Pojeb**o nas? Być może, ale nie to jest teraz najważniejsze. Kluczowa informacja jest taka, że w październikowej edycji Typomanii mamy dla Was już nie 2, ale aż 3 wycieczki! Wy się rozkręcacie, to my nie możemy być gorsi.

Jak zgarnąć wycieczkę?

Odpowiedź jest prosta: znajdź się w gronie 3 najaktywniejszych graczy Typomanii, którzy na koniec października będą mieli na swoim koncie najwięcej punktów. A potem pozostanie Ci zastanawiać się, gdzie by tu polecieć…

Nie masz jeszcze konta na typomania.net?

  1. Wejdź teraz na typomania.net i zarejestruj się
  2. Kliknij w przycisk „Dołącz do gry” i połącz swój profil w Typomanii z kontem u bukmachera
  3. Po uzyskaniu pozytywnej weryfikacji po prostu obstawiaj, a punkty same będą się naliczać!

1  P L N = 1  P K T


Uwaga! Do Typomanii mogą dołączyć tylko osoby, które założyły konto u bukmachera z odpowiednim kodem. Zrób to TERAZ, żeby mieć pewność, że bez problemu wejdziesz do Typomanii i powalczysz o nagrody.

Kod rejestracyjny do STS: 1259PLN [KLIKNIJ]

Kod rejestracyjny do forBET: 2120PLN [KLIKNIJ]

Kod rejestracyjny do PZBuk: 600PLN [KLIKNIJ]


To co, gdzie lecisz?

Wygranie tej wycieczki może okazać się najłatwiejszą sprawą. O wiele trudniej będzie zdecydować się, gdzie polecieć! Ale nie oszukujmy się – kto by nie chciał takich problemów…

Cóż, rozdajemy Wam wycieczki, więc czujemy się w obowiązku, żeby pomóc Wam z tym dylematem. Podrzucamy kilka propozycji, na które sami byśmy się chętnie skusili.

Grecja

Kiedy słyszysz hasło: Grecja, możesz widzieć tylko jedno – malownicze wyspy. Spośród 2500 greckich wysp jako turysta masz do wyboru 165, ponieważ właśnie tyle jest zamieszkałych. Do najpopularniejszych należą: Kreta, Rodos, Korfu, Zakynthos, Kefalonia, Santorini czy też Mykonos.

  • Jesteś typem imprezowicza i nie do końca interesują Cię spacerki czy degustacja win?

Wybierz Rodos. Roi się tam od kawiarni, barów i klubów. Jak dobra zabawa, to właśnie tam.

  • Jesteś typem sportowca i lubisz aktywny wypoczynek?

Kos jest dla Ciebie. Znajdziesz tam więcej sportowych zapaleńców, którzy uprawiają takie sporty jak: surfing, windsurfing, kitesurfiung, żeglarstwo, jazda konna, nurkowanie czy jazda na rowerze.

  • Jesteś typem wygodnego plażowicza?

Jak urlop, to po prostu plażing i smażing z drinkami pod nos. Jeśli zgadzasz się z tym stwierdzeniem, to grecką wyspą dla Ciebie jest wyspa Zakynthos znana ze złocistych plaż i otaczających je wysokich klifów.

Wybór Grecji to gwarancja: niezapomnianych krajobrazów, pięknej pogody i przepysznego jedzenia.Plaża

Tunezja

A może Afryka? I wypoczynek nad Morzem Śródziemnym?

Jeśli obejmiesz właśnie ten kierunek, na pewno nie pożałujesz – na miejscu czeka szereg niezapomnianych atrakcji, których nie doświadczysz nigdzie indziej.

Idealnym przykładem będzie oczywiście 3-dniowe safari na Saharze. W pakiecie możesz zaliczyć przejazd na wielbłądzie, przejść góry Atlasu Wysokiego czy spędzić noc w beduińskim obozowisku i zjeść prawdziwą, marokańską kolację pod gołym niebem, obserwując gwiazdy…

Sahara

Ibiza

“Just give me one night in Ibiza…” – no problem!

Ibiza to prawdziwa mekka imprezowiczów. Jeśli się bawić, to właśnie tam.

Do najpopularniejszych klubów na Ibizie należą: Pacha, Es Paradis, Amnesia, Space i rzecz jasna – Priviligie.

Co tu więcej pisać… zdjęcia mówią same za siebie.

Klub na Ibizie

Miejsce wybrane?

W takim razie zarejestruj się na: TYPOMANIA.NET i odbierz swoją wycieczkę!