Wczorajsze spotkania niestety nie potoczyły się po naszej myśli. Natus Vincere co prawda prowadziło na początku pierwszej mapy, jednak przeciwnicy zdołali odrobić straty, a następnie pokonać ich na ich własnej mapie. Dlaczego postanowiłem dać im dziś drugą szansę? No i jak to w końcu jest z formą S1mpla? I czy NiP czymś nas zaskoczy? Na te pytania postaram się odpowiedzieć w mojej analizie, a tymczasem zapraszam do lektury!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 2961PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan-2961PLN

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Natus Vincere – Nip
28.10.2020 r. Godz. 16:30

 

Szczerze mówiąc, NaVi zaskoczyło wczoraj praktycznie wszystkich. Mnie, swoich fanów, społeczność kibiców, ale także komentatorów i ekspertów. O ile przegranie Mirage’a jest jeszcze zrozumiałe, tak kompletny brak oporu na Duście pozostawił wiele pytań przed dzisiejszym spotkaniem. Widać jednak było, że przerwy spowodowane problemami technicznymi wyraźnie wpłynęły na grę NaVi. Początkowo mocno wchodzili w mecz, kontrolowali jego przebieg, fragowali, sprawdzali miejscówki, krótko mówiąc grali naprawdę świetnie. Po przerwach technicznych, a zwłaszcza na drugiej mapie wyraźnie opadli z formą, nie wygrywali pojedynków strzeleckich, byli rozkojarzeni. Oczywiście pełne skupienie jest czynnikiem, które zdecydowało, że OG było lepszą drużyną wczoraj, jednak z tego samego powodu nie skreślam jeszcze NaVi. Uważam, że ciągle mają oni potencjał i warunki, żeby powrócić do finału swojej grupy.

Dzisiejszym przeciwnikiem Navi będzie NiP, drużyna, która pokonała wczoraj w ramach dolnej drabinki ekipę EG. W swoim pierwszym spotkaniu przeciwko NaVi, podczas tego turnieju, ulegli oni jednak wynikiem 0:2. Czy dziś historia zatoczy koło? Według mnie możemy spodziewać się podobnego przebiegu spotkania, wyrównanego, ze sporą ilością rund, ale jednak ciągle pod dyktando S1mpla. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami zdobył on 61 eliminacji na dwóch mapach, co jest naprawdę niesamowitym wynikiem, i myślę, że również dziś może okazać się katem szwedzkiem formacji.

Moim zdaniem wczorajsza porażka NaVi wynikała z dwóch czynników. Pierwszym z nich jest oczywiście świetna gra OG, ich przygotowanie taktycznie zarówno na pierwszej jak i drugiej mapie, ale również ich umiejętności indywidualne. Drugą kwestią były zdecydowanie problemy techniczne. Boombl4 miał ciągłe problemy z połączeniem się z serwerem, a to prowadziło ze sobą przerwy techniczne, wybicie z rytmu, co prowadziło do całkowitego bałaganu na drugiej mapie. Na samym początku pojedynku NaVi dominowało swojego rywala, i ciągle pokazywało, że są w świetnej formie. S1mple otwierał tabelę, Eletronic był tuż za nim, całość tworzyło naprawdę bardzo dobrą grę z ich strony. Jeśli wyjdą dziś na serwer w takiej samej formie, mocnym nastawieniu i przygotowaniu taktycznym, jak chociażby w poprzednim spotkaniu przeciwko NiP, to spodziewam się ich dominacji w tym spotkaniu. Ninje są obecnie w nieco gorszej formie, nie jest to zdecydowanie ich najlepszy czas. Z pewnością pracowali nad tym, co nie zadziałało w poprzedniej grze i starali się to naprawić, ale wydaje mi się, że to nie jest jeszcze ten moment.

W BETFAN odnalazłem ciekawy typ, który łączy w sobie dwa zdarzenia: zwycięstwo Navi oraz zdobycie 43 eliminacji przez S1mpla na dwóch pierwszych mapach. Z racji tego, że spodziewam się wygranej NaVi, ale jednak postawienia oporu przez NiP, ten typ łączy w sobie moje przewidywania co do tego spotkania. Tak jak już mówiłem, S1mple jest aktualnie w niesamowitej formie i nie powinien mieć problemów z pokryciem linii zaproponowanej przez bukmachera. Mam również nadzieję, że zawodnicy Natus Vincere wyciągnęli wnioski z wczorajszej porażki i nie dopuszczą zarówno do problemów technicznych, jak i do jakiegokolwiek zawahania się, czy utraty rytmu. Są oni w tym momencie po prostu lepszą drużyną od NiP, co już raz udowodnili i mam nadzieję, że udowodnią to po raz kolejny. Zmienię trochę to powiedzenie, ale trudno: Do dwóch razy sztuka?

 

Natus Vincere – NiP
28.10.2020 r. Godz. 16:30
Typ: NaVi wygra i S1mple powyżej 43 eliminacji (1&2mapa)
Kurs: 2.35

 

Baner grupy

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN do 100 – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan-2961pln
  2. Zakładasz konto z kodem: 2961PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.
  6. Przy drugiej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 200 zł – zwrot na konto bonusowe.
  7. Przy trzeciej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 300 zł – zwrot na konto bonusowe.

 

Kupn betfan 28.10

Zaloguj się aby dodawać komentarze