Wczoraj za nami nieudany dzień. Na dzisiaj przygotowałem zakład specjalny, który polubiliście. Tym razem gramy w Forbet i liczymy na łączną liczbę rzutów rożnych w trzech rywalizacjach. Zameldujemy się w Norwegii, Szwajcarii oraz w Szwecji i mam nadzieję na wiele kornerów. Faworyci par muszą odrabiać straty, dlatego tym bardziej celuje w stałe fragmenty gry. Zapraszam do lektury!

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bodo/Glimt – Linfield: typy i kursy bukmacherskie (27.07.2022)

Mistrz Norwegii był nieco zaskoczony podczas pierwszej rywalizacji w walce o trzecią rundę eliminacyjną do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Optycznie faworyt wyglądał lepiej w Irlandii Północnej, ale liczy się to, co jest w siatce i to rywale znajdują się w lepszej sytuacji przed rewanżem. Niemniej jednak druga rywalizacja odbędzie się w Bodo/Glimt i tutaj gospodarze są wyraźnym faworytem. W lidze idzie coraz lepiej i trzecia pozycja na ten moment to potwierdza. Czy uda się przełożyć formę z Eliteserien na kwalifikacje? Powstrzymać Mistrza Norwegii pragnie ponownie Linfield, który stawiany jest w roli totalnego outsidera w tej parze. O ile u siebie udało się skromnie zwyciężyć 0:1, tak na wyjeździe będzie piekielnie ciężko, aby utrzymać tę przewagę. Przypomnijmy, że przyjezdni w pierwszej rundzie musieli w delegacji uznać wyższość TNS, co nie jest dobrym prognostykiem przed środowym meczem. Czy stać ich na kolejną niespodziankę?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 lipca 2022 09:46.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Bodo/Glimt zakończyło się zwycięstwem 5:0 z Jerv
 • Bodo/Glimt znajduje się na 3. miejscu w lidze z dorobkiem 28 punktów
 • Bodo/Glimt to aktualny Mistrz Norwegii
 • Ostatnie spotkanie Linfield zakończyło się zwycięstwem 1:0 z Bodo/Glimt
 • Linfield nie rozpoczęło jeszcze sezonu ligowego
 • Linfield to aktualny Mistrz Irlandii Północnej
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Linfieldu 1:0
 • Było to ich jedyne bezpośrednie spotkanie w historii

Co obstawiać?

Jako że Bodo/Glimt musi odrabiać straty to zdecydowałem się dołożyć to spotkanie do naszego specjala z rzutami rożnymi. Jasne, faworyci mogą bardzo szybko zniwelować stratę przywiezioną z Irlandii Północnej, ale nie sądzę, aby zatrzymali się na 1-2 trafieniach. Gospodarze zrobią wiele, aby upokorzyć przeciwnika i to często oglądamy w lidze. W weekend Mistrzowie Norwegii pokonali Jerv 5:0, zaliczając przy tym 10 stałych fragmentów gry. Im dłużej będzie utrzymywał się niekorzystny wynik w dwumeczu dla Bodo/Glimt, tym lepiej dla naszego zakładu. Spodziewam się, że Linfield w swoim stylu również coś dołoży do ogólnego dorobku. W pierwszym starciu oglądaliśmy 8 kornerów, tym razem sytuacja jest niekorzystna dla faworyta i liczę na więcej rzutów rożnych. Gramy w Forbet, gdzie czekają na Ciebie bonusy na start!

forBet
3.75
Przynajmniej 30 rzutów rożnych w 3 spotkaniach (Combo Expert)

Grupa FB

Zurich vs Karabach (27.07.2022)

Przenosimy się do Szwajcarii, gdzie Mistrz Szwajcarii podejmie Mistrza Azerbejdżanu. Wielu kibiców z Polski było zdania, że gospodarze nie mają większych szans w rywalizacji z Karabachem. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że Zurych to nie Lech Poznań i z trudnego terenu piłkarze tego klubu przywieźli bardzo dobry rezultat. Porażka 2:3 jest jak najbardziej do odrobienia i nie należy lekceważyć Szwajcarów, którzy mają potencjał, aby awansować do fazy grupowej Ligi Mistrzów. W weekend w lidze nie poszło im najlepiej, ale wszystkie siły skupione są na dzisiejszej rywalizacji. Ich przeciwnikiem będzie Karabach, który doskonale znamy z dwumeczu z Lechem Poznań. O Ile u siebie zdominowali naszego reprezentanta 5:1, tak na wyjeździe zespół ten nie wyglądał najlepiej. Tutaj potrzeba zdecydowanej poprawy, aby myśleć o kolejnej rundzie kwalifikacji. Przyjezdni nie rozpoczęli jeszcze zmagań ligowych, co może kondycyjnie wyjść na plus. Jak tym razem spisze się Mistrz Azerbejdżanu w delegacji?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 lipca 2022 09:46.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Zurychu zakończyło się remisem 0:0 z Luzern
 • Zurych znajduje się na 9. miejscu w lidze z dorobkiem 1 punktu
 • Zurych to aktualny Mistrz Szwajcarii
 • Ostatnie spotkanie Karabachu zakończyło się zwycięstwem 3:2 z Zurychem
 • Karabach nie rozpoczął jeszcze sezonu ligowego
 • Karabach to aktualny Mistrz Azerbejdżanu
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Karabachu 3:2
 • Dwa ostatnie spotkania, które zostały rozegrane pomiędzy tymi zespołami, zakończyły się 1 remisem i 1 zwycięstwem Karabachu

