Dopiero co byliśmy świadkami numerowanej gali jak i kolejnej UFC Fight Night, a już czekają nas kolejne emocje związane ze światem MMA. Tym razem przechodzimy do przypatrzenia się dwóm pojedynkom z kolejnego tygodnia zmagań uczestników programu Dana White Contender Series. Jest to o tyle ważne dla nas wydarzenie, że w jednej z walk zobaczymy Karolinę Wójcik, czyli byłą zawodniczkę KSW. Oczywiste jest, że jedno wskazanie będzie dotyczyło jej walki, a drugie innej konfrontacji. Tym razem na karcie nie ma rozpoznawalnych nazwisk, nawet dla koneserów profesjonalnego MMA.

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 300 zł od depozytu

+ 50 zł freebet (dodatkowy bonus TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Dana White Contender Series: Tydzień 3, czyli mała gala z polskim akcentem

Nim przejdę do powiedzenia o samych wybranych pojedynkach, to przedstawię szczegółowe dane odnośnie do startu i miejsca gali. Wydarzenie odbędzie się w UFC Apex w Las Vegas w stanie Nevada w Stanach Zjednoczonych. Transmisja karty głównej będzie dostępna na UFC Fight Pass od godziny 2 w nocy czasu polskiego z wtorku na środę. W walce wieczoru będziemy świadkami konfrontacji Zachary’ego Borrego z Bo Nickalem. Co można o tym pojedynku powiedzieć? To, że do czerwonego narożnika wyjdzie zawodnika z trzema walkami w karierze, a do niebieskiego z jednym triumfem na koncie, a ich konfrontacja odbędzie się w ramach wagi średniej, czyli w limicie do 83,9 kilograma. Oprócz tego pojedynku na fight cardzie mamy jeszcze cztery pojedynki, w tym jeden z polskim udziałem.

Kartę otworzy pojedynek kobiet w limicie do 52,2 kg, a wystąpi w nim właśnie Karolina Wójcik. Do czerwonego narożnika wyjdzie jej rywalka, którą będzie Sandra Lavado. Później będziemy mogli podziwiać w oktagonie takich zawodników jak Claytona Carpentera z Edgarem Chairezem. Ich walka odbędzie się w limicie do 56,7 kilograma. Chwilę po nich do klatki wyjdą Anvar Boynazarov i Erik Silva i oni zmierzą się w kategorii do 65,8 kg. Tuż przed najważniejszą walką wieczoru będziemy świadkami konfrontacji Paulo Renato Jr. z Jamalem Poguesem. W tym przypadku pójdziemy znacząco w górę mówiąc o ilości kilogramów jaką wniosą do klatki, gdyż ich konfrontacja jest zaplanowana w kategorii ciężkiej, czyli do 120,2 kilograma.

Zarejestruj się i odbierz freebet 50 zł – tylko po rejestracji z kodem: ZAGRANIE! (Dodatkowy bonus TYLKO z naszym kodem promocyjnym ETOTO!)

Sandra Lavado vs Karolina Wójcik: typ, kurs bukmacherski i zapowiedź walki (10.08.2022 r.)

Polka zmierzy się z Peruwianką, a dokładniej pisząc to Limy i klubu Maximo’s Combat Club. Sandra ma na koncie dwanaście walk, z czego dziesięć wygranych. Statystyczne porównanie za chwilę przedstawię, a na razie dodam, że Karolina ma za sobą o dwie walki mniej, choć tyle samo przegranych. Interesujące jest to, że zdecydowaną faworytką jest Polka, o czym najlepiej świadczą kursy w ETOTO. Wycena triumfu Peruwianki została ustabilizowana aż na poziomie 2.90 względem ledwie 1.38 na Karolinę. Moim typem jest, że to ręka Polki powędruje w górę i tak też gram na swoim kuponie. Za chwilę opowiem więcej odnośnie do tego, dlaczego tak sądzę, a na razie przypomnę, że warto zerknąć na BONUS, jaki przygotował bukmacher ETOTO. W sam raz, by dzięki niemu zagrać bezpieczniej kupon na galę z trzeciego tygodnia programu Dana White Contender Series.

Statystyczne porównanie Sandry Lavado z Karoliną Wójcik

 • Częściej walczącą jest Peruwianka, ale Polka biła się dla większych federacji, w tym dla Brave CF, EFC KSW.
 • Walczącą do tej pory w wyższej kategorii wagowej była Sandra, która mierzyła się w dywizji do 56,7 kg, a Polka w limicie do 52,16 kg.
 • „Peruwiańska Zombie” jest wyższą od Polki, gdyż mierzy przeszło 170 cm, a Polka 157 cm.
 • Bardziej doświadczoną w startach pod szyldem dużych federacji jak i bardziej przekrojową zawodniczką jest Polka.
 • W każdej z dotychczasowych walk to Karolina Wójcik częściej prezentowała, że jest gotowa bić się zarówno w stójce jak i parterze. Grapplingowo jest co najmniej o półkę wyżej od Peruwianki.
 • Obie fighterki ostatnie starcie stoczyły w 2021 r., z tym, że „Peruwiańska Zombie” w grudniu a Polka w kwietniu na KSW 60.
 • Polka wygrywała z wyżej notowanymi rywalkami w światowych rankingach i była mistrzynią afrykańskiej federacji EFC, a Sandra mozolnie buduje swój rekord.
 • Wygrane walki Lavado kończyły się 4 razy przez poddanie, a 6 przez decyzje. Z kolei przegrane były zawsze po decyzjach  – jedno- i nie jednogłośnej. Z kolei u Polki mamy 2 wygrane przez nokaut, 6 przez werdykty sędziów i taki sam wynik przy porażkach.
 • Obie fighterki są na fali trzech zwycięstw z rzędu, z tym że Polka wygrywała ostatnio dwukrotnie pod szyldem KSW.

