Wczoraj w Chinach udało się trafić jednego singla z kursem 3.10. Dzisiaj zmieniamy nieco taktykę na Super Ligę i przygotowałem kupon AKO na wszystkie cztery wtorkowe zmagania. Dodatkowo dla chętnych bardzo ryzykowny singiel na stracie Chongqing Lifan z Wuhan Zall, a więc klubu Adriana Mierzejewskiego, który postara się awansować na miejsce premiowane grą w fazie play-off. Polakowi idzie w ostatnich dniach naprawdę świetnie, czy stać go na czwartego gola z rzędu? Zapraszam do lektury!

Zagraj bez ryzyka w Betclic ze zwrotem na konto depozytowe do 50 PLN!

Nie wejdzie? Pieniądze możesz od razu wypłacić!

Kod aktywujący promocję: ZAGRANIE50

Betclic

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Beijing Guoan vs Qingdao Huanghai (22.09. godz. 9:30)

Formalni gospodarze to bardzo radosna ekipa, która gra otwarty futbol. Potwierdzają to ostatnie wyniki Beijing Guoan. W meczach z ich udziałem pada najwięcej bramek i często pojawiają się nieoczekiwane zwroty akcji. Dobrym przykładem jest ich rywalizacja z Hebei, gdzie wydawało się, że po golu Alana trzy punkty powędrują na ich konto, ale nic z tego. Ich przeciwnik grał do końca i w doliczonym czasie dwa razy pokonał ich bramkarza i tym samym remis stał się faktem. Trzeba popracować nad koncentracją, bo to już kolejna taka wpadka. Nie zmienia to faktu, że formalni gospodarze są o krok od zameldowania się w fazie play-off. Dzisiaj zmierzą się z Qingdao Huanghai, a więc z beniaminkiem chińskiej ekstraklasy, który los jest już znany. Formalni goście nie dali rady w pierwszym sezonie pobytu w Super Lidze i zasłużenie zajmują przedostatnią pozycję w grupie B. To być może pozwoli im dzisiaj zagrać na luzie i sprawić niespodziankę? Kto wie, przekonamy się o tym przed wtorkowym południem.

統計(statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Beijing Guoan w lidze zakończyło się remisem 3:3 z Hebei
 • Beijing Guoan znajduje się na 2. miejscu w grupie B z dorobkiem 22 punktów
 • Ostatnie spotkanie Qingdao Huanghai w lidze zakończyło się porażką 0:3 z Chongqing Lifan
 • Qingdao Huanghai znajduje się na 7. miejscu w grupie B z dorobkiem 7 punktów
 • Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi klubami w tym sezonie zakończyło się remisem 3:3
 • Dwa ostatnie spotkania, które obyły się pomiędzy tymi drużynami, zakończyły się 1 zwycięstwem Beijing Guoan i 1 remisem

Co obstawiać?

Bez większego kombinowania idę w stronę formalnych gospodarzy. Mamy już końcówkę fazy zasadniczej i warto byłoby zakończyć ją na jak najwyższym miejscu, aby w teorii zmierzyć się ze słabszą ekipą z drugiej grupy w play-off. Qingdao Huanghai dołuje i w swoich szeregach nie ma takich gwiazd jak ich dzisiejszy przeciwnik. Poza tym oba kluby kilka dni temu spotkały się w krajowym pucharze i nawet w mocno rotowanych składach to Beijing Guoan był górą. Stawiam tutaj na zwycięstwo faworytów z overem 1.5 gola. Jestem zdania, że odbiją sobie ostatni niespodziewany remis z Hebei.

Zdarzenie: Beijing Guoan vs Qingdao Huanghai

Typ: 1/+1.5 gola

Kurs: 1.38

grupa

Tianjin Teda vs Hebei (22.09. godz. 12:00)

Formalnych gospodarzy spotka ten sam los co wcześniej omawiany przeze mnie Qingdao Huanghai. Z dwoma oczkami na koncie nie możesz liczyć na coś więcej niż ostatnie miejsce w swojej grupie. Nie zmienia to jednak faktu, że możesz powalczyć o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie i to będzie cel Tianjin Teda. Muszę przyznać, że oglądałem ich starcie z Shijiazhuang i zaprezentowali się tam naprawdę nieźle. Bardzo dobrze przyjął się nowy nabytek Sandro Lima, który popisał się premierowym golem i po awansie w krajowym pucharze będą chcieli pójść za ciosem. Po drugiej stronie barykady mamy Hebei, które nieco spuściło z tonu. Po zaskakującej wygranej z Shanghai SIPG nadeszła porażka z klubem Adriana Mierzejewskiego oraz niesamowita pogoń z Beijing Guoan zakończona sukcesem. Te wyniki spowodowały, że są pod kreską i muszą gonić peleton z napisem play-off. Czy dzisiaj formalni goście zrobią kolejny krok w stronę tego celu?

