W trzecim dniu zmagań będziemy mieli okazję zobaczyć bardzo ciekawe spotkania, gdzie swój udział będzie miał także jedyny Polak w stawce, czyli Krzysztof Ratajski. The Polish Eagle spotka się z bardzo dobrze dysponowanym Humphriesem. Ten mecz pozostawię do obserwacji, podobnie jak starcie zeszłorocznego triumfatora. Pod lupę weźmiemy pojedynki derbowe, zawodników z tego samego kraju. Kto okaże się lepszym darterem z Anglii i Walii? Wszystko okaże się koło 24:00. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy.

Załóż konto w TOTALBET i zagraj bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem na konto depozytowe!

Kod promocyjny, który aktywuje promocję w TOTALbet – musisz kliknąć w link: ZAGRANIE

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu, 20 + 20 zł darmowy zakład, 200 zł - zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, FREEBET: 20 + 20 zł BEZ RYZYKA (ZWROT NA DEPOZYT): 200 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie:

Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Rob Cross vs Callan Rydz

20.07.2021 r. – 20:00

Dwaj Anglicy w walce o ćwierćfinał World Matchplay w Balckpool. Rob Cross po dość nieudanym turnieju Premier League przystępuje do kolejnego turnieju telewizyjnego na własnej ziemi. Trzeba przyznać, że dość nieoczekiwanie odbił się po miernych występach w Lidze Mistrzów i z bardzo dobrej strony pokazał się w pierwszym meczu tego turnieju. Średnia, którą uzyskał w trzech lotkach wyniosła 100.22 czym zdecydowanie przewyższał swojego rywala w pierwszej rundzie. Prawie 10 punktów przewagi na średniej pozwoliło mu na wygranie meczu z przewagą tylko 2. legów, ale mecz opierał się głównie na jego ciągłym prowadzeniu, które dotrzymał do końca spotkania. Rob bardzo dobrze pokazał się dopiero od połowy spotkania, gdyż sporo czasu to jego rywal miał inicjatywę na tarczy. Po pierwszej przerwie wszystko się zmieniło. Cross wyszedł na plac boju o wiele bardziej pewny siebie i skuteczniejszy niż 5 minut wcześniej. Wysoko rozpoczynał pierwsze podejścia do tarczy, a do tego nie brakowało mu skuteczności na wykończeniach (nie wliczając 15. lega w spotkaniu, gdzie obaj zawodnicy męczyli się ze zdobyciem lega). 5. zawodnik rankingu PDC bardzo dobrze spisywał się przy atakowaniu punktacji 100+. Miał 46. takich podejść oraz 17 razy trafiał 140 i miał 4 fulle. Myślę, że ze swojego spotkania może być zadowolony i wydaje sie być znacznym faworytem w tym spotkaniu. Ze swoim rywalem spotkał się tylko raz w karierze w poprzednim roku podczas turnieju Players Championship. Tam okazał się być lepszy, a czy dzisiaj potwierdzi te wyższość?

Jego rywalem będzie mniej doświadczony na turniejach telewizyjnych, rodak Callan Rydz. Zawodnik, który obecnie plasuje się na 54 miejscu w rankingu PDC dużo gorzej zaprezentował się przed własną publicznością. Spotkał się on z będącym zupełnie poza formą Glenem Durrantem i obaj panowie nie popisali się ani skutecznością na wykończeniach, ani wysokimi notami na tarczy. Rydz miał tylko 82. średniej na trzy lotki, co jest zdecydowanie poniżej oczekiwań dla zawodnika, który bierze udział w takich zawodach, jak World Matchplay. Przeszedł starszego rodaka, a teraz przed nim kolejny z Anglików. Jeżeli zaprezentuje się z podobna dyspozycją, to jego przygoda może się bardzo szybko zakończyć. Cross nie będzie czekał, aż rywal odpali. Callan nie ma przyzwyczajenia do dużych turniejów, co było widać w poprzednim starciu. Cross może poledz na aspekcie mentalnym, jednak wątpię, aby czuł się bardziej niekomfortowo. niż sam Rydz. Słabe statystyki na wykończeniach i widoczna presja, która sam na siebie narzuca. Z takim podejściem nie powinien mieć prawa zagrozić Crossowi, chyba, że wyżej plasowany w rankingu zawodnik nie trafi z dyspozycja dnia i sam sobie będzie przeszkadzał w grze.

Co obstawiać?

W tym pojedynku, który rozpocznie zmagania w 1/8 finału lepiej powinien &9&9?:9 wypaść zawodnik o większym doświadczeniu, czyli Rob Cross. Ma on za sobą pierwsze spotkanie na bardzo wysokim poziomie. W porównaniu do swojego dzisiejszego przeciwnika, ma także większe umiejętności mentalne, jeżeli chodzi o starty w turniejach telewizyjnych. Mimo sporej sympatii do Callana, muszę dzisiaj zagrać przeciwko niemu i wybrać typ na win jego przeciwnika. Jeżeli zawodnicy podtrzymają dyspozycję z pierwszego meczu to propozycja powinna wejść gładziutko. Gramy na win Crossa!

Sprawdź kod promocyjny w Totalbet i odbierz najlepsze bonusy na start!

Rob Cross vs Callan Rydz

Typ: Cross win

Kurs: 1.40

grupa 39

Chcesz więcej typów? Dołącz do Grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Gerwyn Price vs Jonny Clayton

20.07.2021 r. – 22:00

Taki mecz to mógłby być już finał tego turnieju. Dwóch reprezentantów Walii stanie dzisiaj naprzeciwko siebie i powinno zaprezentować nam niesamowite show, na które kibice w Winter Gardens oraz przed telewizorami, z pewnością czekają. Lider rankingu PDC, Gerwyn Price wraca po przerwie w turniejach telewizyjnych, ze względu na pozytywny test na koronawirusa przed rozpoczęciem Premier League. Price znany jest z tego, że musi złapać falę wznoszącą w pojedynku, a także na przestrzeni całego turnieju. W pierwszym starciu z Wattimena pokazał się ze słabszej strony w pierwszej części zmagań, jednak później już odpalił po całości, co pozwoliło mu na wygranie tego pojedynku w stosunku legowym 10:4. Średnia nie powalała, jednak widać było w tym zawodniku powolne wchodzenie w spotkanie. Dużo stracił na doublach, które jeżeli nie były zdobywane na D20 w pierwszym podejściu, to zazwyczaj wędrowały do niższych not, gdzie dopiero przy drugiej próbie zdobywał lega. Jestem jednak przekonany, że obecny Mistrz Świata będzie nam się pokazywał z coraz lepszej strony i dzisiaj w pełni zmobilizuje się na spotkanie ze swoim rodakiem?

Tym rodakiem jest Jonny Clayton. Zawodnik, który jest niejako odkryciem tego sezonu. Przez kilka lat nie był w stanie wysoko meldować się w turniejach telewizyjnych. Obecnie ma on na koncie dwa takie turnieje z tego roku, co pozwala stawiać go w roli faworytów. Tym razem będzie miał jednak bardzo trudne zadanie. Ważne jest także to, że ostatnie triumfy, które zdobywał, odbywały się bez obecności publiczności, co będzie dla niego utrudnieniem, gdyż kibice są bardzo za grą, jaką prezentuje Gerwyn. Clayton miał za zadanie pokonać Holendra, van Duijvenbode. Mecz opiewał na 17. legach i przez chwilę można było odnieść wrażenie, że to Holender przejmuje kontrolę w spotkaniu. Jednak Clayton wykazał się bardzo dużą dozą cierpliwości i grał po prostu swoje. Takiego czynnika nie uzyska od dzisiejszego rywala, gdyż Price lubi nadawać tempo gry i wymagać od przeciwników więcej, na co są obecnie przygotowani. Clayton zagrał na niższej średniej od Gerwyna w pierwszej rundzie, mimo lepszej skuteczności na doublach. Od siedmiu spotkań nie może znaleźć sposobu na swojego rodaka. Czy dzisiaj będzie w takiej dyspozycji, aby przełamać tę niemoc?

Co obstawiać?

W tym jakże ciekawym pojedynku ciężko jest mi klarownie postawić na jednego z panów. Sądzę jednak, że obecność publiczności oraz jej przychylność, stoi po stronie Gerwyna, który wraca do turniejów telewizyjnych. Od 2018 roku nie przegrał z Jonnym. Dzisiaj także zaufam temu zawodnikowi licząc, że rozegrał się w pierwszym meczu i zagra minimum na takim samym poziomie. Gram win Price’a w tym niesamowicie emocjonująco zapowiadającym się spotkaniu, a Wy sprawdźcie, jakie inne propozycje ma dla Was Totalbet! 

Gerwyn Price vs Jonny Clayton

Typ: Price win

Kurs: 1.55

Zakład bez ryzyka do 200 PLN warunki:

Promocja obowiązuje od 15.06 od godziny 00:00 do 30.06 do 23:59
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.) Kliknij i sprawdź pozostałe bonusy w TOTALbet!
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

zakład bez ryzyka Totalbet

Pełen regulamin promocji znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/go/totalbet-regulamin/

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie:

Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Dart dubel 20.07.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze