75% Skuteczności w sobotnim Zagraniu na darta. Dziś zrobimy coś niespotykanego do tej pory. Zapraszam na dartersko- tenisowy kupon double w nowym rozdaniu.

Skorzystaj z oferty powitalnej Fortuny!

1000 PLN od depozytu + 120 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Kod promocyjny: 1140PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich na tenis? Dołącz do Grupy Zagranie!

Nowy tydzień i kolejny turniej podsumowujący tenisowy sezon. Tym razem do zmagań przychodzi stanąć nie pretendentom do królewskiego tronu, a samym najlepszym postaciom mijającego sezonu.

Na kortach w Londynie stanęła najlepsza ósemka światowego rankingu za zeszły rok, a są to:

 • Rafael Nadal
 • Novak Djoković
 • Roger Federer
 • Daniil Medvedev
 • Dominic Thiem
 • Stefanos Tsitsipas
 • Alexander Zverev
 • Matteo Berrettini

Warto zaznaczyć, że wszyscy tegoroczni finaliści to zawodnicy z kontynentu europejskiego.

Zmagania singlistów, podzielone są na dwie grupy, w których zawodnicy rozgrywają pojedynki każdy z każdym. Z grup do fazy play-off wychodzi po dwóch najlepszych tenisistów. Spotkania rozgrywane są normalnym trybem turniejowych bez zbędnych udziwnień, jak miało to miejsce w ATP Next Gen.

Równolegle do zmagań ośmiu najlepszych Panów ubiegłego sezonu, odbywają się spotkania najlepszych ośmiu męskich par.
Schemat rozgrywki jest podobny do tego, co w grze pojedynczej. Grupy, normalny turniejowy tryb gry.

Na hali w Wolves wciąż rozgrywany jest Grand Slam, który typowałem już w piątek. Co prawda nie udało nam się skompletować AKO, ale trafiłem trzy rozstrzygnięcia, a zawiodło to najbardziej oczywiste. Jednak nieznacznie, porażka Nopperta 5-4 to czysty fart w tym sporcie. Reszta spotkań, które wybrałem to formalności i gładkie zwycięstwa. Jak będzie tym razem? Czy uda nam się trafić kolejnego zwycięzcę? Przekonamy się już dzisiejszego wieczora.

Kubot/Melo- Klassen/Venus

Na dzisiejszego pewniaka wieczoru moim zdaniem postanowiłem wybrać, nie jak mogłoby się wydawać, spotkanie singlistów. Zrobiłem to głównie ze względu na niskie kursy na faworytów spotkań. Sytuacja ma się odmiennie w pojedynkach debla, gdzie to kursy na każde spotkanie są zdecydowanie bardziej “value”. Jako pierwsze w oko wpadło mi starcie pary występującej wspólnie od lat, czyli Łukasza Kubota i Brazylijczyka Melo, z równie doświadczonymi Klassenem i Venusem, z RPA i Nowej Zelandii.

Dlaczego to spotkanie?

Polsko- Brazylijska para jest uznawana w tym spotkaniu za murowanego faworyta 1.53 u bukmachera Fortuny, ale czy na pewno są, w aż tak dobrej dyspozycji?

Przede wszystkim na samym początku należy stwierdzić, że obie pary najlepsze lata gry mają za sobą, ten sezon nie jest dla nich w pełni udany, ale wciąż utrzymują się w czołówce, o czym świadczy obecność w Londynie. Moim zdaniem wbrew sugestiom bukmacherów zwycięstwo odniosą Ci drudzy. Kubot i Melo w tym sezonie pozbyli się swojej największej broni, czyli celnego i skutecznego pierwszego serwisu. Często dochodzi do przełamań podczas ich zagrywki, nawet mimo solidnej przewagi. W obecnym turnieju obie pary rozegrały już po jednym spotkaniu i obie te spotkania zwyciężyły. Popularne “Kuboty” poskromiły Dodiga i Polska 2-1, natomiast Klassen i Venus, reprezentantów najbliższych gospodarzom Rama i Salisburego 2-0. Właśnie w tych spotkaniach upatrywałbym teraźniejszej dyspozycji obu duetów. W swoim pojedynku Kubot/Melo zwycięstwo w pierwszym secie oddali mimo breaka na swoją korzyść. Do tego, aż 7 możliwości przełamania danych rywalom. Tylko szczęście i fatalny dzień Dodiga/Polaska dały im zwycięstwo. Druga para, choć nie należała do faworytów od samego początku, swoje pierwsze spotkanie rozegrała, jak na Finals przystało i bezdyskusyjne odnieśli zwycięstwo.

Dodatkowy aspekt to dwa spotkania obu par w tym roku i dwa zwycięstwa reprezentantów RPA i Nowej Zelandii.

TYP: Klassen/Venus

Kurs: 2,40  (Fortuna)


Adrian Lewis- Jim Williams

Jeśli chodzi o darterską część mojego doubelka, to wybieram spotkanie o awans z grupy A Grand Slamu między 15-stką rankingu PDC, a zwycięzca ostatniego turnieju federacji BDO. Choć z osiągnięciami Lewisa nie można dyskutować, to w tym sezonie raczej nie ma czym się poszczycić. Obaj zawodnicy najlepszą formę prezentowali we wrześniu, kiedy to Williams wygrał World Trophy, a Lewis doszedł do finału Player Championship. W ostatnim czasie Lewisowi przyszło wystartować w Mistrzostwach Europy i co prawda odniósł porażkę w pierwszej rundzie z Simonem Whitlock iem, ale Australijczyk rozegrał spotkanie sezonu przy 99 punktowej średniej, natomiast Lewis solidne 91 punktów w tym spotkaniu to niezły wynik.

W obecnym turnieju obaj przegrali z van Gerwenem 5-2 jednak w zupełnie różnych nastrojach. Lewis, że średnia 96 punktów, Williams 83. I w tym porównaniu widać dokładnie, komu należy się bardziej miejsce w ⅛ finału.

TYP: A. Lewis

Kurs: 1.57 (Fortuna)

Więcej informacji na temat typowania tenisa znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/typy-tenis/

Zagranie bez ryzyka:

 • Tylko z kodem promocyjnym: 1140PLN
 • Dla nowych graczy
 • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
 • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
 • Stawka maksymalnie 120 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
 • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
 • Jednokrotny obrót bonusem.


typy tenis