Już dziś wraca nasza ulubiona liga, czyli LEC. Ostatni tydzień zmagań fazy zasadniczej, który ostatecznie da nam informacje, które drużyny dostaną się bezpośrednio do fazy play-off, a także dowiemy się, czy aby wyłonić wszystkich pretendentów niezbędne będą baraże. Pierwszy dzień meczowy przynosi nam wiele spotkań, w których faworyt jest dość klarowny, ale czeka nas również jeden mecz na szczycie pomiędzy MAD Lions i Fnatic, który szczegółowo przeanalizujemy. Dodatkowo zastanowimy się też, czy Schalke 04 może sprawić dziś niespodziankę i wygrać z G2. 

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1259PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

Team Vitality – Misfits

Zanim jednak przejdziemy do wyżej wymienionych spotkań, powiemy sobie parę słów na temat spotkania Misfits kontra Team Vitality. Króliczki, które zachwycały formą na początku splitu notują ostatnio coraz gorsze spotkania, które stawiają ich formę pod znakiem zapytania. Obecnie znajdują się oni w środku tabeli z dorobkiem 9 zwycięstw i 7 porażek. Nie mniej jednak mają bardzo dużą szansę na kwalifikację do fazy play-off z dwóch powodów – po pierwsze, będące tuż za nimi Excel traci aż 6 pkt do premiowanej awansem szóstki, a po drugie grają dziś na drużynę o klasę gorszą – Team Vitality, co może prawie automatycznie równać się z dodatkowymi punktami na ich koncie. Powiedzieć, że Team Vitality zawodzi w tym sezonie to jak nie powiedzieć nic. Tylko jedna wygrana i aż piętnaście porażek to skromny dorobek tej organizacji w tym sezonie. Zawodnicy nie potrafią pokazać na scenie swoich umiejętności, co przekłada się na tragiczną formę drużyny, a kolejne porażki jeszcze bardziej obniżają morale zespołu. Z tego względu uważam, że misfits wygra dziś swój mecz – walczą o awans, a przeciwnik nie walczy już o nic, tylko chce jak najszybciej zakończyć ten split i o nim zapomnieć. Nie można nie wspomnieć o tym, że Misfits ma swoje kłopoty i ostatnio kiepsko u nich z formą, ale teraz mają doskonałą okazję aby zabłysnąć na tle źle dysponowanych rywali. Dlatego właśnie pójdę o krok dalej i nie obstawię zwycięstwa misfits, ale zwycięstwo z handicapem.  

TYP: liczba zabójstw: Team Vitality – Misfits(-7.5)

Misfits (kurs:1.84)

G2 – Schalke 04

Starcie Dawida z Goliatem, mecz pretendentów do tytułu versus jedna z najsłabszych drużyn tego splitu. Czy możemy spodziewać się, że G2 w swoim stylu zintuje grę przeciwko o 3 klasy słabszej drużynie? Ciężko powiedzieć jaką szaloną kompozycję czy strategię tym razem wybierze G2, jedno jest jednak pewne, w meczach G2 nic pewnie nie jest. Drużyna, która wygrała wszystkie spotkania na szczycie w tym sezonie, miała tydzień, w którym dwa razy pod rząd przegrywała z drużynami ze środka tabeli. Nie można jednak odmówić im tego, że od tamtej pory grali bardzo przekonująco punktując błędy kolejnych rywali. Uważam, że chociaż wszystko może się zdarzyć, to Schalke po prostu zabraknie argumentów, aby wygrać, nawet jeżeli uda im się zdobyć przewagę. Myślę, że granie na dużo słabszego rywala nie może nauczyć G2 nic innego niż precyzyjnego egzekwowania swojej strategii na mapie. Nie uważam więc, że G2 będzie ten mecz w jakikolwiek sposób przedłużać, myślę że będą chcieli odbyć kolejny nudny dzień w biurze, odgrywając swojego rywala w najszybszy możliwy sposób. Podejrzewam, że Schalke powinna w pierwszej kolejności zbanować pantheona, gdyż Jankos ostatnie 2 mecze naprawdę smurfował na tej postaci, ale nawet to nie pomoże im w spowolnieniu rozgrywki. Mój typ na to spotkanie, to zwycięstwo G2 przed 31 minutą. 

TYP: czas gry 31 min – poniżej (kurs: 1.84

MAD Lions – Fnatic

Na pewno najciekawsze starcie dzisiejszego dnia, na pewno dwie drużyny, które ostatnio pokazały nam się z bardzo dobrej strony. Mad Lions wygrywa ostatnio regularnie w bardzo przekonującym stylu, jednak Fnatic prezentuje się równie dobrze. Nie możemy jednak zapominać, że Lwy są debiutantami na scenie i tak jak w zeszłym tygodniu udało nam się przewidzieć, że ograją mimo krótkiego stażu Misfits, tak w tym tygodniu uważam, że doświadczenie odegra kluczową rolę. Gracze Fnatic są zgrani, a Selfmade świetnie spisuje się jako nowy jungler. Dodatkowo Bwipo jest w świetniej formie, a osobiście, oglądając mecze Fnatic odnoszę wrażenie, że on jest osobą, która nadaje tempo rozgrywce i kiedy idzie mu dobrze, to również reszta drużyny prezentuje się świetnie. Spotkanie może być bardzo zacięte i dość długie, jednak ja postawiłbym po prostu na wygraną Fnatic. 

TYP: MAD Lions – Fnatic

Fnatic (kurs:1.42)

Zakład bez ryzyka w STS do 30 złotych z kodem: 1259PLN

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1259PLN
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.
Kupon w STS  

Zaloguj się aby dodawać komentarze