統計(statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Tianjin Teda w lidze zakończyło się remisem 1:1 z Shijiazhuang
 • Tianjin Teda znajduje się na 8. miejscu w grupie B z dorobkiem 2 punktów
 • Ostatnie spotkanie Hebei w lidze zakończyło się remisem 3:3 z Beijing Guoan
 • Hebei znajduje się na 6. miejscu w grupie B z dorobkiem 15 punktów
 • Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi klubami w tym sezonie zakończyło się zwycięstwem Hebei 2:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które obyły się pomiędzy tymi drużynami, zakończyły się 2 zwycięstwami Tianjin Teda, 1 remisem i 2 wygranymi Hebei

Co obstawiać?

Moim typem na to spotkanie będzie wynik BTTS. Nie tylko Hebei ma o co walczyć, ale Tianjin Teda ratuje swój honor i chciałby zakończyć fazę zasadniczą z przynajmniej jedną wygraną na swoim koncie. Sprowadzenie Sandro Limy to dobre wzmocnienie, które może dać sporo jakości w ofensywie. Niestety nie uciekają się od błędów w defensywie i w tym spotkaniu stawiam na kilka bramek. Hebie strzela dużo, ale też tyle traci i każda z ekip ma spore szanse, aby przynajmniej raz pokonać bramkarza rywali, na to też liczę.

Zdarzenie: Tianjin Teda vs Hebei

Typ: BTTS

Kurs: 1.58

Chongqing Lifan vs Wuhan Zall (22.09. godz. 13:35)

Dobra forma w ostatnich tygodniach Adriana Mierzejewskiego i jego kolegów z drużyny zaowocowała sporym awansem w tabeli grupy A. Jeszcze miesiąc temu znajdowali się praktycznie na samym dnie, a tutaj proszę, mają spore szanse na znalezienie się w gronie najlepszych ekip chińskiej ekstraklasy. Nie tylko Polak jest kolokwialnie mówiąc w gazie, ale jego dwaj koledzy z klubu Alan Kardec oraz Fernandinho robią sporo szumu na boisku i przyjemnie patrzy się na ich współpracę. Dzisiaj przed Chongqing Lifan bardzo ważne spotkanie, które może znacznie przybliżyć ich do celu. Przeszkodzić będzie chciało im Wuhan Zall, które tak jak formalni gospodarze mają w planach zameldować się w fazie play-off. Niestety ostatni okres nie jest dla nich najlepszy i remis oraz dwie porażki to potwierdzają, ale wszystko, co złe kiedyś się kończy i dzisiaj może nadejść przełamanie. Czy to nadejdzie właśnie teraz?

統計(statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Chongqing Lifan w lidze zakończyło się zwycięstwem 3:0 z Qingdao Huanghai
 • Chongqing Lifan znajduje się na 5. miejscu w grupie B z dorobkiem 15 punktów
 • Ostatnie spotkanie Wuhan Zall w lidze zakończyło się porażką 1:2 z Shanghai SIPG
 • Wuhan Zall znajduje się na 4. miejscu w grupie B z dorobkiem 16 punktów
 • Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi klubami w tym sezonie zakończyło się zwycięstwem Wuhan Zall 2:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które obyły się pomiędzy tymi drużynami, zakończyły się 2 zwycięstwami Chongqing Lifan i 3 wygranymi Wuhan Zall

Co obstawiać?

Sporo myślałem tutaj o rzutach rożnych, ale ostatecznie nie doczekałem się rynków z kornerami, dlatego moim typem będzie bramka jednego z liderów obu ekip. Alan Kardec to już legenda chińskiej piłki i w ostatnim czasie strzela jak na zawołanie. Jean Evrard Kouassi odpoczywał w rywalizacji z Shanghai SIPG i dzisiaj zapewne wystąpi od pierwszych minut. Oglądałem kilka spotkań, w których udział brali obaj piłkarze i robią sporo zamieszania z przodu. Dodatkowo obaj wykonują rzuty karne, co jest dodatkowym plusem. Ja liczę po prostu na gola jednego z nich i jestem zdania, że to dobra propozycja do kuponu AKO.

Zdarzenie: Chongqing Lifan vs Wuhan Zall

Typ: Strzelec gola Alan Kardec LUB Jean Evrard Kouassi

Kurs: 1.48

Singiel z kursem 6.00!

Nie mogłem sobie odmówić tej okazji i zaproponuję tutaj jeden konkretny singiel. Jest z pewnością wielu pewniejszych strzelców na dzisiaj, ale ja szukam value i kurs 6.00 na Polaka, który od trzech spotkań regularnie trafia do siatki rywala połączony z golem Wuhan Zall to dla mnie przesada. Na innych piłkarzy taka wartość wynosi w okolicach 3.00, a tutaj mamy solidną sześciokrotność postawionego wkładu. Wiadomo, były zawodnik m.in. Polonii Warszawa nie będzie strzelał co spotkanie, ale wydaje się, że w takiej ważnej rywalizacji zrobi wszystko, aby zaliczyć kolejne trafienie. Liczymy na Ciebie Adrian!

Zdarzenie: Chongqing Lifan vs Wuhan Zall

Typ: Adrian Mierzejewski strzeli gola + BTTS

Kurs: 6.00

Mierzejewski Betclic 22.09.

Shijiazhuang vs Shanghai SIPG (22.09. godz. 14:00)

Ostatnim wtorkowym meczem będzie rywalizacja kolejnego beniaminka chińskiej ekstraklasy z kandydatem do mistrzostwa. Shijiazhuang zaskoczyło mnie bardzo negatywnie w starciu z jedną z najsłabszych ekip w stawce, a więc z Tanjin Teda. Przez dłuższy czas to ich rywale prezentowali się lepiej i cudem udało się wyciągnąć remis na 1:1. Brakuje cały czas najlepszego strzelca formalnych gospodarzy, a więc Muriqui, ale dzisiaj powinien być już gotowy. To może jednak nie pomóc, ponieważ ich przeciwnik Shanghai SIPG celuje w każdym spotkaniu w trzy punkty i tak będzie również i teraz. Nie są jeszcze pewni pierwszej pozycji w grupie B i warto to zrobić jak najszybciej, aby w późniejszym czasie oszczędzać swoich najlepszych piłkarzy. Długość sezonu odczuwa Marko Arnautovic, który musiał zejść przedwcześnie z boiska, ale ostatnio w krajowym pucharze miał swój epizod. Czy Austriak po raz kolejny poprowadzi swój zespół do wygranej?

統計(statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Shijiazhuang w lidze zakończyło się remisem 1:1 z Tianjin Teda
 • Shijiazhuang znajduje się na 3. miejscu w grupie B z dorobkiem 17 punktów
 • Ostatnie spotkanie Shanghai SIPG w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:1 z Wuhan Zall
 • Shanghai SIPG znajduje się na 1. miejscu w grupie B z dorobkiem 26 punktów
 • Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi klubami w tym sezonie zakończyło się remisem 1:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które obyły się pomiędzy tymi drużynami, zakończyły się 2 remisami i 3 wygranymi Shanghai SIPG

Co obstawiać?

Każdy inny wynik niż zwycięstwo formalnych gości będzie niespodzianką, ale wyczuwam tutaj wynik remisowy. Beniaminek jest niewygodnym przeciwnikiem, który szczyci się bardzo dobrą obroną, ale w ostatnim czasie prezentują się kiepsko. O ofensywie Shanghai SIPG nie trzeba nikomu mówić i jestem zdania, że przynajmniej raz pokonają bramkarza przeciwników. Shijiazhuang może jednak odpowiedzieć i moim typem będzie X2 z overem 1.5 bramki. W mojej opinii to bezpieczna propozycja na to starcie. Jeżeli faworyci nie zlekceważą rywala to i podpórka nie powinna być potrzebna.

Zdarzenie: Shijiazhuang vs Shanghai SIPG

Typ: X2/+1.5 gola

Kurs: 1.37

Zakład bez ryzyka w Betclic – zwrot na konto depozytowe do 50 PLN

Warunki otrzymania bonusu w formie zwrotu na konto główne:

 • 🎯Zarejestruj się z linku: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
 • 🎯Użycie w procesie rejestracji kodu ZAGRANIE50
 • 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
 • 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE
 • 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN, żeby ją otrzymać trzeba zagrać za 57 PLN
Link do rejestracji: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
Kod promocyjny: ZAGRANIE50

Chiny Betclic na 22.09.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze