Nareszcie, faza play-off prawdopodobnie najlepszej ligi na świecie zaczyna się już jutro! Na sam początek mamy oczywiście starcia zespołów z niższych miejsc w tabeli sezonu zasadniczego, jednak to nie zmienia faktu, że spodziewam się przepięknej serii z dużą ilością dobrego grania w LoL-a! Suning rok temu zaskakiwało cały świat, w tym roku również gry z ich udziałem są nieprzewidywalne. Z drugiej strony natomiast mamy LNG, które dosyć niespodziewanie trzymało się większość rundy w górnej części tabeli i dopiero pod koniec wylecieli z pierwszej szóstki. Co więc typuję w spotkaniu z udziałem dwóch tak specyficznych drużyn? Zapraszam do lektury!

Odbierz bonus powitalny do 584 złotych u legalnego bukmachera SuperBET!

Kod promocyjny: ZAGRANIE
 
Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

LNG Esports – Suning Gaming
12.08.2021 r. Godz. 11:00

Zanim zaczniesz czytać sprawdź koniecznie kod promocyjny Superbet i korzyści z niego płynące!

Te dwie ekipy idealnie oddają ducha LPL, chociaż każda na swój własny, wyjątkowy sposób! LNG Esports to drużyna, która idealnie rozpoczęła sezon, udało im się wygrać siedem spotkań z rzędu na początku letniego splitu i byli największym zaskoczeniem, jednak wraz z upływem sezonu ich poziom gry stracił na wartości i ostatecznie zakończyli zmagania na ósmym miejscu w tabeli. Suning natomiast wystartowało bardzo słabo i początkowo te waleczne lwy z poprzedniego sezonu były jedynie małymi, niegroźnymi kotkami! Suning jednak pokazało serce do walki i końcówka splitu w ich wykonaniu wyglądała fenomenalnie i to właśnie z tego powodu są oni faworytem w jutrzejszym starciu z LNG! Co ja o tym myślę?

Według mnie Suning w zeszłym sezonie pokazali, że są drużyną typowo turniejową i w tym roku po raz kolejny to potwierdzają. Budowanie najlepszej formy na końcówkę sezonu i fazę play-off to są czynniki definiujące te najlepsze drużyny. Angel, Sofm, Huanfeng wzbili się na wyżyny swoich możliwości i według mnie w formacie BO5 to kolejna kluczowa kwestia, która będzie wyróżniała Suning w tym meczu. Ci zawodnicy osiągali sukcesy na mistrzostwach świata, zatem faza pucharowa jest dla nich motywacja, a nie stresem. Według mnie Suning ma o wiele większy potencjał od LNG i dla mnie to oni są wyraźnymi faworytami w tym starciu. Przy stawianiu pamiętajcie o bonusach, jakie możecie otrzymać u tego bukmachera!

LNG również ma bardzo doświadczonych graczy, sam Tarzan jest niemałą legendą LPL, jednak z czasem zaczęli nie wyrabiać się ze zmianami mety, forma drużyny jest teraz o wiele niższa, a co ważniejsze o wiele bardziej chwiejna niż na początku splitu. Co prawda mecz z Suning był wyrównany i pomimo ostatecznej wygranej Lwów to obydwie drużyny pokazały się z niezłej strony, jednak ekipa Tarzana ma za sobą również porażki z Ultra Prime czy Team WE. Widac więc, że nie są oni w tym momencie w wybitnej dyspozycji i według mnie nie zdążyli się przygotować do tego spotkania i poprawić swoją grę tak bardzo.

Podsumowując, według mnie Suning jest tutaj pewnym faworytem do zwycięstwa w meczu i to właśnie to zdarzenie ląduje na moim głównym kuponie. Co prawda kurs nie jest wybitnie wysoki, jednak do AKO ma on według mnie odpowiednią wartość. Proponuję tutaj również singiel na dokładny wynik 1:3, bo według mnie LNG będzie w stanie ukraść jedną mapę, jednak patrząc całościowo nie wyobrażam sobie ich doprowadzających do piątej mapy, jednocześnie nie sądzę też, żeby Suning mogło to przegrać. Według mnie te dwa typy są jak najbardziej poprawne i właśnie takich rezultatów się dziś spodziewam! W Superbet zakłady bukmacherskie możecie postawić mnóstwo różnych zdarzeń na to spotkanie, np. to dotyczące pierwszej krwi! 

LNG Esports – Suning Gaming
12.08.2021 r. Godz. 11:00
Typ: Suning wygra spotkanie
Kurs: 1.36

Typ: Suning wygra 3:1
Kurs: 3.40

Baner grupy typerskiej facebook

Afreeca Freecs – Hanwha Life Esports
12.08.2021 r. Godz. 10:00

Do uzupełnienia kuponu przechodzimy do drugiej azjatyckiej ligi, która co prawda jeszcze jest w fazie zasadniczej, ale jednocześnie wszystko jest już praktycznie jasne, przynajmniej jeśli chodzi o drużyny, które będą brać udział w play-offach! Pomimo tego, podobnie jak w ostatnich spotkaniach LPL, zawodnicy na tym poziomie zawsze podchodzą maksymalnie skupieni do spotkań, nawet jeśli już o nic nie grają. HLE pożegnali się już z szansami na play-offy, natomiast Afreeca Freecs ledwo co, jednak załapali się do czołowej szóstki. Chovy i Deft nie zagrają więc na mistrzostwach świata, mogą jednak zakończyć rok pozytywnym akcentem. Czy jednak AF im na to pozwoli? 

Szczerze mówiąc, dla mnie nie ma zbyt dużej różnicy pomiędzy tymi zespołami, przynajmniej jeśli mówimy o bezpośrednim starciu. W perspektywie całego splitu HLE jest po prostu słabsze i nie było w stanie zapewnić sobie wymaganej liczby zwycięstw, jednak ostatecznie ich gra nie jest zupełnie tragiczna, o czym możemy mówić w przypadku DRX. Hanwha nie jest faworytem w tym spotkaniu i według mnie jest to bardzo słuszna postawa bukmacherów, jednak już wcześniej zauważałem, że drużyny które już odpadły z rozgrywek, często grają na większym luzie, jednocześnie wypadając po prostu lepiej niż w trakcie zażartej walki o miejsce w tabeli. Idealnym przykładem jest Invictus Gaming, które ostatnią grę w sezonie zagrało perfekcyjnie, pomimo bardzo miernej postawy w całym splicie. Przerywając na chwilę, jeśli nie słyszeliście jeszcze o Superbecie i ich akcjach promocyjnych, to tutaj możecie sprawdzić opinie i opisy na ich temat! 

Co więc stawiam w tym spotkaniu? Według mnie idealnym typem na to starcie jest over 2,5 map. Tak jak pisałem, faworytem jest tutaj ekipa Afreeca Freecs, jednak brak presji ze strony HLE może ich odblokować i zapewnić nam trzecią mapę. AF będzie natomiast traktować to spotkanie jako kolejny etap przygotowań do play-offów i podejdą równie mocno zmotywowani. Kurs na ten over jest naprawdę zachęcający i w połączeniu z typem na LPL osiągniemy fajne podwojenie stawki. Już niedługo rozpoczynają się rundy pucharowe we wszystkich regionach, typów i kursów na naszej stronie z pewnością pojawią się analizy z typami i kursami na nadchodzące spotkania!

Afreeca Freecs – Hanwha Life Esports
12.08.2021 r. Godz. 10:00
Typ: Powyżej 2,5 mapy
Kurs: 2.00

Dodatkowe 584 PLN bonusu w Superbet!

  • Załóż konto w Superbet z linku: zagranie.com/go/superbet
  • Wypłać depozyt o wysokości minimum 50 PLN, a otrzymasz 100% tej kwoty w formie bonusu
  • Obrót bonusem jest jednokrotny
  • Kurs minimalny podczas obrotu bonusem wynosi 1,80, a na kuponie muszą być przynajmniej dwa zdarzenia
  • Czas na obrót bonusem: 7 dni
  • Dodatkowo możesz otrzymać “tydzień bez ryzyka” do 500 PLN oraz freebet w wysokości 34 PLN
  •  
Kupon superbet esport 12.08.2021 r.
Superbet 11.08.2021 r.

fot.Norbert Barczyk/pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze