fot. Xinhua

Championship League Snooker trwa w najlepsze – rozpoczynamy grę w grupie piątej! Do niej dołączają Ronnie O’Sullivan, Ali Carter oraz Joe Perry. Po wczorajszych zmaganiach kolejną szansę dostali Mark Selby, Mark Williams, Barry Hawkins oraz Kyren Wilson. Do rundy zwycięzców dotarł po wygranym z Markiem Selbym 3-0 finale Judd Trump. Kto dziś przybliży się do finałowej rozgrywki? Gramy w PZBuk dubla z kursem 3,20!

Załóż konto z kodem: 700PLN, aby otrzymać:

500 PLN bez ryzyka i 200 PLN w sklepie gracza

Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

500 PLN zakład bez ryzyka + 20 PLN darmowy zakład

standardowa oferta 500 pln. z naszym kodem: 520 pln

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 500 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Mark Selby vs Kyren Wilson (około 15:30)

Młodszy z Anglików chyba musi lubić ten format, bo gra już w nim od grupy 2., czyli to jego czwarte podejście do awansu. Zadanie jest coraz trudniejsze, a rywale z coraz to wyższej półki. Do tej pory w rundzie zasadniczej rozegrał 18 spotkań i 9 z nich wygrał – nie jest to imponujący wynik, a tylko potwierdzenie, że “ślizga” się od grupy do grupy. Zajmował kolejno piąte, drugie oraz czwarte miejsce. W play-offach grał zatem dwukrotnie – raz odpadł w finale, raz w półfinale. Wczoraj trzy wysokie podejścia (100,121 i 52) nie dały mu wygranej, bo lider rankingu odpowiedział czterema niezłymi próbami (kolejno 69, 54, 67 i na przypieczętowanie zwycięstwa – 131) eliminując Kyrena z rywalizacji. Dziś wyniki się resetują i mamy kolejne próby do wejścia do play-offów, a w nich wywalczenie biletu do grupy zwycięzców. Po raz trzeci podejdzie do niej Mark Selby, który uległ wczoraj w finale Trumpowi, który nie pozwolił na wiele wbić i wygrał pewnie 3:0 z kolejną setką w dorobku. Obaj byli dobrze dysponowani wczoraj, ale zatrzymali się na tym samym snookerzyście – kto dziś wyjdzie zwycięsko?

Co gramy?

Stawiam na wygraną starszego z Anglików, tak jak zrobił to wczoraj. Na otwarcie wczorajszej sesji Selby nie pozostawił pola do popisu Wilsonowi i wygrał 3:0. Brejka powyżej stu punktów nie było, ale mecz był pod kontrolą Selby’ego. Mistrza World Games z Wrocławia stać było na równą walkę tylko w pierwszym frejmie, w kolejnych dwóch za wiele punktów nie uzbierał, bo łącznie 36. Ostatnio obaj spotykali się głównie w Championship League Snooker – aż dziewięciokrotnie na przestrzeni pięciu lat. Statystyka nie przemawia na korzyść Kyrena, który zdołał wygrać tylko dwa spotkania w przeciwieństwie do siedmiu triumfów jego dzisiejszego przeciwnika. Widzę tu spore pole do popisu dla trzykrotnego mistrza świata, który także wyprzedza w rankingu Wilsona i dziś powinien udowodnić swoją wyższość. 

Nasz typ: Mark Selby wygra mecz

Kurs: 1,64

  Przypomnę, że gramy dziś w PZBuk, a jeśli nie wiecie, czy warto założyć konto u tego bukmachera – przeczytajcie naszą recenzję zakładów bukmacherskich w PZBuk, a na pewno znajdziecie tam wartościowe dla siebie informacje!

Grupa Zagranie

Chcesz więcej typów snookerowych? Dołącz do Grupy Zagranie!

Mark Williams vs Barry Hawkins (około 19:00)

Tak, jak w przypadku poprzedniego meczu punktem odniesienia może być wczorajsze spotkanie, tak w przypadku spotkania Walijczyka z Anglikiem nie byłbym pewien czy można brać wtorkowe starcie za wiarygodne odniesienie. W przypadku meczu Selby-Wilson generalnie statystyka i bilans meczów przemawia za Selbym, tak tutaj Hawkins wygrał zaledwie piąty mecz z 21 rozegranych w karierze przeciwko trzykrotnemu mistrzowi świata. 16 pojedynków kończyło się wygranymi Marka Williamsa. Panowie również rozegrali sporo spotkań w ramach Championship League 9-3 dla Williamsa licząc już wczorajsze starcie. We wtorkowe popołudnie popularny Borsuk prezentował się więcej niż przyzwoicie – wygrał dwa z trzech spotkań w rundzie zasadniczej, a w półfinale z Selbym toczył zaciętą walkę w każdej z pięciu partii. Możliwe, że półfinał Shoot-Outa dobrze zrobił na kondycję psychiczną Williamsa, który dobrze się bawił podczas tego nietypowego formatu, co było widoczne gołym okiem. Możliwe, że to początek powrotu do formy Walijczyka, bo ten sezon na razie ma dość przeciętny – najdalej zaszedł do czwartej rundy Scottish Open, nie zakwalifikował się do World Grand Prix, ale zarówno Shoot-Out jak i Championship League Snooker idą po jego myśli. 

Co gramy?

Dlaczego bukmacherzy nie wierzą w Borsuka? Tego nie wiem, choć domyślam się, że biorą pod uwagę cały sezon zbiorczo. Wczoraj Williams rozbił Wilsona 3:0 i dał tylko 28 punktów przeciwnikowi w meczu, mimo porażki z Hawkinsem notował wysokie podejścia do stołu (50 i 79), a na deser wbił Tomowi Fordowi 108 w brejku. Co ciekawe – Williams notuje niskie średnie jeśli chodzi o średni czas uderzenia – ok. 18-19 sekund. Nie wiem czy to pozostałości jeszcze po weekendzie, ale co ważne – jest skuteczny. Sądzę, że dziś udanie zrewanżuje się Anglikowi, a wczorajsza porażka to tylko odstępstwo od reguły. Na 126 frejmów, które ze sobą zagrali 76 padło łupem Walijczyka i sądzę, że dziś dopisze do tego kolejne trzy.

Nasz typ: Mark Williams wygra mecz

Kurs: 1,95

  Mark Williams Mark Selby Kyren Wilson Barry Hawkins snooker dubel

Podsumowując – nasz snookerowy dubel ma AKO 3,20, co po wkładzie 100 PLN da potencjalną wygraną 282 PLN. Spotkania rozgrywane są standardowo w tym formacie do trzech wygranych frejmów, a rywalizacja w grupie piątej zakończy się jutro. Życzymy zieloności!

Zaloguj się aby dodawać komentarze