Chińskie rozgrywki League of Legends trwają w najlepsze. We wtorek i środę czekają nas bardzo ciekawe starcia, więc postanowiłem je przeanalizować dla was. Dzisiaj Edward Gaming zmierzy się z LNG Esports, a jutro LGD Gaming zagra przeciwko FunPlus Phoenix. Obydwa starcia to rywalizacje zespołów, które sąsiadują w tabeli lub im niewiele brakuje, żeby tak było (LNG).

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Edward Gaming – LNG Esports

Wtorek, 28.07.20 – 13:00

Przez wiele lat azjatycka scena League of Legends była uważana za najlepszą na świecie. W ubiegłym roku mistrzostwa świata wygrało FunPlus Phoenix, które w wielkim finale pokonało G2 Esports 3:0. Teraz FPP nie radzi sobie najlepiej, bo zajmuje dopiero ósme miejsce w tabeli i na trzynaście meczów wygrało tylko siedem. Jednak rywale również radzą sobie przeciętnie. Zanim przejdziemy do analizy spotkania mistrzów świata, to przyjrzymy się bliżej Edward Gaming oraz LNG Esports.

LNG Esports zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Na dwanaście meczów wygrali tylko dwa i to w niezbyt przekonującym stylu (jeżeli w ogóle można mówić o stylu w przypadku tej drużyny). Problemy LNG nasilają się i jeżeli nie chcą zająć ostatniego miejsca, to muszą zacząć wygrywać. Jednak same chęci, to może być zdecydowanie za mało w starciu z Edward Gaming. EG być może nie błyszczy już tak samo jak kiedyś, ale dalej jest solidną formacją. 

Obecnie Edward Gaming zajmuje jedenaste miejsce w tabeli z bilansem 4:8. Co prawda cztery zwycięstwa po dwunastu spotkaniach to nie jest dobry wynik, ale zdecydowanie lepszy niż LNG. W tym meczu bardzo ważna będzie faza draftu, a także early game. Jeżeli jedna z drużyn dostanie w swoje ręce Syndre, która w rękach graczy z Azji potrafi działać cuda lub Apheliosa, to będzie miała wszystko, żeby wygrać mecz. W ostatnim czasie również popularna jest Cassiopeia. We wczesnym etapie gry zazwyczaj lepiej sobie radzi Edward Gaming.

W tym meczu jest to bardzo ważne, gdyż LNG Esport raczej nie zrobi comebacku w momencie, gdy przegra early game. Te argumenty sprawiają, że obstawiam zwycięstwo Edward Gaming. Tym bardziej, że w Chinach rozgrywki są w formacie BO3, co tylko przemawia dodatkowo za EG. Kurs na zwycięstwo tej formacji to 1.32. Z kolei w przypadku LNG jest to 3.40.

Moja propozycja: zwycięstwo Edward Gaming

Kurs: 1.32

Zagranie na esport

FunPlus Phoenix – LGD Gaming

Środa, 29.07.20 – 13:00

Drugim meczem jaki wybrałem dla was jest środowe starcie LGD Gaming z FunPlus Phoenix. Mistrzowie świata w tym sezonie radzą sobie dość przeciętnie. Po trzynastu spotkaniach na koncie mają zaledwie siedem zwycięstw i zajmują ósme miejsce w tabeli. Z kolei ich rywale są na piątej lokacie. Warto też wspomnieć, że LGD rozegrało o jeden mecz mniej, a i tak ma bilans 8:4. Bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo dają Phoenixom. Ja jednak uważam, że będzie to dość wyrównany mecz.

LGD jest na fali wznoszącej. Na pięć ostatnich spotkań wygrało aż cztery razy, a FunPlus Phoenix tylko trzy razy. Do tego widać, że zawodnicy LGD są pewniejsi siebie i mają lepszą formę indywidualną. Lubią wchodzić w pojedynki jeden na jednego i zapewniać sobie tym przewagę. Tutaj, podobnie jak w przypadku starcia Edward Gaming z LNG Esport, bardzo ważna będzie faza draftu. Jeżeli jedna z drużyn dostanie Syndrę lub inny bardzo mocny wybór, to może to przesądzić o wyniku spotkania. 

Nieco większe szanse na wygraną według mnie ma LGD. Oprócz lepszego bilansu i formy indywidualnej graczy, to cała drużyna jest na fali wznoszącej i z pewnością będzie bardzo zmobilizowana, żeby wygrać te starcie. Kurs na zwycięstwo LGD Gaming wynosi 1.95, z kolei w przypadku mistrzów świata jest to 1.75. Ja jednak stawiam na LGD i w połączeniu z typem na Edward Gaming da nam to kurs całkowity 2.57. 

Moja propozycja: zwycięstwo LGD Gaming

Kurs: 1.95

Typy LPL STS