Zdjęcie: Norbert Barczyk

W sobotę czeka nas wiele ciekawych meczów na europejskiej scenie Counter Strike’a. Wśród nich jest m.in. rywalizacja Illuminar Gaming podczas DreamHacka, gdzie Polacy zmierzą się w półfinale ze Spirit. Przed ESL Mistrzami Polski trudne zadanie, ale chyba pozostaje sobie zadać jedynie pytanie: jak nie teraz, to kiedy? To idealny moment, żeby Polska scena minimalnie podniosła się z kolan. Zobaczcie więc, jakie ciekawe typy przygotował forBET.

Załóż konto z kodem promocyjnym 2400, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Spirit – Illuminar Gaming

Sobota, 28.11.20 – 16:30

W normalnych okolicznościach drużyna z Polski nie miałaby najmniejszych szans ze Spirit. W końcu to drużyna co najmniej o dwie klasy lepsza, a dobrze wiemy przecież, jak niski poziom prezentują formacje z naszego kraju. Jednak tytuł ESL Mistrza Polski do czegoś zobowiązuje i absolutnym planem minimum musiało być wyjście z grupy DreamHacka. Trenerzy mogą oczywiście mówić, że nie nakłada się żadnej presji i tak dalej, jednak trzeba sobie otwarcie przyznać, iż ze zbioru obsadzonego przez Gambit, Nemigę i KOVE trzeba po prostu wyjść. O ile pierwsza z tych ekip była faworytem, tak pozostałe to zespoły z zasięgu ręki.

Illuminar Gaming jednak nie awansowało do półfinału DreamHacka szybko, łatwo i przyjemnie. Najpierw przegrało z Gambit 0:2, a później ograło KOVĘ 2:0. Na koniec zmagań w grupie zmierzyło się więc z Nemigą, czyli mocno przeciętnym zespołem. Nawet z taką formacją IHG męczyło się dość długo, ale ostatecznie pokonało oponentów 2:1. Dzisiaj drużyna Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego, legendarnego, polskiego gracza, zmierzy się z jeszcze trudniejszym rywalem, jakim jest Spirit. Illuminar pokazało jednak wczoraj charakter i co by nie mówić o słabej dyspozycji drużyn z naszego kraju, to takie zwycięstwa spajają zespół.

Oprócz tego warto również pamiętać o tym, że Polacy lubią grać na lepsze zespoły i widać u nich wtedy więcej pomysłów na grę, a także większą swobodę. Za IHG przemawia też doświadczenie, w końcu Snax to zawodnik obyty z największymi turniejami na świecie i dużą presją. Jednak na tym w zasadzie argumenty się kończą. Pogorzelski nie prezentuje się nawet w połowie tak dobrze, jak w Virtus.pro, a Tomasz “phr” Wójcik, czy Paweł “reatz” Jańczak również nie brylują. ESL Mistrzowie Polski mają jeszcze sporo problemów w grze do naprawienia i raczej szybko nie wskoczą nawet na średni poziom, ale Spirit jest w ich zasięgu, a przynajmniej jedna mapa.

Zagranie na esport

W końcu Rosjanie również mają swoje problemy, z którymi muszą się zmagać. Co prawda podczas DreamHacka nie przegrali nawet mapy, pokonując najpierw flowskola, a później Apeks 2:0. Jednak o ile potrafią sobie radzić na średniej jakości formacje, to z tymi lepszymi już nie dają rady. Dobrze to pokazują, chociażby mecze z Natus Vincere, czy Virtus.pro, które przegrali odpowiednio 0:2 i 1:2. Z kolei OG udało im się złapać w słabszym momencie drużyny mantuu i zwyciężyli z nimi 2:0. Bilans w ciągu ostatnich pięciu spotkań przemawia na korzyść IHG (4:1 vs. 3:2), jednak Polacy mierzyli się na o wiele słabsze formacje, niż oponenci Spirit (jak, chociażby Wisła All in! Games Kraków, czy AVEZ, które nie są nawet w połowie tak dobre, jak VP lub NaVi).

forBET wystawił dość ciekawą ofertę na rywalizację pomiędzy Spirit, a Illuminar Gaming. Oczywiście Rosjanie są zdecydowanymi faworytami, ale trudno szukać value w typie na ich wygraną. Zupełnie inaczej jest w przypadku zwycięstwa na pierwszej mapie przez IHG. Polacy lubią dobrze otworzyć mecz, a w dodatku wybory mają nieco lepsze niż Spirit. W tym przypadku kurs na to, że nasi rodacy zwyciężą na pierwszej arenie wynosi aż 3.20, co jest dobrą opcją. Uważam, że taki obrót spraw jest dość prawdopodobny, gdyż raczej IHG nie wygra całego meczu, ale jedną mapę powinno wziąć. Głównym argumentem za tym przemawiającym jest silna psychika w drużynie, a także umiejętność gry na lepsze formacje. Spirit również zdarzają się wpadki, co tylko potęguje wrażenie, że dzisiaj mogą ulec Illuminar Gaming.

Moja propozycja: Illuminar Gaming wygra na 1. mapie
Kurs: 3.20

forBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2400PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

forbet oferta dreamhack

Zaloguj się aby dodawać komentarze