Dziś wtorek, czyli standardowo liga szwedzka. Jak dotąd typowaliśmy dwukrotnie Elitserien i za każdym razem kupon okazał się zielony. Mam nadzieję, że dzisiejszy gruby kupon będzie bardzo owocny i zgarniemy duży profit. Przed nami bardzo ciekawe mecze, które rozpoczną się o godzinie 19 na czterech torach. Ja wybrałem 3 typy, które moim zdaniem są najpewniejsze. Jak poradzą sobie faworyci? Czy goście odnajdą sposób aby pokonać miejscowych? Czy będzie jakaś niespodzianka? Czekamy jeszcze kilka godzin do rozpoczęcia i liczymy na dobre ściganie!

1200 PLN od depozytu +280 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

sts bez ryzyka 280 PLN

Dackarna Malilla – Lejonen Gislaved

Wtorek, 25.08.20 – 19:00

Przed nami hit kolejki, czyli starcie pomiędzy Dackarna Malilla a Lejonen Gislaved. Na pierwszy rzut oka mecz powinien być wyrównany. Moim zdaniem gospodarze na pewno postawią się drużynie przyjezdnej, lecz nie powinni im przeszkodzić w wygraniu tego pojedynku. Dackarna przystępuje do tego spotkania w dość dużym osłabieniu, ponieważ nie zobaczymy dzisiaj Frederika Jakobsena, który jest filarem tej drużyny. Posiada średnią 2,63 na bieg (własny tor), także jego brak będzie widoczny. Jeśli chodzi o drużynę Lejonen to tutaj oprócz braku Adriana Gały, każdy lider jest już na miejscu. Potężna trójka, czyli Nicolai Klindt, Robert Lambert oraz Rohan Tungate powinni zrobić robotę. Są w niesamowitej formie i inny wynik niż dwucyfrowy każdego z nich, byłby sporym zaskoczeniem. Jeśli zobaczymy na średnie meczowe, to zauważymy, że wymieniona trójka ma niesamowite wyniki (Lambert 14,00  Tungate 11,33 Klindt 10,50). Dodam również, że pod numerem 3, zobaczymy Mathiasa Thornbloma, który również jest świetnym zawodnikiem na szwedzkich torach. Mając taki skład to musi się udać, dodając do tego poważne osłabienie rywali. Tak naprawdę w Maillili nie ma dziś zbyt wielu plusów. Oprócz Berntzona oraz Thorssella i może Andersena nie ma zbyt wiele argumentów, aby osiągnąć dobry wynik. Plusem może być tylko tor, lecz patrząc na obsadę dzisiejszego spotkania i to jak doświadczeni są rywale to raczej nie powinni mieć problemu.

Spójrzmy teraz na ostatnie wyniki obu zespołów. Dzisiejsi gospodarze jak dotąd po 4 spotkaniach posiada 5 punktów. Na własnym obiekcie dwukrotnie wygrała (z Piraterna Motala 55:34 oraz Indianerna Kumla 48:42). Nie można jednak tych wyników przełożyć na dzisiejsze spotkanie, ponieważ tak jak mówiłem brak Frederika jest potężnym ciosem, po którym raczej się nie podniosą. Jeśli chodzi o zespół z Gislaved to faktem jest, że przegrali ostatnie wyjazdowe spotkanie 47:43, lecz trzeba zauważyć, że z tego trio był tylko Lambert, który zrobił aż 17 punktów. Gdy cofniemy się troszkę wstecz i poszukamy meczu, gdzie trójka liderów jechała w jednym meczu to zatrzymamy się przy starciu z Masarną, gdzie gospodarze wygrali 58:32. Nie był to jednak maksymalny pokaz siły, dlatego, że zostawali zmieniani przez słabszych kolegów z drużyny. Wtedy Robert Lambert oraz Rohan Tungate zdobyli komplety, natomiast Klindt w 4. startach zdobył 10 oczek. Patrząc na wystawione przez bukmachera kursy, jestem troszkę zdziwiony, dlatego, że siła gości będzie na pewno potężna. Uważam, że handicap w stronę zespołu z Gislaved, który wynosi -2,5 po kursie 2.10 jest świetną opcją nawet na singla.

Dackarna Malilla – Lejonen Gislaved

Typ: Lejonen Gislaved -2,5 handicap

Kurs: 2.10

zuzel

Piraterna Motala – Rospiggarrna Hallstavik

Drugim meczem, który umieścimy w dzisiejszym kuponie to starcie pomiędzy Pirateną Motala oraz Rospiggarna Hallstavik. Przeglądając ofertę bukmachera, od razu pod lupę wziąłem ten mecz, ponieważ moim zdaniem wygrana gości z handicapem -4,5 po kursie 2.22 jest kolejną kapitalną opcją na dzisiejsze zmagania w Elitserien. Oznacza to, że goście muszą to spotkanie wygrać minimum 48:42. Patrząc na formę oraz przede wszystkim składy, powinien być to najmniejszy wymiar kary. Trzeba powiedzieć sobie szczerze, że Piraterna jest po prostu słaba. W dodatku dzisiaj nie zobaczymy, jednego z trójki zawodników, którzy jeszcze jakoś ciągną ten zespół i tak bardzo się nie kompromitują. Mowa tutaj o Adamie Ellisie, który miał fatalny wypadek w Gorican. Nie będzie jednak stosowanej ZZ, ponieważ w jego miejsce trener posyła do boju Tima Sorensena. Tak naprawdę jego forma jest niewiadomą, lecz nie sądzę, aby zdobywał same trójki. Oprócz Petera Kildemanda oraz Jonasa Davidssona, który na własnym stadionie jest znakomity (29 na 30 możliwych punktów w 2 meczach), trudno doszukiwać się tutaj kolejnych plusów. Nawet jeśli spojrzymy na statystyki to zobaczymy, że oprócz trójki,  o której wspomniałem wyżej, żaden z zawodników nie ma na własnym owalu wyższej średniej biegowej niż 1. Jest to potężna bolączka zespołu z Motali i mierząc się z takim zespołem jak Rospiggarna, będzie to na pewno zauważalne. Goście są bardzo stabilnym zespołem i nie ma czegoś takiego jak u gospodarzy, że jest trójka (dziś dwójka) liderów a potem długo, długo nic. Tam każdy jeździ na dobrym poziomie i osiąga zadowalające wyniki. Hallstavik na 4 spotkania przegrało tylko jedno na wyjeździe w Gislaved. Mimo to, był to bardzo dobry mecz, ponieważ zdobyli 40 punktów, a u tamtejszych gospodarzy jechała trójka gladiatorów (Lambert-Klindt-Tungate). Oprócz tego wszystkie spotkania wygrali 49-41. Myślę, że dzisiaj powinno być nawet lepiej, ponieważ tak jak pisałem, Rospiggarna ma o wiele lepszy skład, który robi dobre wyniki. Nie można tego powiedzieć o Motali, która przystępuje do tego składu w osłabieniu. Dwójką zawodników będzie ciężko dobić do 40, a co dopiero pokusić się o zwycięstwo. Jeśli jednak wygraliby to starcie to byłbym w wielkim szoku. Myślę jednak, że 48 punktów powinno wpaść na korzyść gości, co będzie skutkować kolejnymi punktami do tabeli.

Piraterna Motala – Rospiggarrna Hallstavik

Typ: Rospiggarrna Hallstavik -4,5 handicap

Kurs: 2.22

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

 

sts

Zaloguj się aby dodawać komentarze