Mogłoby się wydawać, że ostatni mecz Polaków w tym roku jest mało istotny. Nic bardziej mylnego! W tym spotkaniu będziemy mieli okazję pożegnać legendę naszej drużyny – Łukasza Piszczka. Taki mecz jest kolejną okazją do poprawy naszej gry oraz wyuczenia pewnych schematów, które przydadzą się na EURO. Spróbujemy zrewanżować się za ostatnią porażkę w Ljubljanie. I najważniejsze – nic tak pozytywnie nie nastroi kibiców i całej drużyny jak przekonujące zwycięstwo na koniec udanych eliminacji. Oprócz meczu Polski ze Słowenią w mojej analizie znalazło się jeszcze drugie starcie z naszej grupy Łotwa – Austria. Z okazji dzisiejszego meczu STS przygotował zakład bez ryzyka aż do 200 PLN! Nie wejdzie – otrzymasz zwrot! Zapraszam do analizy!

Załóż konto w STS – 1259 złotych na start + voucher 1500 PLN

Przejdź do rejestracji w STS

KOD PROMOCYJNY: 1259PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Polska vs Słowenia

Czas na ostatni mecz naszej reprezentacji w tym roku. Każdy z nas może mieć inne opinie na temat ostatnich spotkań naszej drużyny, ale ja będę stał przy tym, że kończące się eliminacje są dla nas bardzo udane. Oczywiście styl naszej drużyny nie jest najlepszy i wspominałem o tym już przed starciem z Izraelem. Jednak na szczęście wszystkie niedociągnięcia przesłaniają naprawdę dobre wyniki. Uważam, że na Mistrzostwach lepiej grać skutecznie i przechodzić do kolejnych rund niż zagrać pięknie, ale szybko odpaść. Połączenie tych dwóch aspektów jest oczywiście najbardziej pożądane, ale chyba zgodzimy się, że każdy z nas w tym przypadku wybrałby solidne punktowanie.

 „Z pierwszej połowy jestem bardzo zadowolony. To była idealna połowa pod względem taktycznym. (…) Zwycięstwo dało nam pierwsze miejsce w wyrównanej grupie. Nie mieliśmy w niej topowych drużyn, jak Hiszpania czy Belgia, ale ta grupa była niewygodna. Potrzebowaliśmy czasu, żeby wejść na odpowiedni poziom. We wtorek czeka nas ostatnie i bardzo ważne spotkanie na Stadionie Narodowym. Chcemy się tam zaprezentować z dobrej strony i zakończyć rok wygraną” tak po ostatnim meczu wypowiedział się trener naszej drużyny, Jerzy Brzęczek. Może ktoś uważa, że są to mało znaczące słowa, ale uważam, że są one prawdziwe. Pierwsza połowa starcia z Izraelem była w naszym wykonaniu bardzo udana. Kontrolowaliśmy przebieg gry, część akcji mogła sią podobać, pierwsza bramka ustawiła naszą grę i tylko brak skuteczności spowodował, że nie zdobyliśmy kolejnych goli.

Co do dzisiejszego spotkania to podobnie jak w przypadku starcia z Izraelem jestem przekonany, że zagramy w nim o zwycięstwo. Mecz przed własną publicznością, ostatni występ Łukasza Piszczka, dobre zakończenie udanych eliminacji, rewanż za wyjazdową porażkę i kolejny progres w naszej grze. Jak widać argumentów mówiących nam, że dzisiaj zagramy o kolejny komplet punktów jest naprawdę bardzo dużo.

Nie mógłbym nie napisać kilku słów o Łukaszu Piszczku. Zawodnik Borusii Dortmund rozegra dzisiaj 66. mecz z orzełkiem na piersi. Chyba każdy zgodzi się z tym, że jest to jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy obrońca w historii naszej reprezentacji. Trzeba również przyznać, że Piszczek w latach swojej świetności (obok Daniego Alvesa i Philippa Lahma) śmiało mógł być nazywany najlepszym prawym obrońcą świata. Zawodnik BVB to po prostu wybitny piłkarz, którego moim zdaniem można nazwać legendą reprezentacji Polski. Łukasz, dziękujemy!

Co obstawiać?

W meczu z Izraelem zaasekurowałem się podpórką, która okazała się niepotrzebna. Co prawda w końcówce meczu rywal nas przycisnął, ale raczej to zwycięstwo nie było zagrożone. Dzisiaj zrezygnuję z podpórki i postawię na wygraną Polaków. Wspominałem już o tym jak wiele czynników sugeruje walkę o komplet punktów, więc nie będę ich tutaj powtarzał. Zwrócę jednak uwagę na jeden banalny, ale ważny aspekt – jesteśmy po prostu drużyną zdecydowanie lepszą od Słowenii i nie wierzę, żebyśmy nie wygrali dzisiejszego meczu. Słoweńcy przegrali w ostatnim czasie z Austrią i Macedonią Północną, a w dodatku bardzo się namęczyli w starciu z Łotwą. Ich forma jest daleka od tej jaką zaprezentowali w poprzednim meczu z Polakami i nie sądzę, żeby do dzisiaj do niej powrócili. Dzisiejszy mecz jest ostatnim w tym roku i niech on będzie dla nas jak najbardziej udany!

Nasz typ: 1

Kurs: 1.67

Baner - skubiemy bukmachera

Łotwa vs Austria

Drugim meczem jaki znalazł się na moim kuponie jest starcie Łotyszów z Austriakami. Po samym spojrzeniu w tabelę łatwo dojść do wniosku, że jest to przysłowiowy mecz „o pietruszkę”. Jednak uważam, że warto go rozważyć w kontekście wartościowego skompletowania dubelka.

Faworyt tego meczu jest jeden i jest nim oczywiście Austria. Chyba nikt nie ośmieli się stwierdzić, że ta drużyna nie wygra dzisiejszego pojedynku. Zespół Franco Foda już jakiś czas temu wszedł na odpowiednie tory i na 21 ostatnich możliwych punktów zgarnął aż 19! Bez wątpienia można stwierdzić, że jest to druga najsilniejsza drużyna w naszej grupie, która w pełni zasłużyła sobie na awans. W dzisiejszym meczu Austriacy powinni potwierdzić rosnącą dyspozycję. Łotwa to bowiem zdecydowanie najgorsza ekipa w naszej grupie, która w 9 meczach strzeliła tylko 2 bramki i nie zdobyła jeszcze ani jednego punktu.

Dzisiejszy mecz nie powinien być dla Austrii zbyt wymagający. Jednak warto się zastanowić czy ten zespół jest w stanie coś ugrać na ME 2020. Celem minimum tej ekipy będzie na pewno wyjście z grupy. Austria jest w stanie to osiągnąć, ale nie wydaje mi się, żeby była mogła liczyć na coś więcej. Ostatnie mecze są dobrą prognozą na przyszłość, ale nie wierzę, żeby ten zespół był w stanie doskoczyć do poziomu, który przynajmniej reprezentuje Polska.

Statystyki:

 • 7 ostatnich meczów Austrii to 6 zwycięstw i 1 remis.
 • W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami padło aż 6 bramek – wszystkie zdobyli Austriacy.
 • W meczach Austrii zobaczyliśmy już 27 bramek.
 • Reprezentacja Łotwy nie zdobyła jeszcze ani jednego punktu.
 • W dodatku strzeliła tylko 2 bramki i straciła aż 28!
 • Dzięki ostatniemu zwycięstwu nad Macedonią Północną (2:1), Austriacy zapewnili sobie 2. miejsce w grupie i awans na EURO.
 • 3 z 5 ostatnich meczów zarówno Łotwy jak i Austrii kończyły się overem 2.5.

Co obstawiać?

Pomimo tego, że sytuacja w naszej grupie jest już rozstrzygnięta i Austria ma pewne 2. miejsce nie wyobrażam sobie tego, żeby nie wygrała dzisiejszego pojedynku. Łotwa jest po prostu zbyt słabą drużyną, żeby mogła zagrozić silniejszemu rywalowi. Ostatnie mecze Austriaków są coraz lepsze i po tej drużynie nie widać już tego, że przegrała 2 pierwsze mecze eliminacyjne. Austria urosła w siłę i potrafiła nawet zremisować z Polską. Oczywiście nie twierdzę, że na EURO będzie czarnym koniem. Jednak z całą pewnością obecna forma powinna wystarczyć na pokonania Łotwy. W dodatku patrząc na siłę ofensywną Austriaków i brak umiejętności defensywnych Łotyszy ,postawię również na to, że w tym meczu zobaczymy minimum 3 gole.

Nasz typ: 2/+2.5 bramki w meczu

Kurs: 1.75

Zasady promocji 200 PLN BEZ RYZYKA:

 • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 200 PLN zwrotu (minus podatek).
 • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
 • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1259PLN
 • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
 • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
 • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
 • Maksymalna wysokość bonusu w STS będzie pomniejszona o podatek od gry.

Konto w STS ✅

Konto na Typomanii – jeszcze nie❗❓

Załóż już teraz konto na Typomanii i zgarnij świetne nagrody widoczne na zdjęciu poniżej!

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!