KSW po przerwie spowodowanej pandemią szybko wrzuciło piąty bieg i serwuje nam gale za galą. Dla wszystkich spragnionych MMA na najwyższym poziomie powinna być to wystarczająca motywacja, jeżeli jednak to nie wystarcza, włodarze przygotowali coś specjalnego, bo na KSW 55 będziemy mieli przyjemność oglądać dwie największe gwiazdy federacji KSW, czyli Michała Materle, oraz Mameda Khalidova.

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Michał Materla vs Aleksander Ilic

Michał Materla to żywa legenda KSW, nazwisko, które elektryzuje fanów w całej Polsce. Ulubieniec publiczności stoczył jedną walkę poza największą polską federacją, ale ku uciesze fanów po zwycięstwie na EFM 3 wraca „do siebie”. Jego rywalem będzie Aleksander Ilic, Serb w debiucie znokautował wysokim kopnięciem mocno faworyzowanego Damiana Janikowskiego, ale już w drugim starciu został poddany przez Cezarego Kęsika.

Chociaż zawodnik z Berserkerów to kompletny zawodnik MMA, można tytułować to starcie typowym zestawieniem grapplera z stójkowiczem. Michał wywodzi się z BJJ, ale poprzez lata treningów doszlifował swój warsztat stójkowy. Serb to typowy stójkowicz, który jak pokazały jego poprzednie starcia w federacji KSW, kiedy znajdzie się w klinczu, lub parterze nie radzi sobie za dobrze. Na swoich 12 zwycięstw, aż 8 wygrywał poprzez nokaut.

Podejrzewam, że Michał będzie chciał obalać przeciwnika i próbować skończyć go w parterze przez ciosy, lub jedną z technik kończących. Serb jednak wyciągnie wnioski z ostatnich starć i nauczony na błędach mocno popracuje nad swoimi umiejętnościami chwytanymi, dzięki temu przetrwa pierwszą rundę, w której będzie całkowicie wypoczęty.

Pierwsza runda będzie typowo badawcza i ani Ilic nie będzie forsował ze swoją grą stójkową, obawiając się obaleń ze strony Polaka, ale również zawodnika ze Szczecina nie narzuci szaleńczego tempa, wiedząc jakie umiejętności kończące posiada oponent. Obaj zawodnicy będą bardzo zmotywowani, bo ostatnie pojedynki przeplatają wygranymi i przegranymi i sobotniego wieczoru, nikt łatwo nie odpuści. Przewiduję, że to starcie wyjdzie poza 1 rundę

Moja propozycja: Powyżej 1.5 rundy

Kurs: 1.52

grupa Zagranie

Mamed Khalidov vs Scott Askham

O ile w pierwszym starciu Anglik nie był faworytem bukmacherów, to w przypadku rewanżowego starcia wszyscy analitycy jednogłośnie stwierdzają, że ma on większe szanse na zwycięstwo w walce wieczoru KSW 55. W pierwszym starciu tych dwóch zawodników Askham kompletnie zdominował gwiazdę KSW i pewnie wygrał ten pojedynek. Zawodnik z Olsztyna nie był w stanie przeciwstawić się świetnie przygotowanemu taktycznie mistrzowi wagi średniej.

Sytuacja kiedy Mamed Khalidov nie jest faworytem, jest wręcz niespotykana, ale w tym przypadku nie można się dziwić, że występują takie rokowania. Mamed przegrał 3 ostatnie walki, a jego ostatnia wygrana walka z Borysem Mańkowskim również pozostawiła sporo kontrowersji w werdykcie sędziowskim. 40 letni Khalidov z walki na walkę pokazuje coraz gorszą dyspozycję i ciężko spodziewać się, że tym razem będzie inaczej. Dodatkowo starcie odbędzie się na dystansie 5 rund, co dla nie najlepiej wyglądającego kondycyjnie Khalidova będzie kolejnym problemem.

Naprzeciw niego stanie mistrz wagi średniej KSW. Dwukrotny pogromca Michała Materli, oraz Marcina Wójcika. W KSW promuje się rekordem 4-0 i za każdym razem wygląda wybornie. Anglik ma 32 lata i znajduję się w najlepszym wieku dla zawodnika sportów walki, ciągle się rozwija, a dodatkowo jego parametry fizyczne nabierają szczytowego potencjału. W przeciwieństwie do Mameda zawodnik z Doncaster kondycyjnie wygląda wyśmienicie, więc można być pewnym, że kiedy starcie wejdzie w mistrzowskie rundy, to z minuty na minutę będzie zyskiwał przewagę.

Przewiduję, że Scott Askham wygra tę walkę i bardzo możliwe, że tym razem nie będzie potrzebował do tego pełnego dystans. Mimo ogromnej sympatii do Mameda Khalidova nie widzę w tym starciu argumentu, który mógłby przechylić wynik tej walki na jego korzyść.

Typ: Scott Askham wygra

Kurs: 1.60

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

ksw 55

Zaloguj się aby dodawać komentarze