fot. Norbert Barczyk/ pressfocus

Blast Premier Spring Showdown nie przestaje zaskakiwać, wczoraj ekipa 9Z dokonała jednego z największych zaskoczeń nie tylko w ciągu tego turnieju, ale również w trakcie całego roku. 88. ekipa w rankingu hltv pokonała Vitality 2:1, tym samym eliminując Francuzów z rozgrywek. Przypominam, że z turniejem pożegnali się już zawodnicy Liquid oraz Astralis, zatem grono faworytów znacząco się zmniejsza. Dziś w akcji zobaczymy drużyny, których myśli nastawione są tylko i wyłącznie na zwycięstwo. G2 walczyć będzie z odmienionym OG, natomiast Dignitas spróbuje przedłużyć swój sen i pokonać na swojej drodze kolejnego faworyta swojej drabinki. Co typuje w tych spotkaniach?

Załóż konto w BETFAN i graj najwyższy zakład na rynku bez ryzyka do 600 PLN!

(Zwrot na konto bonusowe BETFAN)

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1600PLN

Kod rejestracyjny
1600PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

OG – G2
16.04.2021 r. Godz. 15:30

Zaczynamy od tego zdecydowanie bardziej wyrównanego spotkania, bo tutaj nie ma wyznaczonego faworyta bukmacherów, a kursy obracają się w okolicach 1.80 na zwycięstwo którejkolwiek z drużyn. OG zajmuje obecnie 19. miejsce w rankingu, natomiast G2 plasuje się na 13. pozycji, zatem nawet ich gra w ostatnich turniejach przynosiła podobne rezultaty. Jedyną istotną różnicą jest fakt, że zmiany w G2 zaszły jakiś czas temu i powinniśmy już być świadkami efektów tych rotacji w składzie i w rezultacie ich lepszej gry. Do OG natomiast dopiero co dołączył FlameZ, czy więc zdążyli już oni poukładać swoją grę?

G2 obecnie moim zdaniem ma bardzo optymalny skład z dużym potencjałem. Po zmianach w składzie to Niko jest kreowany na głównego snajpera składu, jednak dopóki nie odnajdzie się on w 100% w nowej roli wspomaga go Amanek, dzięki czemu ekipa może korzystać na większości map z dwóch snajperek po stronie broniącej, czasami również decydując się na to zagranie po stronie terrorystów. W pierwszej rundzie turnieju G2 rozprawiło się z Endpoint i chociaż brytyjska organizacja nie jest jakimś wyznacznikiem topowego rywala, tak jednak gra G2 mogła się podobać i dawać nadzieje na kolejne rundy i w rezultacie na awans do głównego turnieju. Pamiętamy jednak o tym, że wiele drużyn z takimi samymi ambicjami pojechało już do domu, czy OG będzie dziś w stanie odesłać następną drużynę?

OG po bardzo słabym występie podczas ESL Pro League zdecydowało się na zmiany i w rezultacie zamiast Issy do składu wskoczył FlameZ. Początkowo pojawiały się plotki, że nowym graczem drużyny może zostać Michu, jednak ten ostatecznie dołączył do Evil Geniuses. FlameZ natomiast na pewno nie żałuje transferu, bo w swoim pierwszym meczu z nim w składzie OG pokonało 2:0 Astralis. I chociaż może to wydawać się świetnym wynikiem, czego oczywiście nie neguje, tak jednak należy zauważyć, że Astralis nie pokazało nic szczególnego w tym meczu, a ich ostatnia forma jest daleka od zachwycającej. Dziś przed OG o wiele trudniejsze zadanie i szczerze mówiąc nie wiem, czy to nie G2 jest faworytem w tym zestawieniu.

Moim zdaniem pod względem formy oraz map poolu obydwu drużyn, moje myśli kierują się tutaj w stronę zwycięstwa G2. Przede wszystkim świetnie w ich wykonaniu prezentuje się Dust 2 oraz Inferno, gdzie notują serię sześciu zwycięstw, a patrząc na zwyczajowe wybory i wykluczenia obydwu drużyn, to właśnie Inferno może być decydującą mapą w tym starciu. Oprócz tego musimy pamiętać, że OG nie miało wiele czasu na przygotowanie swojej gry i zgranie się z nowym zawodnikiem, więc w decydujących momentach serii może to mieć kluczowe znaczenie. Kurs na zwycięstwo G2 tak jak mówiłem jest bardzo wysoki, dlatego świetnie się sprawdzi jako główne zdarzenie naszego AKO!

Betfan
1.81
G2 wygra spotkanie

Baner grupy typerskiej facebook

Dignitas – Spirit
16.04.2021 r. Godz. 18:30

W drugim meczu wieczoru witamy sprawców największej niespodzianki pierwszej rundy, czyli Dignitas, które wyeliminowało z rozgrywek Liquid! Naprzeciw nim stanie Spirit, obecnie chyba trzecia najlepsza drużyna z regionu CIS, który w ostatnim czasie zdominował światową scenę CS: GO. Rosjanie w pierwszej rundzie rozprawili się z drużyną Extra Salt i dziś również stawiani są w roli faworyta. Dignitas jednak pokazało, że czuje się świetnie grając z pozycji underdoga i wykorzystują swoje doświadczenie w eliminacji kolejnych przeciwników. Dziś przed obydwoma drużynami trudne zadanie, jednak cel, czyli awans do kolejnej rundy z pewnością będzie świetną motywacją.

Dignitas zaskoczyło chyba wszystkich, wygrywając z Liquid, dodatkowo dominując ich 2-0. Moim zdaniem był to jednak jedynie przebłysk geniuszu graczy i naprawdę fatalna gra Liquid, niż widoczne oznaki genialnej gry Dignitas. Ta sama drużyna tydzień wcześniej przegrywała z takimi ekipami jak K23 czy Havu, a nie są to drużyny z czołówki, w przeciwieństwie do dzisiejszego rywala Szwedów. Z pewnością należy im pogratulować sprawienia niespodzianki i awansu do kolejnej rundy, jednak według mnie przygoda Dignitas w Blast Premier Spring Showdown dziś się kończy. Ich wyniki na przestrzeni ostatnich tygodni po prostu nie zwiastują zbudowanej wybitnej formy, która pozwoli im przebijać się przez kolejnych przeciwników.

Spirit natomiast poważnie myśli o zakotwiczeniu się w top10 rankingu i z pewnością chce awansować na główny turniej. Ich gra jest przekonująca, oprócz Gambit, Heroic czy VP myślę, że mało która drużyna na świecie jest obecnie w stanie ich zatrzymać. Mają oni bardzo szeroki map pool, świetną formę indywidualną zawodników i zgranie, które pozwala im wygrywać rundy na różne sposoby. Mecz z Extra Salt pokazał, że są gotowi na każdego rywala, dlatego widzę w nich faworyta dzisiejszego spotkania. Początkowo myślałem, że kurs na ich zwycięstwo będzie wyjątkowo niski i że nie będzie opłacało się na niego decydować, jednak chyba na fali zwycięstwa Dig z Liquid, kurs na ekipę Mira jest naprawdę zachęcający, zwłaszcza jeśli połączymy go w AKO z typem na G2. Całość zbudowałem w Betfan i uważam, że jest to dosyć ciekawa opcja na dzisiejsze mecze. Nie spodziewam się już wielu niespodzianek, przynajmniej po zespołach występujących dzisiaj!

Betfan
1.39
Spirit wygra spotkanie

Zgarnij bonus w BETFAN!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 1600PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 50 zł
  4. Stawiasz pierwszy kupon SOLO, AKO, który zostanie objęty zakładem bez ryzyka. Z promocji wyłączone są zakłady MATCHDAY BOOST
  5. W razie przegranej otrzymasz zwrot w bonusie. Obrót 1 x 3.80 – minimum 3 zdarzenia
  6. Po więcej informacji sprawdź opinie o BETFAN

 

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Kupon betfan 16.04.2021 r.