Moje typowanie związane z walką Sandry Lavado z Karoliną Wójcik

Z wyżej wymienionych powodów stawiam na to, że to Polka zwycięży we wspominanej konfrontacji. Jak pisałem wyżej, kurs na jej zwycięstwo został ustabilizowany na poziomie 1.38 względem aż 2.90 na Peruwiankę. Jest to bardzo, ale to bardzo bezpieczny, lecz jedyny typ, jaki przygotował bukmacher ETOTO względem tego pojedynku. Dlatego też nie sposób napisać coś więcej odnośnie do bukmacherskich typów związanych z tym starciem. Choć wątpię, byśmy doczekali aż decyzji sędziowskiej. Karolina jest dużo lepszą zawodniczką i to w każdej odsłonie walki, więc powinna w łatwy sposób zapewnić sobie kolejny triumf. W tym miejscu sprawdź nasze typy na UFC i inne sporty walki!

etoto
1.38
Karolina Wójcik zwycięży w walce: TAK
Baner FB

Erik Silva vs Anvar Boynazarov: typ, kurs bukmacherski i zapowiedź walki (10.08.2022 r.)

Przechodzimy do omówienia trzeciej konfrontacji z rozpiski przygotowanej na trzeci tydzień programu Dana White Contender Series. Konfrontacja odbędzie się w limicie kategorii piórkowej, a zmierzą się ze sobą Erik Silva z Anvarem Boynazarovem. Faworytem wedle wskazań bukmacherskich jest Wenezuelczyk, który wystąpi w czerwonym narożniku, a Anvar reprezentujący barwy Uzbekistanu przystąpi do walki w roli underdoga. Dlaczego tak piszę? Otóż kurs na triumf Erika został ustabilizowany na poziomie 1.67 względem 2.12 na „Uzbekistańczyka”. Od razu zaznaczam, że podejmuję się tego wskazania, by podbić kupon, a nie grać samych „oczywistych” wskazań po niskich kursach. W końcu jak grać z bukmacherem ETOTO, którzy zawsze szykują ciekawe kursy na konfrontacje w sportach walki, to warto również podjąć się bardziej ryzykownych, acz ciekawie wycenianych kursów.

Statystyczne porównanie Erika Silvy z Anvarem Boynazarovem

 • Reprezentant Wenezueli ma na koncie 9 walk, z czego jedną przegraną, a Uzbekistanu 3 walki i wszystkie kończone triumfami.
 • „The King” z Wenezueli przegrał w drugiej walce w swojej karierze z Jorge Vargasem Perezem przez poddanie się w trzeciej rundzie na 45 sekund przed końcem rundy.
 • Interesujące jest, że Erik od tamtego czasu wygrał 2 razy przez decyzje i aż 5 razy przez nokaut w pierwszych rundach. Z kolei Anvar w trzech walkach zawsze wygrywał przez nokauty i za każdym razem w pierwszej rundzie.
 • Obaj fighterzy do tej pory bili się na lokalnych galach, co oznacza, że będą debiutować na gali z większą medialną oprawą.
 • Kiedy Erik zwyciężał, to 2-krotnie dokonywał tego przez nokauty, 4 przez poddania i 2 przez decyzje, a Anvar zawsze przez nokauty.
 • O 3 centymetry wyższy, mierzący 178 cm jest Erik, który ma również podobną przewagę w zasięgu ramion nad „Uzbekistańczykiem”.
 • Analizując ich poprzednie pojedynki bardziej wszechstronnym zawodnikiem jest Erik Silva, a patrząc na umiejętności parterowe to „The King” z Wenezueli jest co najmniej dwa poziomy wyżej od swego dzisiejszego rywala.
 • Z kolei Anvar ma przewagę w stójce i mógłby ustrzelić swego rywala, gdyby nie to, że Erik doskonale kontroluje dystans w każdej swej walce.

Moje typowanie związane z walką Erik Silva vs Anvar Boynazarov

Analizując powyższe składowe, sądzę że górą w tym pojedynku okaże się reprezentant Wenezueli. „The King” tym samym dopisałby sobie dziewiąte zwycięstwo w zawodowej karierze, dzięki czemu do UFC mógłby wejść z rekordem 9-1, co już wygląda okazale jak na debiutujących pod szyldem największej federacji MMA na świecie. Sądzę, że również „Uzbekistańczyk” doczeka się swego startu pod szyldem UFC, lecz na to przyjdzie jeszcze czas za kilkanaście miesięcy lub nawet 2 – 3 lata. Dlatego też od siebie zaznaczam, że w tym przypadku również zatriumfuje faworyt, a nim w tym przypadku jest Erik Silva, czyli przedstawiciel Antonio Silva Martial Arts. Na zakończenie dodam, że każdy z czterech przytoczonych wyżej zawodników wypełnił wyznaczone limity wagowe, co potwierdziło się na poniedziałkowej ceremonii ważenia.

etoto
1.67
Erik Silva zwycięży w walce: TAK

Propozycja kuponu:

ETOTO, DWCS, 10.08.2022

fot. Per Haljestam/PressFocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze