Przełamanie w piłce nożnej nadeszło w niedzielę, czas na hokej! Na Białorusi ma on się bardzo dobrze i zgodnie z zaleceniami tamtejszego Ministerstwa Zdrowia na halę w Soligorsku będą mogły wejść osoby powyżej 18 roku życia, a to oznacza, że pomimo szalejącego wirusa kibice również będą obecni. Przed nami trzeci mecz w serii do siedmiu zwycięstw i z tej okazji atakujemy dwa single dostępne w BETFAN. Przypominam, że dla nowych uczestników cały czas jest aktywna promocja pierwszego zakładu bez ryzyka do 100 PLN ze zwrotem na konto depozytowe. Zapraszam do lektury!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

Chcesz więcej typów na hokej? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Szachcior Soligorsk

Z pewnością tylko nie ja byłem zaskoczony postawą gospodarzy w drugim meczu rozgrywanym w Mińsku. Pomimo zmęczenia poprzednią serią gier z Nemanem Grodno zawodnicy tego klubu zaprezentowali się całkiem inaczej niż dzień wcześniej, gdzie oglądaliśmy dominację aktualnego mistrza Extraleague.

To, co szczególnie mogło się podobać to szybka reakcja na działania przeciwników. Pomimo tego, że już w 9. minucie spotkania obrońca Yunostu Danill Bokun skierował krążek do siatki rywala Il’ja Kambovich odpowiedział tym samym po 15 sekundach od straty gola. Potem oglądaliśmy wyrównane starcie, w którym to zespół z Soligorska dzielnie bronił, ale też wyprowadzał groźne kontry, a jedna z nich zakończyła się golem na 1:2. Danila Karaban postanowił się nie zatrzymywać i jego bramka na 1:3 spowodowała, że remis w serii był bardzo blisko. Stołeczny klub do końca naciskał swojego przeciwnika, ale to na nic się nie zdało i dogrywki tego dnia nie ujrzeliśmy.

Przed Szachciorem teraz dwa spotkania na własnej tafli i kto wie, czy niespodzianka nie wisi w powietrzu. Trzeba włożyć jeszcze sporo pracy, aby spełnić swoje marzenia. Dwa dni odpoczynku były z pewnością zbawienne dla gospodarzy.

Yunost Mińsk

Zespół z Mińska nieco zlekceważył swoich przeciwników. Pewna wygrana w pierwszym meczu tej serii 5:1 uśpił aktualnego mistrza Extraleague i pokazała to nawet szybka strzelona bramka. Połowa pierwszej tercji wyglądała tak, jak ich poprzednie spotkanie, ale po zdobytym golu coś się zacięło. Coraz bardziej dominował Szachcior i efekt mamy taki, że trzecie starcie tej rywalizacji zdecyduje, która drużyna wyjdzie na prowadzenie.

Warto wspomnieć o fakcie, że Yunost miał aż osiem dni odpoczynku przed pierwszym finałowym meczem i to powinna być ich przewaga. Dzisiaj należy spodziewać się całkiem innej postawy gości. Doskonale wiedzą, że gospodarze mogą zastosować podobną taktykę co w zwycięskim dla Szachciora starciu, przeczekanie rywala i atakowanie go w odpowiednim momencie.

Jaka będzie recepta klubu z Mińska? Kluczem na pewno będzie spokojniejsza gra w defensywie. Jako że wiele błędów było popełnianych przez zawodników tej linii, to padało zbyt dużo kar mniejszych i hokeiści ze stolicy Białorusi nie potrafili się odpowiednio rozpędzić. Co ciekawe w finałowej serii nie zdobyli jeszcze bramkę w PP i czas to zmienić, ponieważ do tej pory była to główna broń gości.

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Szachcioru Soligorsk w półfinale zakończyło się zwycięstwem 1:0 z Nemanem Grodno
 • Szachcior Soligorsk awansował do finału play-off pokonując w serii do czterech zwycięstw Neman Grodno 4:3
 • Ostatnie spotkanie Yunostu Mińsk w półfinale zakończyło się zwycięstwem 6:0 z Molodechno
 • Yunost Mińsk awansował do finału play-off pokonując w serii do czterech zwycięstw Molodechno 4:1
 • Pierwsze spotkanie finałowe play-off zakończyło się wynikiem 51: dla Yunostu Mińsk, a drugie 3:2 dla Szachciora Soligorsk
 • Obie ekipy mierzyły się w tym sezonie aż dwunastokrotnie. Sześć razy górą był Yunost Mińsk, a sześć razy Szachcior Soligorsk
 • Pięć ostatnich spotkań, rozgrywanych na obiekcie Szachciora Soligorsk zakończyły się trzema zwycięstwami gospodarzy i dwoma wygranymi gości

Co obstawiać?

Przygotowałem dwie propozycje na ten mecz. Pierwszy z nich to gol jednego z liderów obu drużyn. Wiele pisałem już na temat Ivana Drozdova oraz Yevgenia Dadonova. Są to zawodnicy, którzy na co dzień występują w KHL w Dynamie Mińsk. Jako że sezon tam już się zakończył, postanowili kontynuować obecną kampanię w Szachciorze i Yunoście, które są zespołami partnerskimi Żubrów. Ci hokeiści spędzają najwięcej czasu na lodzie, gdy ich drużyny grają w PP. Do tej pory oglądaliśmy tylko jedną bramkę w tym elemencie gry w tej finałowej serii, ale jestem zdania, że niedługo się to zmieni. Obaj zawodnicy w pierwszym meczu popisali się po jednym trafieniu, uważam, że dzisiaj jeden lub obaj ucieszą swoich kibiców swoim golem. Propozycja w BETFAN jest taka, że wystarczy, że chociaż jeden z nich znajdzie drogę do bramki przeciwnika i typ będzie trafiony. Kolejny ważny mecz przed nami i to liderzy muszą poprowadzić swoje kluby do wygranej. Liczę tutaj na młodego Ivana i bardziej doświadczonego Yevgenia. W tym sezonie obaj w Dynamie Mińsk nie raz pokazywali, że są wartością dodaną, a w play-off Extraleague większość ich występów była udana.

Zdarzenie: Szachcior Soligorsk vs Yunost Mińsk

Typ: Y. Dadonov lub I. Drozdov strzeli bramkę

Kurs: 2.00

Drugą propozycją jest klasyczny BTTS w pierwszej tercji. Do tej pory oglądaliśmy otwarty hokej i jestem zdania, że taki też będzie dzisiaj. Zmiana tafli to wielka korzyść dla gospodarzy i wydaje mi się, że będą chcieli zdominować swojego przeciwnika. Yunost od początku wyjdzie zmotywowany na to starcie. Przespali pierwszą część w drugim starciu tej serii, ponieważ po zdobytym golu powinni, tak jak na inaugurację finału dobić rywala, a to im się nie udało. Zespół z Soligorska u siebie gra odważniej i uważam, że na fali ostatniej wygranej będą chcieli od początku zaskoczyć stołeczny klub. Co ciekawe obie drużyny zdobywają wiele goli w pierwszych tercjach, co pokazały nawet te play-offy, a kurs na to zdarzenie jest zachęcający i go pobieram.

Zdarzenie: Szachcior Soligorsk vs Yunost Mińsk

Typ: BTTS w pierwszej tercji

Kurs: 3.50

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

 1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
 2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
 3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
 4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
 5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Dwaj zawodnicy singiel na 31.03. w BETFAN

singiel na 31.03. BTTS pierwsza tercja

Chcesz więcej typów na hokej? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Zaloguj się aby dodawać komentarze