAMWON Gaming Kia. Jest co obstawiać, a gramy o 262 PLN!

Tylko w LVBET na start:

3000 PLN od depozytu + 333 PLN bez ryzyka + 70 PLN w bonusach + 20 PLN Freebet

Zarejestruj się z kodem 3423PLN i skorzystaj z oferty powitalnej!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Royal Never Give Up – DAMWON Gaming Kia
(15:00 wtorek, 18.05.2021)

Royal Never Give Up w pierwszym, wtorkowym meczu zagra z DAMWON Gaming Kia. Zawodnicy RNG są już niemal pewni awansu, jednak chcieliby mieć go z drugiego miejsca w grupie. Ostatnio udało się im pokonać DWG, ale trzeba pamiętać, że te miało też trochę gorszy dzień, a Royal także nie jest bardzo stabilne z formą. Jednego dnia pokonuje potencjalnie najsilniejszą ekipę na turnieju, a drugiego przegrywa z Cloud9. Tym samym Clown9, które jest gorsze nawet od PSG Talon. Teraz czas na rewanż i DWG będzie chciało pokazać, że jest absolutnie najlepsze.

Przed rewanżem zawodnicy z Korei są w lepszej pozycji, a nad RNG mają przewagę jednego zwycięstwa. Kwestia awansu jest już przesądzona, ale DAMWON na pewno chciałoby dostać się dalej z pierwszego miejsca, dzięki czemu będzie miało lepszą drabinkę. System BO1 wbrew pozorom nie sprzyja żadnej z tych ekip, bo te preferują BO3, a najlepiej BO5, gdzie jest więcej miejsca na potencjalne błędy i wpadki. Decyzyjnie DWG wydaje się być lepsze i podejmuje odpowiednie decyzje na mapie. 

Co obstawiać?

Według kursów dostępnych m.in. w LV BET, nieznacznym faworytem są zawodnicy DAMWON Gaming. Kurs na ich wygraną wynosi 1.75. Uważam, że daje nam to spore value, ponieważ szanse na wygraną tej ekipy są zdecydowanie większe. W pierwszym starciu zabrakło argumentów, ale teraz powinni się zrewanżować i udowodnić, że są TOP 1 na Mid-Season Invitational. Awans z pierwszego miejsca oznacza potencjalnie prostszą drabinkę. 

LVbet
1.75
DAMWON Gaming wygra mecz

Baner grupy esportowej

MAD Lions – Cloud9

MAD Lions prawdopodobnie awansuje do play-offów, w których zagra na Royal Never Give Up, albo DAMWON Gaming. Lwy w ostatnim spotkaniu podczas tego etapu MSI 2021 zmierzą się z Cloud9. Trzeba uczciwie przyznać, że każdy inny wynik niż łatwe zwycięstwo będzie blamażem. Amerykańska drużyna jest po prostu bardzo słaba, nie prezentuje nic ciekawego podczas starć, a ich poziom odbiega od reszty stawki. Z kolei mistrzowie Europy nawet jeżeli czasami notują wpadki, to widać w ich grze postęp, pomysł i przede wszystkim umiejętności. W MAD dużo zależy od Humanoida i Carzziego. “Czeskie duo” kreuje sporo sytuacji swojej drużynie i ta dzięki temu jest w stanie dalej walczyć na arenie międzynarodowej. 

Po ośmiu spotkaniach MAD Lions ma bilans 4:4, a Cloud9 2:6. Lwy już raz ograły Chmury i trzeba przyznać, że nie sprawiło to im większych problemów. Jednak nie dały rady ani DAMWON Gaming (przegrywając dwa razy), ani RNG. Do tego podzieliły się zwycięstwami z PSG Talon. Szanse na przejście półfinału nie są zbyt duże, jednak najpierw MAD Lions powinno się skupić na dzisiejszych spotkaniach. Teraz Lwy muszą udowodnić kibicom, że mistrzostwo Europy nie zdobyły przypadkiem i jest to wynik ich dobrej gry, a nie słabej dyspozycji u regionalnych rywali (G2 i Rogue). 

Co obstawiać?

Starcie MAD Lions z Cloud9 zapowiada się na ciekawe głównie pod kątem emocji. C9 przyzwyczaiło nas do tego, że podejmuje dużo absurdalnych decyzji na mapie, ale przynajmniej jest ciekawie. Uważam, że Lwy nie powinny mieć większych problemów z ograniem amerykańskiej ekipy, a kurs w zakładach bukmacherskich LV BET jest bardzo wysoki. Wynosi aż 1.70, przez co da nam to AKO na poziomie 2.98 i potencjalną wygraną wynoszącą 262 PLN. Pamiętajcie także, że w LV BET z kodem promocyjnym 3423PLN możecie zagrać bez ryzyka, co jest dobre na ostatni dzień Mid-Season Invitational 2021!

LVbet
1.70
MAD Lions wygra mecz

Sprawdź koniecznie opinie o LV BET!

kupon lv bet esport 18.05.2021

Zdjęcie: Norbert Barczyk / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze