W ten weekend sporo się dzieje w grach Riot Games, takich jak League of Legends, czy Valorant. Nie dość, że trwa LEC, to jeszcze jesteśmy w środku drugich kwalifikacji do Valorant Champions Tour. Będziemy świadkami ciekawych meczów, a pod lupę wziąłem starcia fnatic z Valoranta oraz Rogue z Lola. Organizacja Beckhama zatrzyma FNC?

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

League of Legends European Championship

Misfits – Rogue

Piątek, 19.02.21 – 20:00

Pomimo tego, że Misfits w tym sezonie nie ma najlepszego startu i nie punktuje regularnie, to i tak sprawia wrażenie poukładanego zespołu, który dokładnie wie, jak chce grać. Misfits Gaming pokazało to m.in. w rywalizacji z G2 Esports, gdzie postawiło twarde warunki mistrzom Europy. MG mocno skupia się na grze wokół ważnych celów na mapie, jak smoki, czy wieże. Do tego nie radzi sobie najgorzej również jeżeli chodzi o wyniki, a część osób wręcz uważa, że to wersja demo G2. Jeżeli popatrzymy na ostatni weekend, to mamy obraz progresującego zespołu. Z meczu na mecz gra Misfits wygląda coraz lepiej. Najpierw było to widać w starciu z G2 Esports, a później w wygranej rywalizacji z Astralis. Łącznie MG ma na koncie bilans 3:6, ale to wcale nie odzwierciedla ich gry. Na ten moment są na ósmym miejscu, ale mogą realnie powalczyć o play-offy.

Jednak dzisiaj przyjdzie się im zmierzyć z bardzo silnym rywalem, jakim jest Rogue. Tak jak zapowiadałem przed sezonem, RGE może być jedynym zespołem, który rzuci rękawice G2 Esports. Dotychczas wyniki Inspireda i spółki potwierdzają tę tezę, a drużyna Polaków po dziewięciu spotkaniach ma na koncie siedem wygranych i tylko dwie porażki – z nieprzewidywalnym Schalke oraz właśnie mistrzami Europy. Łotry razem z G2 zajmują pierwsze miejsce w tabeli i jeżeli z tej pozycji chcą dostać się do play-offów, to nie mogą sobie pozwolić na żadne potknięcia, a takim niewątpliwie byłaby porażka na Misfits. W końcu to zespół o nieco mniejszym potencjale.

Co obstawiać?

Rogue już raz pokonało w tym sezonie Misfits Gaming. Było to w ramach pierwszego dnia drugiego tygodnia, ale wtedy MG jeszcze nie wyglądało tak pewnie, jak teraz. Jednak pomimo tego, że Misfits poczyniło progres i gra coraz lepiej, to nie uważam, żeby mogło się mierzyć z tak silną ekipą, jak RGE. Trymbi daje zbyt dużą pewność siebie na bot lanie, o czym pisałem ostatnio, co pozwala na większą kontrolę nad mapą, a Inspired jest w wysokiej formie i gra wokół ważnych obiektów. Taki obraz gry Rogue sprawia, że te pewnie szybko narzuci swój styl Misfits i nie powinno mieć problemów z wygraniem całego starcia. Dlatego to właśnie wygraną RGE typuje do kuponu. 

Moja propozycja: zwycięstwo Rogue
Kurs: 1.32

Zagranie na esport

Valorant Champions Tour

Fnatic – Guild Esports

Piątek, 19.02.21 – 18:00

Kwalifikacje do Valorant Champions Tour wcale nie są takie proste, gdyż drużyny najpierw muszą przejść pierwszy dzień otwartych eliminacji w systemie BO1, a następnie dwa dni, gdzie są mecze BO3. W tym czasie mogą trafiać na przeróżne ekipy, ale zazwyczaj jest tak, że to te najlepsze awansują dalej. Nie inaczej jest tym razem, gdyż dzisiaj będziemy świadkami rywalizacji Fnatic z Guild Esports oraz Team Heretics z Chakalaka (Polacy). Pod lupę bierzemy jednak rywalizację FNC z drużyną Beckhama. Angielska formacja nie ma być może w składzie gwiazd światowego formatu lub byłych znanych zawodników CS-a, ale i tak odnosi sukcesy.  Na dziesięć ostatnich meczów wygrała aż dziewięć razy. Należy jednak podkreślić, że większość z tych ekip, to były dość przeciętne zespoły, gdyż takie są w pierwszych etapach kwalifikacji.

Ten sam case spotyka również Guild Esports i inne profesjonalne zespoły. Jednak jeżeli weźmiemy pod uwagę rywalizację na topowe ekipy, to FNC ostatnio walczyło np. podczas RedBull Home Guards, gdzie najpierw ograło OG Esports 2:0, a później rzuciło wyzwanie Liquid, które ostatecznie przegrało 2:3. doma i spółka sprawiają wrażenie mocnej ekipy, a szczególnie Chorwat. Jego najlepsze wybory to fighterzy, jak Raze i robi nimi ogromną wręcz przewagę.  Na tym tle Guild Esports nie wygląda wcale źle. Organizacja, której twarzą jest Beckham, ma w składzie Valoranta szwedzki zespół na czele z Leo, który gra pierwsze skrzypce. Jannesson również ma ogromny wpływ na wyniki swojego zespołu, ale te wcale nie są już tak dobre, jak w przypadku fnatic. W ostatnich kwalifikacjach do Valorant Championsip Tour, GE uległo OG Esports 0:2, a wcześniej np. podczas RedBull Home Guards okazało się gorsze od Team Liquid, z którym przegrało 0:2. 

Co obstawiać?

Wydaje się, że styl gry fnatic jest idealnie dobrany pod taką ekipę, jak Guild Esports. Jednak obydwie drużyny mają różne kompozycje, np. FNC nie korzysta z usług Sage, ale za to wybiera np. Viper. To dość ciekawe rozwiązanie, gdyż przecież do wyboru są znacznie lepsi, a przynajmniej teoretycznie, kontrolerzy. Warto to mieć na uwadze. Jednak myślę, że fnatic i tak ma większe szanse na końcowe zwycięstwo i to właśnie ten zakład wybieram do AKO, a kurs łączny wynosi 2.20!

Moja propozycja: zwycięstwo fnatic
Kurs: 1.67

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

kupon LEC, VCT, sts