Drugi dzień w światowej stoicy darta zapowiada się zdecydowanie bardziej pasjonująco niż wczorajsze zmagania. Od dzisiaj będziemy mieli dwie sesje w ciągu dnia. Jedna rozpoczynać się będzie od 13:30, natomiast wieczorna będzie od 20:00. Do rywalizacji o miano najlepszego zawodnika świata wkracza kilku bardzo dobrych darterów, którzy pojawią się w naszym zestawieniu! My skupiamy się na czwartkowej sesji wieczornej, gdzie będziemy mogli oglądać dwóch Holendrów, Niemca oraz zawodniczkę z Anglii. To właśnie ta czwórka pojawia się na naszym kuponie. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy na czwartkową rywalizację w Ally Pally! 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1600 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Ryan Meikle vs Fabian Schmutzler: typy i kursy bukmacherskie (16.11.2021 r. – 21:00)

Stwórz konto w STS! Skorzystaj z naszego kodu promocyjnego i odbierz do 234PLN na zakład bez ryzyka! 

Młodsze zestawienie mojej pierwszej propozycji na nasz kupon. W sesji wieczornej zobaczymy pojedynek holendersko-niemiecki, gdzie faworytem do awansu jest zawodnik z Niderlandów, a więc Ryan Meikle. Gracz, który od jakiegoś czasu gości już w tourze, ale jeszcze nie uzyskał sukcesu na miano wyższego miejsca rankingowego. Jest to obecnie gracz, który plasuje się na 71. miejscu w rankingu światowym, a ostatnie występy zagwarantowały mu występ na arenie w Alexandra Palace. Bardzo dobry mecz w jego wykonaniu podczas ostatniej telewizyjnej imprezy, a więc finałów Playersów. Tam w pierwszej rundzie pokonał swojego rodaka, van Duijvenbode w stosunku legowym 6:5. Bardzo dobry mecz i wysokie średnie, a także obecność trzy razy na najwyższej nocie w tarczy. Drugi mecz przeciwko Andersonowi pokazał jednak, że nie jest on gotowy na równą rywalizację kilka dni pod rząd. Przegrał dosyć widocznie, a średnie nie były już tak widowiskowe, jak w pierwszym meczu i na trzy lotki zaliczył spadek prawie o 20 punktów średniej. Do tego rzadkie wizyty na 180 i 140. W poprzednim roku odpadł w pierwszej rundzie, pomimo lepszego wyniku na tarczy niż jego rywal, jednakże Keegan Brown kończył bardzo wysokie wartości, co dało mu wygrana 3:0 w stosunku setowym. Czy dzisiaj Ryan podejdzie z większym spokojem do spotkania?

Może tak być, gdyż jego rywal teoretycznie nie jest z najwyższej półki. Jednak ciężko jest ocenić tego zawodnika, gdyż bliżej poznaliśmy go tylko podczas dwóch ostatnich turniejów kwalifikacyjnych, które wygrał i uzbierał wystarczającą liczbę punktów, co dało mu awans do drabinki głównej. Ciężko jest mi się odnieść do możliwości, jakie może on nam zafundować. Z pewnością musi potrafić grać w darta, ale ma on dopiero 16 lat i obecność na seniorskiej scenie Mistrzostw Świata może go dosyć zestresować. Możliwe, że pokazałby nam się, jak jego rodak w jednej z poprzednich edycji, Nico Kurz, który bardzo mocno zyskał występem telewizyjnym. Ja jednak nie liczyłbym na taki występ i tym samym kieruje swój typ na under maxów w spotkaniu.

Co obstawiać?

W tym przypadku jestem bardzo zdziwiony linią, jaka została wystawiona na liczbę maksów w pojedynku tych panów. Obaj bez doświadczenia na tak dużym turnieju telewizyjnym. Fabian po raz pierwszy pokaże się nam na tak dużej scenie darta, a do tego, nie jesteśmy w stanie bardzo dokładnie odnieść się do jego formy, gdyż tylko dwa razy pokazał się nam na turnieju kwalifikacyjnym. Do tego Meikle, który mocno polega na dyspozycji dnia w swoich występach. Dla mnie ten mecz musi się zakończyć wynikiem poniżej 7. maxów! 

STS
1.55
Poniżej 6,5 maxów w meczu

grupa

Ron Meulenkamp vs Lisa Ashton: typy i kursy bukmacherskie (16.12.2021 r. – 22:00)

Pierwsza z kobiet rusza do boju na podbicie darterskiej areny, która od początku istnienia nie została jeszcze zdobyta przez żadną kobietę. Jednak mówię to trochę z przymrużeniem oka, gdyż Lisa w ostatnim czasie jest daleka od swojej optymalnej formy, którą prezentowała nawet i rok temu. Jako pierwszego rywala dostała zawodnika, z którym już w swojej karierze wygrała. Było to podczas Playersów w 2020 roku, a więc stosunkowo niedawno. Lecz jednak od tego momentu Lisa Ashton nie zrobiła ani znacznego progresu, ani nie przedarła się na większe turnieje, gdzie mogła narobić szumu. Jest stałą bywalczynią Mistrzostw Świata oraz Grand Slamu, ale jest to zbyt mało, aby uzyskać stałą kartę w turniejach PDC i tam zdobywać ogranie oraz doświadczenie. Jedynie mogła szlifować się w trakcie zaproszenia na Players Championship, gdzie podczas całej edycji udało jej się tylko kilkukrotnie pokonać swoich rywali. Dużo bliżej tego po tym sezonie jest Fallon Scherrock, która zdecydowanie odcisnęła większe piętno w tegorocznej rywalizacji telewizyjnej. Lisa w poprzednim roku rywalizowała z Adamem Huntem, którego prawie wyrzuciła z zawodów mistrzowskich. Przegrała 3:2 w stosunku setowym, a ostatni leg przegrała po pudle w double i wysokim kończeniu jej rywala. Ostatnie jej występy nie były porywające. Średnia w okolicach 90. punktów i tylko 4 wygrane legi na trzy mecze w Grand Slam of Darts. Jak potoczy się jej dzisiejsza rywalizacja?

Zdecydowanie spotka się z zawodnikiem, który nie jest nie do przejścia, jak na umiejętności Angielki. Lisa już dwukrotnie mierzyła się z zawodnikiem z Holandii i raz wyszła z tej potyczki zwycięsko. Ron Meulenkamp dał poznać się ostatnio z bliższej strony podczas rywalizacji w Players Championship Finals 2021, gdzie w pierwszej rundzie zmierzył się z Krzysztofem Ratajskim. Można rzec, że tam dostał dosyć srogie od Polaka, który pozwolił, aby Ron wygrał tylko jeden leg. Jednak można tak powiedzieć widząc tylko wynik, ale sam mecz miał dosyć żmudny przebieg, a zawodnicy nie popisywali się wysokimi punktacjami. Holender w swojej ostatniej formie, nie może mierzyć się z zawodnikami o wyższym rankingu. Bardzo dużo wartości traci jego gra, gdy przychodzi do wykończenia legów. W pojedynku z Ratajskim miał tylko jedną trafioną lotkę, na pięć takich możliwych, co dało mu tylko 20% skuteczności w tym aspekcie gry. W innych turniejach telewizyjnych nie miał okazji się stawiał w tym roku, gdyż nie był w stanie się do nich zakwalifikować. Dzisiejszy mecz może nie stać na bardzo wysokim poziomie, jednak liczę, że nie będzie on długo trwał. W zeszłym roku Ron poradził sobie w pierwszej rundzie z Krcmarem, a w drugiej dzielnie walczył z van der Voortem. Dzisiaj powinien także awansować do drugiej rundy, jednak ja skupie się na innym czynniku rywalizacji.

Co obstawiać?

W tym pojedynku ponownie skieruje się ku twierdzeniu, że nie zobaczymy aż tylu maxów. Jestem mocno zaskoczony linią, jaką wystawili bukmacherzy, ale uważam, że należy to wykorzystać. W ostatnim czasie po jednej, jak i po drugiej stronie dzisiejszych konkurentów, specjalnością nie jest rzucanie bardzo wysokich not, a tym bardziej 3xT20. Dlatego dzisiaj zdecyduje się zagrać na under 180. punktów w wykonaniu Rona i Lisy. Gram na poniżej 7 fulli w tym spotkaniu! Ostatnie starcia telewizyjne w ich wykonaniu pokazały, że daleko im do częstej obecności na maxach, tak więc z chęcią skorzystam z wystawionej linii i mam nadzieję, że ten mecz nam się nie będzie przeciągał.

STS
1.60
Poniżej 6,5 maxów w meczu

Kupon STS dart MŚ 16.12.2021

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze