fot. Xinhua

Dziś przed nami finał męskiego Australian Open, w którym czekają nas wielkie emocje. Pozostali tenisiści, jednak bacznie nie będą śledzić tego pojedynku, mają do rozegrania swoje w innych częściach świata. Przed nami kwalifikacje do turniejów w Cordobie i Montpellier! W Argentynie baczniej będziemy przyglądać się pojedynkowi Marcelo Thomasa Barriosa Very z Agustinem Velottim, natomiast we Francji próbę awansu do turnieju głównego podejmie Kamil Majchrzak, który spotka się ze Słowakiem – Lukasem Lacko. Grając z nami możecie skorzystać z bonusu w STS!

1200 PLN od depozytu + 230 PLN zakład bez ryzyka + 30 PLN Freebet

Kod promocyjny w STS: ZAGRANIE

STS

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Kamil Majchrzak – Lukas Lacko, 21 02 2021, godz. 12:00 (godzina może ulec zmianie)

Kamil Majchrzak, rozstawiony w kwalifikacjach do turnieju ATP w Montepllier z numerem pierwszym, zmierzy się ze Słowakiem, Lukasem Lacko.

Słowak, Lukas Lacko to aktualnie 186 rakieta światowego zestawienia ATP Tour, najlepsze lata ma już wyraźnie za sobą. Lacko zdecydowanie przytył, widać, że trochę mniej dba o siebie. Reprezentant naszych południowych sąsiadów najwyżej w karierze kończył sezon w 2012 roku, kiedy to plasował się na 51 pozycji. Ma na swoim koncie jedenaście singlowych tytułów, wszystkie zdobyte w turniejach rangi ATP Challenger Tour. Co ciekawe wszystkie triumfy święcił na nawierzchni twardej. W tym sezonie gra, jak do tej pory bardzo często. Widać, że próbuje, z różnym skutkiem. Próbował dostać się do Australian Open, odpadł jednak w pierwszej rundzie kwalifikacji. Później zaliczył po dwa turnieje challengerowe w Quimpero raz Bielli. We Francji udało mu się osiągnąć półfinał, w drugim turnieju odpadł już w pierwszej rundzie. Podczas pobytu we Włoszech wygrał zaledwie jeden pojedynek. Widać, że daleko mu do swojej najlepszej dyspozycji.

Kamil Majchrzak, druga rakieta Polski, to obecnie zawodnik numer 109 światowych list, mający za sobą kilka występów wielkoszlemowych. Kamil plasował się już w pierwszej setce zestawienia, nieznaczny spadek rankingowy był spowodowany głównie odniesioną niedawno kontuzją, po której nie ma już jednak śladu. Kamil przed sezonem przeniósł swoją bazę treningową do Sztokholmu. Majchrzak ma na swoim koncie pięć tytułów singlowych, wszystkie triumfy to turnieje rangi ATP Challenger Tour i ITF Futures. Ten sezon rozpoczął w Melbourne, w turnieju poprzedzającym Australian Open udało mu się wygrać jedno spotkanie, z Serbem, Laszlo Djere 6:3 6:4, uległ natomiast Boticowi Van de Zandschulpowi 4:6 6:3 4:6. Podczas Australian Open nie powiodło mu się, przegrał już w pierwszym spotkaniu z Miomirem Kecmanovicem 2:6 4:6 3:6. Również challengera w Bielli nie może zaliczyć do szczególnie udanych, przegrał w drugiej rundzie z Ilją Marchenko 6:1 4:6 1:6, wcześniej pokonując Blaza Rolę 7:6(5) 6:4.

Mecze bezpośrednie

Będzie to pierwszy pojedynek obu panów.

Co typuję?

Mimo, że Polak nie spisuje się w tym sezonie zbyt dobrze, to typuję dziś jego zwycięstwo. Kamil potrzebuje dotarcia się z nowym sztabem szkoleniowym, wtedy powinien osiągać lepsze wyniki. Widać, że mocno poprawił jednak grę na korcie twardym, dobrze serwuje. Jego dzisiejszy przeciwnik wydaje się być idealnym na przetarcie podczas turnieju we Francji. Lukas Lacko ma już wyraźnie swoje najlepsze lata za sobą i powoli pewnie będzie przymierzał się do zakończenia kariery.

Typ bukmacherski: Kamil Majchrzak wygra mecz

Kurs bukmacherski: 1,37

kk

 

Marcelo Thomas Barrios Vera – Agustin Velotti, 21 02 2021, godz. 15:00 (godzina może ulec zmianie)

W trzystopniowych kwalifikacjach do turnieju ATP w Cordobie już II runda, a w niej reprezentant gospodarzy – Agustin Velotti spotka się z reprezentantem Chile, Marcelo Thomasem Barriosem Verą.

Reprezentant Argentyny, Agustin Velotti to obecnie 390 rakieta światowego zestawienia ATP Tour, najwyżej w karierze kończył rok 2016, kiedy to plasował się na 184 pozycji. To był zdecydowanie dla niego najlepszy sezon, w którym sięgnął po dwa tytuły singlowe. Ma na swoim koncie siedem takich triumfów, w tym jeden zdobyty w tym roku podczas turnieju ITF Futures w Antalyi. Gdy wydawało się w 2016 roku, że Agustin będzie piął się w górę rankingowych list, jego kariera nagle zahamowała. Argentyńczyk tuła się między szóstą, a czwartą setką zestawienia ATP Tour. Wydaje się, że jest zawodnik prezentujący, co najwyżej poziom turniejów ITF. Ten sezon na razie ma dość udany, oczywiście występując na poziomie turniejów najniższej rangi. Tak jak wspomniałem triumfował w tureckiej Antalyi, w drugim turnieju w tym mieście odpadł jednak w pierwszej rundzie. Velotti wystąpił również w jednym turnieju ITF w Kairze, gdzie odpadł już w drugim spotkaniu. Tutaj w premierowym starciu ograł dość nieoczekiwanie Mario Villelę Martineza 6:3 6:4.

Chilijczyk, Marcelo Thomas Barrios Vera to obecnie 260 rakieta światowego rankingu ATP Tour, poprzedni sezon skończył sześć pozycji wyżej. Systematycznie pnie się w górę zestawienia, lecz pewnie chciałby, aby przeskok był wykonywany szybciej. To zawodnik bardzo dobrze czujący się na kortach ziemnych, potrafi grać jednak ofensywnie – widziałem go w akcji kilka lat temu w Szczecinie. Chilijczyk dobrze serwuje, co daje mu przewagę, jest jednak zawodnik nieregularnym, stąd dalej jego pozycja w trzeciej setce zestawienia. W tym sezonie zaliczył już trzy porażki w pierwszych rundach, w Delray Beach uległ Christianowi Harrisonowi 4:6 4:6, w tureckich challengerach przegrywał kolejno z Chun Hsin Tsengiem 6:4 4:6 4:6 oraz Akirą Santillanem 6:7(6) 3:6. W zeszłotygodniowym challengerze w Concepcion odniósł wreszcie pierwsze zwycięstwo i wydaje się, że teraz powinno być już tylko lepiej, pokonał tam Guilherme Clezara 6:2 6:2. Tutaj w pierwszym spotkaniu okazał się lepszy od Nicolasa Alvareza 6:1 6:2.

Mecze bezpośrednie

Będzie to pierwsze starcie obu panów.

Co typuję?

Argnetyńczyk, Agustin Velotti to zawodnik poziomu ITF Futures. Chilijczyk, Marcelo Thomas Barrios Vera aspiruje w swojej grze, jednak trochę wyżej. Systematycznie, choć powoli, pnie się w górę rankingowych list i wydaje się, że niedługo może złamać magiczną barierę TOP 200. Wydaje się, że Marcelo prezentuje większe umiejętności od swojego dzisiejszego rywala. Powinien go zdominować dziś swoją ofensywną grą, Agustin to typowy ziemniak, dbający tylko o przerzut piłki na drugą stronę. Barrios Vera, natomiast bardzo dobrze serwuje i nieźle czuje się w ofensywie, to jego typuję jako zwycięzcę dzisiejszego starcia.

Typ bukmacherski: Marcelo Thomas Barrios Vera wygra mecz

Kurs bukmacherski: 1,60

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie

21.02 tenis