Deblowe walki w półfinale pań w Miami! Iga Świątek na kuponie o 213PLN!

Korty nawierzchnia twarda

fot. Yan Lerval

Dzisiejszy kupon poświęcony będzie zestawieniom deblowym, dla których turniej w Miami układa się nad wyraz dobrze. W walce o najlepszą parę WTA1000 w USA pozostało 7. zawodniczek, które specjalizują się w grze podwójnej i jeden rodzynek z gry singlowej w postaci Igi Świątek. Czy Polka jest w stanie dokonać swojego życiowego sukcesu w deblu i awansować do finału? Sprawdźcie, co proponuje na dzisiejsze zmagania. Dodatkowo zapraszam Was do rejestracji w STS, gdzie czekają na Was ciekawe kody promocyjne z naszego bezpośredniego linku! 

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/goto/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania


🔥 PROMOCJA: + 250 PLN za wytypowanie zwycięzcy meczu FC Barcelona – Sevilla FC
(czas trwania: 27-29.09, godz. 20:59)

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do Grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Hayley Carter/Luisa Stefani – Gabriela Dąbrowski/Giuliana Olmos

02.04.2021 r. – 02:30

Bardzo ciężkie spotkania szykują nam się w dniu dzisiejszym. Wydaje się, że będziemy mieli do czynienia ze spotkaniami na styku, gdzie o wygranych będą decydować detale. Dużo większym doświadczeniem indywidualnym dysponują zawodniczki, które dopiero na potrzeby tego turnieju połączyły swoje siły. Mówię o duecie amerykańsko-meksykańskim, gdzie grają panie prezentujące się na korcie o kilka lat dłużej niż ich rywalki. Dąbrowski/Olmos do tej pory mierzyły się w trzech pojedynkach na kortach w Miami, zamiast trafiły do półfinału. Pierwszy mecz na zapoznanie się z nawierzchnią i samymi sobą, to spotkanie z Guarachi/Krawczyk. Bardzo wyrównany mecz, który musiał być rozstrzygnięty dopiero po trzecim secie. Wynik był bardzo na styku, ale ofensywne podejście dzisiejszych półfinalistek na początki 3. seta, było decydujące i przechyliło szalę zwycięstwa na ich korzyść. Drugi mecz to pojedynek z dwoma singlistkami, więc można powiedzieć, że był to mecz “must win”. Tak też się stało. Dominacja od początku do końca i łatwa wygrana 2:0 w stosunku setowym z zawodniczkami Friedsam/Sanders. W końcu doszło do ćwierćfinałowego spotkania, gdzie przyszło mierzyć się z młodymi i nieprzewidywalnymi zawodniczkami z USA. Para Gauff/McNally zaproponowała wysokie tempo gry i stawiała na własny serwis. Wszystko by wyszło, jednak sporo problemu z przyjęciem serwisu przeciwniczek, gdzie zabrakło dokładności w bardziej urozmaiconych returnach. Szczęście też dopisało parze amerykańsko-meksykańskiej i dlatego to one dzisiaj przywitają się z półfinałem. 

Ich rywalkami będą młode zawodniczki z USA i Brazylii. Para, która w tym turnieju bardzo mi imponuje ze względu na podejście do meczów, gdzie każde spotkanie wyróżnia się czymś innym. Mają przeciwniczki defensywne, to zapraszają je do wymian i przykładają więcej uwagi do gry przy siatce. Trzeba przyspieszyć grę? Proszę bardzo, lecimy szybki tenis. Niesamowite dopasowanie do rywalek, co w efekcie pokazują wyniki. Zawodniczki z tej pary nie straciły jeszcze ani jednego seta na turnieju, Pokonały kolejno: w pierwszym meczu duet Rybakina/Sakkari. Łatwy mecz wygrany 2:0 w stosunku setowym i przy oddanych tylko 5 gemach. Kolejne spotkanie to jeszcze łatwiejszy triumf, gdzie wygrana zakończyła się przy takim samym rezultacie, jak w pierwszym meczu, ale z jeszcze mniejszą stratą gemową. Aleksandrova/Yang wylatują z turnieju ugrywając tylko 3 gemy z parą amerykańsko-brazylijską. Najtrudniejsze spotkanie w trzeciej rundzie i zderzenie z parą Amerykańska. Muhammad/Pegula na drodze do półfinału. Jednak nic z tych rzeczy. Zdecydowanie mecz pod kontrolą Carter/Stefani, które większość ze swoich podań wygrywały przy stracie tylko jednego punktu. Jest to bardzo mocna statystyka, patrząc na kobiecy tenis. Czy dzisiaj potwierdzą swoją dominację? 

Co obstawiać?