Co obstawiać?

Jak gra Karabach to warto iść w rzuty rożne, ponieważ jest to bardzo overowa drużyna pod tym względem. W dotychczasowych meczach eliminacyjnych zespół ten wykonywał odpowiednio 8, 7, 10 kornerów. Liczę również na Zurych, który będzie zmuszony atakować i oby to przełożyło się na stałe fragmenty gry. W Azerbejdżanie padło ich łącznie 12 i taka liczba nas ponownie satysfakcjonuje. Nie sądzę, aby goście zamknęli się na swojej połowie, to nie jest w ich stylu i oczekuję interesującej rywalizacji. Skorzystaj z kodu promocyjnego w Forbet!

forBet
3.75
Przynajmniej 30 rzutów rożnych w 3 spotkaniach (Combo Expert)

Malmo – Zalgiris: typy i kursy bukmacherskie (27.07.2022)

Naszym ostatnim przystankiem będzie Malmo i starcie miejscowego klubu piłkarskiego z Mistrzem Litwy. Co by nie mówić, gospodarze nie mogą być zadowoleni z ostatniego występu w ramach eliminacji do LM. Porażką 0:1 boli, szczególnie gdy stworzyłeś sobie kilka sytuacji na gola, ale nic nie chciało tamtego dnia wpaść do siatki przeciwnika. Całe szczęście, że rewanż odbędzie się na własnym obiekcie i tym samym otwiera się możliwość walki o awans do kolejnej rundy kwalifikacyjnej. Zalgiris zaimponował mi tydzień temu. Podeszli bezkompromisowo do przeciwnika i mecz ten wcale nie musiał zakończyć się 1:0. Ciekawy jestem ich postawy na wyjeździe i czy brak własnych ścian nie będzie zbytnio przeszkadzał piłkarzom gości. Przyjezdni skromną wygraną otworzyli sobie bramy, aby wyeliminować wymagającego rywala i tym samym sprawdzić sporą niespodziankę. Czy Mistrz Litwy stać na kolejny dobry występ, tym razem w Szwecji?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 lipca 2022 09:46.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Malmo zakończyło się zwycięstwem 3:1 z Sirius
 • Malmo znajduje się na 5. miejscu w lidze z dorobkiem 30 punktów
 • Malmo to aktualny Mistrz Szwecji
 • Ostatnie spotkanie Zalgirisu zakończyło się zwycięstwem 1:0 z Malmo
 • Zalgiris znajduje się 1. miejscu w lidze z dorobkiem 41 punktów
 • Zalgiris to aktualny Mistrz Litwy
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Zalgirisu 1:0
 • Trzy ostatnie spotkania, które zostały rozegrane pomiędzy tymi drużynami, zakończyły się 1 wygraną Malmo, 1 remisem i 1 zwycięstwem Zalgirisu

Co obstawiać?

Oczywiście tym meczem zamykamy nasz specjal z rzutami rożnymi. Pierwszy wynik 1:0 dla Zalgirisu nieco determinuje przebieg dzisiejszej rywalizacji. To Malmo od początku będzie starało się odrabiać straty, ale przyjezdni korzystać z kontrataków. Mam nadzieję, że to przełoży się na wiele kornerów, ponieważ na Litwie oglądaliśmy 11 takich stałych fragmentów gry. Mistrz Szwecji u siebie w starciu z Vikingurem Reykjavik aż 10-krotnie wznawiał grę z narożnika boiska i uważam, że mocno zmotywowani gospodarze będą szukać swoich szans w bocznych strefach. Liczę, że outsider jak najdłużej utrzyma dla siebie korzystny rezultat w kontekście awansu.

forBet
3.75
Przynajmniej 30 rzutów rożnych w 3 spotkaniach (Combo Expert)

Zakładka Combo Ekspert Forbet

27.07. Combo Expert Forbet

Forbet LM 27.07. AKO

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze