Za oknami fantastyczna pogoda co oznacza, żę dzisiejsze mecze na pewno nie będą zagrożone. A już od godziny 16 rozpoczynamy pierwszą kolejkę zmagań w 2. lidze żużlowej. Następnie przeniesiemy się na inauguracyjny mecz ósmej kolejki do Zielonej Góry. Żużlowe widowisko zakończymy meczem w Lesznie, gdzie w roli gościa przyjedzie Stal Gorzów. Właśnie na ostatnim meczu się dzisiaj skupimy i zobaczymy co z tego wyjdzie. Czy Leszno i Zielona Góra zdobędą dzisiaj na rywalach kolejne 3 punkty? A może zobaczymy niespodziankę? Jak będą wyglądać dzisiejsze zmagania? Tego wszystkiego dowiemy się już po 22. Gramy w STS bez ryzyka!

1200 PLN od depozytu +230 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

sts

Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów

Piątek, 31.07.20 – 20:30

Tak jak wspominałem na początku, pogoda nas dzisiaj rozpieszcza. Piękny piątek możemy spędzić nad jeziorem, żeby na wieczór usiąść przed telewizorem lub na stadionie i obejrzeć fantastyczny spektakl. Zawsze gdy Stal Gorzów przyjeżdżała na ulicę Strzelecką w Lesznie to był to hit kolejki, ponieważ nie wiadomo było kto wygra oraz jak potoczą się losy meczu. Tym razem jednak powinno być trochę inaczej. Leszno tak jak nas już do tego przyzwyczaiło, niszczy wszystko i wszystkich co spotka na swojej drodze. Byki po 7 kolejkach (odjechali tylko 6 spotkań) mają komplet 12 punktów. Po dzisiejszym meczu powinni mieć już 15 oczek w tabeli, ponieważ w pierwszym meczu wygrali na stadionie im. Edwarda Jancarza 41:49. Jeśli chodzi o Moje Bermudy Stal Gorzów to tutaj sytuacja nie jest najlepsza. Odjechali jak dotąd 5 spotkań, przegrywając wszystko, nawet z Rybnikiem co kosztuje ich tym, że nie mają w tym momencie żadnego punktu. Kto by się spodziewał, że Gorzowianie na półmetku sezonu będą w tak tragicznej sytuacji. Wszystko jednak może się zmienić i zapewne będzie jeszcze gorąco.

typy żużel

Tak naprawdę jeśli miałbym wskazać zwycięzcę to oczywiście byliby to gospodarze. Jednak jakby ktoś zapytał się jaką różnicą punktową to niemiałbym odpowiedzieć, ponieważ Gorzów może w jakimś stopniu zagrozić, a z drugiej strony zaprezentować totalną kiszke. Co za tym idzie, gdy przeglądałem ofertę bukmachera to natknąłem się na bardzo przyjemny typ. Mianowicie, uważam, że Janusz Kołodziej zdobędzie dzisiaj minimum 9 punktów w pierwszych pięciu startach. Ktoś może powiedzieć, dlaczego stawiam na over punktowy Koldiego, gdy ma tak słaby sezon. Odpowiedź jest prosta – tor. Tor w Lesznie jest tak naprawdę jego domem, mimo, że wychował się na Mościcach w Tarnowie. Janusz zna każdą ścieżkę przy Strzeleckiej, dlatego uważam, że poniżej dwucyfrowego wyniku w obojętnie jakim meczu,nie jest dla niego satysfakcją. Jak dotąd Leszno jechało 3 razy na własnym stadionie. Janusz dwukrotnie pokrył naszą linię. W pierwszym meczu zdobył komplet 12pkt (3,3,3,3,-). Następnie wypadek przy pracy i 6pkt ale tylko w 4 startach (1,0,3,2,-) no i 9 oczek w ostatnim meczu przeciwko Zielonej Górze (1,3,2,3,0). Uważam, że dziś będzie podobnie i Janek również zaliczy over. Tak jak już nas do tego przyzwyczaił Piotr Baron, Koldi pojedzie z numerem drugim w parze z Emilem Sajfundtinovem. W 4. biegu pojedzie z dwójką młodzieżowców (Szlauderbach oraz Karczmarz) i z Bartkiem Zmarzlikiem. Raczej 2pkt powinien mieć, lecz będzie mieć pewnie bardzo dużą ochotę na pierwsze miejsce w wyścigu. Jeśli tylko trafi z ustawieniami to szansa na to będzie. Czuję, że dzisiaj Janusz Kołodziej znów pojedzie tak dobre zawody jak na inauguracji w Lesznie. Rok temu w meczu z Gorzowem zdobył 10+3pkt. Mam nadzieję, że dziś będzie tak samo albo nawet lepiej i będziemy cieszyć się z wygranego kuponu. Przypomnę tylko, że gramy bez ryzyka, czyli jeśli przegramy (grając pierwszy kupon) to nie jesteśmy stratni.

Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów

Typ: Janusz Kołodziej +8,5 pkt

Kurs: 1.94

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

typy