Dzisiaj większą uwagę przyłożę do zgrania w parze. Mimo dużo większego doświadczenia indywidualnego pary Dąbrowski/Olmos, dziewczyny z USA pokazały, że są na fali wznoszącej w swojej karierze i potrafią wygrywać z zawodniczkami dużo lepszymi niż amerykańsko-meksykański duet. Dzisiaj proponuje win Carter/Stefani. Dodatkowo zachęcam do skorzystania z bonusów, jakie proponuje STS, przy założeniu konta! 

Carter/Stefani win
Kurs: 1.55
Zagraj!

grupa 39

Chcesz więcej typów? Dołącz do Grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Bethanie Mattek-Sands/Iga Świątek – Shuko Aoyama/Ena Shibahara

02.04.2021 r. – 20:30

Dla nas najciekawsze starcie tego dnia, ponieważ w walce o finał walczyć będzie Iga Świątek. Zawodniczka, która w dość emocjonujący sposób odpadła w grze singlowej, bardzo dobrze odbudowuje się przy Bethanie i tworzą bardzo zgrany team. Mimo że Iga nie jest specjalistką w grze podwójnej, to jednak jej dyspozycja singlowa bardzo podnosi poziom wymian w meczach. Iga jest dynamiczną i bardzo nieszablonową zawodniczką, gdzie przy dodaniu bardzo dużego doświadczenia Mattek-Sands i dobrym “team spirit” świetnie wychodzi w rezultatach końcowych. Te panie spotkały się po raz pierwszy we wspólnym zestawieniu, jednak ich poziom zgrania i dotarcia jest niesamowity. Mimo już niemłodego wieku Bethanie Amerykanka także odżyła i pokazała, że przy bardzo pozytywnej Idze, jest w stanie się przebudzić i ponownie prezentować jeden z najwyższych poziomów deblowych w kobiecym tenisie. Amerykanka to kiedyś 3. zawodniczka świata w grze podwójnej, jednak teraz jej poziom spadł i to głównie na brak dobrego zestawienia deblowego oraz mijający czas. Panie we wspólnym zestawieniu pokonały do tej pory: Blinkovą/Niculescu. Nie byłoby w tym fakcie nic dziwnego, gdyby nie fakt, że oddały zawodniczką tylko jednego gema w całym spotkaniu. Późniejszy mecz to kolejna dominacja i wygrana 2:0 w stosunku setowym z azjatyckim zestawieniem Xu/Zhang. W tym starciu także były o klasę lepsze i oddały tylko 4 gemy. Ostatni pojedynek to już trochę wyższy szczebel i zawodniczki o większym doświadczeniu deblowym. Wygrały z parą Kiczenok/Ostapenko w stanie 6:1, 6:4. Dziewczyny są w znaczącym gazie i dzisiaj liczę także na ich dobry występ. 

Będą mieć nie lada wyzwanie w postaci swoich przeciwniczek. Bardzo mocne zestawienie z Japonii, które ma o wiele większe doświadczenie we wspólnych pojedynkach. W tym roku wygrały już na dwóch turniejach w ramach cyklu WTA Tour, jednak na kortach w Miami nie wykazują wyśmienitej dyspozycji. Przynajmniej nie dominują aż tak, jak ich przeciwniczki. Mają mniej rozegrania na korcie w USA, ponieważ ich drugi mecz był oddany przez walkower zawodniczek Jurak/Stojanovic. Co nie przemawia na nimi, to brak rytmu na turnieju, co może nie dawać im komfortu w ich grze. Pokonały po długiej walce parę Klepac/Zidansek 2:1 w stosunku setowym. Mało brakowało, a trzeci set padłby łupem Czeszek. W poprzednim starciu mierzyły się z zupełnie niepasującymi do debla zawodniczkami z Francji i Argentyny, czyli parą Garcia/Podoroska. Dzisiaj będą miały najtrudniejsze wyzwanie i sądzę, że ten aspekt, który wymieniłem wyżej, czyli rytm turniejowy. Umiejętności obu zestawów są na podobnym poziomie indywidualnym, z lekkim przesłaniem na Igę, ale deblowo lepszą parą są Japonki. Który z aspektów dzisiaj przeważy? 

Co obstawiać?

Może nie będzie to mocno potwierdzone, ale dzisiaj liczę na więcej szczęścia niż rozumu. Stawiam na duet Mattek-Sands/Świątek, gdzie panie napędzają się nawzajem i bardzo dobrze współpracują. Ich gra wygląda, jak zabawa, co przeważa w swobodzie podczas meczu. Do tego indywidualne umiejętności Igi oraz brak rytmu turniejowego Japonek. Liczę na bardzo ciekawy mecz i pierwszy deblowy finał dla naszej reprezentantki. Ten zakład, jak i cały kupon, gramy z oferty STS, gdzie zachęcam zajrzeć! 

Mattek-Sands/Świątek win
Kurs: 1.55
Zagraj!

tenis

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Dubel tenis 02.04.2021

Zapraszam także do skorzystania z naszych opinii na temat STS, czyli bukmachera, u którego przygotowałem dzisiejszy kupon!

Zaloguj się aby dodawać komentarze