Fot. Sportida Oglądanie wczorajszego jednoseryjnego konkursu z całą pewnością do najprzyjemniejszych nie należało, ale na osłodę przyszedł nam trafiony kupon! Dziś chcemy pójść tym samym tropem. Przed nami ostatni w tym sezonie konkurs drużynowy. Ja jednak przygotowałem dla Was dwa zakłady indywidualne dotyczące pierwszej serii. Czy uda nam się kontynuować passę trafionych kuponów? Dzisiaj gramy z forBET. Pamiętajcie, że czeka tam na Was bonus powitalny, z którego możecie skorzystać, używając naszego kodu promocyjnego. A teraz jedziemy z typami!

Załóż konto w ForBET z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku  
Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Bor Pavlovcic vs Robert Johansson

Przed nami pojedynek dwóch świetnych lotników, którzy pokazali w ostatnich dniach, że są w naprawdę świetnej dyspozycji. Spójrzmy jak radzili sobie w tym tygodniu na Letalnicy. We wczorajszym konkursie wyżej uplasował się Słoweniec. Bor dzięki lądowaniu na 227,5 metra zajął trzecią pozycję w jednoseryjnych zawodach. Robert Johansson skoczył 225 metrów, co przełożyło się na piąte miejsce w stawce. Norweg stracił do Słoweńca 6,4 punktu. Wczoraj wiatr nie pozwolił na rozegranie kwalifikacji, wobec czego przechodzimy płynnie do czwartkowego konkursu. W nim ponownie lepszym okazał się być Bor Pavlovcic. Reprezentant gospodarzy poszybował na 231,5 oraz 228,5 metra, co przełożyło się na piątą lokatę w całych zawodach. Dwie pozycje niżej uplasował się Robert Johansson. Norweg, oddając skoki na 217 oraz 234,5 metra stracił do swojego dzisiejszego rywala 8.3 punktu. W serii próbnej przed tym konkursem nieznacznie lepszy okazał się być Norweg. Johansson oddał skok na odległość 211,5 metra, co przełożyło się na zajęcie czwartej lokaty. Bor Pavlovcic uplasował się tuż za jego plecami, lądując aż na 231 metrze. W konsekwencji tego, że skakał z wyższej belki startowej oraz miał odjęte dużo punktów za wiatr, został sklasyfikowany za Johanssonem, tracąc do niego 2,9 punktu. Środowe kwalifikacje to jednak ponownie tryumf Słoweńca w tej parze. Pavlovcic lądował na 232,5 metra i zajął trzecie miejsce. Johansson oddał skok na 226 metrów i zakończył kwalifikacje na 11. pozycji, tracąc do swojego rywala 11.9 punktu. Do analizy pozostały nam jeszcze tylko dwie serie treningowe. W nich dwukrotnie lepszy był Pavlovcic. Skoki na 228,5 metra oraz 202 metry pozwoliły mu zająć kolejno: trzecie i ósme miejsce. Norweg dzięki skokom na odległość 204,5 metra i 217,5 zajął dwudziestą oraz trzynastą pozycję. Przejdźmy do podsumowania.

Co obstawiać?

Analiza skoków oddawanych przez obydwu zawodników przez ostatnie dni na Letalnicy w słoweńskiej Planicy, dosyć wyraźnie wskazuje na Bora Pavlovcica jako faworyta do wygrania dzisiejszej pary. Reprezentantowi gospodarzy tylko w jednej analizowanej serii nie udało się pokonać Roberta Johanssona, ale należy zaznaczyć, że skoczył od niego o 20 metrów dalej – o przegranej zdecydowały bonifikaty, a strata była symboliczna. W pozostałych próbach Słoweniec latał daleko a co najważniejsze – regularnie. Johansson pomimo bycia dobrym lotnikiem prezentuje się w tym tygodniu nieco gorzej od Pavlocica. Dlatego też postawię na Słoweńca. Na takie rozstrzygnięcie zakładu forBET oferuje kurs w wysokości 1.60. Jeżeli chcesz sprawdzić opinie o tym bukmacherze, możesz to zrobić pod tym linkiem.
forBet
1.60
Pavlovcic lepszy od Johanssona w pierwszej serii

grupa

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Piotr Żyła vs Halvor Egner Granerud

Nie przedłużając – przejdźmy od razu do analizy skoków obu panów. We wczorajszym jednoseryjnym konkursie Piotr Żyła zajął siódme miejsce, pomimo że oddał najdłuższy skok wczorajszego dnia – 239 metrów. Halvor Egner Granerud został sklasyfikowany na 18. pozycji po skoku na 221,5 metra. Co Piotrka stracił 12 punktów. W czwartkowym konkursie ta proporcja również była duża na korzyść Piotra Żyły. Urodzony w Cieszynie zawodnik zajął 10. miejsce po skokach na 214,5 oraz 230,5 metra. Jego dzisiejszy rywal nie zdołał zakwalifikować się do drugiej serii zawodów. Lądując na 199,5 metra, zajął odległą 37. lokatę. Seria próbna została jednak rozstrzygnięta na korzyść Norwega. Granerud skoczył 214 metrów i uplasował się na drugiej pozycji. Piotr Żyła wylądował na 207 metrze i został sklasyfikowany na siódmym miejscu, tracąc do swojego dzisiejszego rywala 8,7 punktu. W środowych kwalifikacjach ponownie lepszy okazał się Polak. Równe 220 metrów pozwoliło mu zająć 12. pozycję. Norweg oddał zdecydowanie słabszy skok. 203,5 metra, 28. miejsce, 15.5 punktu straty do Piotrka. Do analizy pozostały już tylko środowe treningi. Pierwszy z nich został rozstrzygnięty zdecydowanie na korzyść Norwega. Granerud poszybował na 223,5 metra i zajął trzecie miejsce. Piotr Żyła kompletnie zepsuł swoją próbę. 197,5 metra, 32. miejsce i 38,3 punktu straty do Halvora. W drugim treningu na rozbiegu nie stawił się Granerud. Piotr Żyła oddał skok na odległość 186 metrów i zajął 32. lokatę.

Co obstawiać?

Pomimo że wyniki analizowanych serii rozkładają się różnie, to jednak zdecydowanie przychylałbym się ku postawieniu na Piotra Żyłę. Dlaczego? Po pierwsze dlatego, że we wczorajszym oraz czwartkowym konkursie Polak zanotował bardzo dobre skoki i zajął wysokie pozycje. Tego samego nie można powiedzieć o Granerudzie, który – pomimo wspaniałego sezonu – w Planicy skacze po prostu słabo. Odległa pozycja Norwega w dwóch konkursach z rzędu nie wzięła się znikąd. Pamiętajmy, że po Mistrzostwach Świata w Oberstdorfie Norweg spędził prawie dwa tygodnie na kwarantannie, co mogło mieć duży wpływ na jego dyspozycję. Do tego dochodzi również szok spowodowany upadkiem Daniela Andre Tande, o którym wspominał w jednym z wywiadów. To również mogło sprawić, że Norweg skacze dosyć zachowawczo. Piotr Żyła – owszem – oddał bardzo słabe skoki w środowych treningach, ale należy pamiętać, że Piotrek zawsze na treningach skacze przeciętnie. Dwa ostatnie konkursy pokazały jednak, że na zawodach sprawa wygląda zdecydowanie inaczej. Stawiam więc na Piotra Żyłę. Kurs na jego zwycięstwo w tej parze wynosi 1.45. Sprawdź też inne zakłady bukmacherskie oferowane przez forBET i skomponuj swój wymarzony kupon. A teraz gramy!
forBet
1.45
Żyła lepszy od Graneruda w pierwszej serii

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.
  • Kliknij ForBET opinie i sprawdź naszą recenzję tego bukmachera.

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze